Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

TopArt 13-01-06 02:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
Ti-am zis ca pur si simplu mi s-a parut deranjanta replica ta...din care nu se sesiza nuanta de sprijinire pe care o invoci acum. In fine...poate a fost prea subtila pentru ora asta si sunt destul de obosit...

daca aveai rabdare sa citesti tot ce am postat in acest topic, poate nu mai aveai indoieli. :wink:

Skillzu 13-01-06 08:01

ok...in primul rand....citit draq tot..de la primul post pana la ultimul..si dupa aia postati...daca nu aveti 'timp'/chef/bla bla bla sa citit tot...nu mai postati fratzilor.nu inteleg ce aveti cu top art.uitati-va un pic la media de varsta de pe aici....dadi nu s-a bagat,kickass nici el...numai niste pusti,si va garantez k noi nu puteam sa conturam si sa ne hotaram asupra unor lucruri in acest concurs.asa k ziceti mersi pt 'munca' care a depus-o topart.si dupa cum a zis nu a facut-o de capul lui.luati in considerare k are 'ceva mai multa' experienta in domeniu

tng 13-01-06 09:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
ok...in primul rand....citit draq tot..de la primul post pana la ultimul..si dupa aia postati...daca nu aveti 'timp'/chef/bla bla bla sa citit tot...nu mai postati fratzilor.nu inteleg ce aveti cu top art.uitati-va un pic la media de varsta de pe aici....dadi nu s-a bagat,kickass nici el...numai niste pusti,si va garantez k noi nu puteam sa conturam si sa ne hotaram asupra unor lucruri in acest concurs.asa k ziceti mersi pt 'munca' care a depus-o topart.si dupa cum a zis nu a facut-o de capul lui.luati in considerare k are 'ceva mai multa' experienta in domeniu

Numa` niste pusti ? Asa ma tratezi tu pe mine mey skilzule ? :(
Nu trebuie sa ai o anumita varsta ca sa poti comenta ceva in domeniul in care ai si tu cat de cat habar ...... macar pareri
Lasand micile discutii contradictorii ...... CAND INCEPE CONCURSUL ?

Skillzu 13-01-06 12:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
Numa` niste pusti ? Asa ma tratezi tu pe mine mey skilzule ? :(
Nu trebuie sa ai o anumita varsta ca sa poti comenta ceva in domeniul in care ai si tu cat de cat habar ...... macar pareri
Lasand micile discutii contradictorii ...... CAND INCEPE CONCURSUL ?

nu trebuie sa o iei personal tng-ule...am generalizat :roll: ....tu ok ai 19 ani(my bad)(oricum nu m-am referit la tine)...dar eu am 16....cei mai multi sutnem de 16-17...cam tot pe acolo se invarte treaba.si pareri nu prea am vazut asa multe...mai mult basculante....nu a zis nimeni k nu avem un cuvant.pana la urma noi reprezentam aceasta comunitate de vt.dar prea se deviase de la subiect si asta pt ce?pt k topart a ajutat constructiv la dezvoltarea ideeilor si a concursului? :roll: my bad....da nah....asta am considerat eu pe moment.

TazAless 13-01-06 12:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!

Nu ca as fi eu bun la vt... dar totusi nu ti-ai gasit bine expresia asta... :(

Manson 13-01-06 13:11

cum a zis si madskils...mai lasati o moale....aici e un topic despre un concurs concursul concursurilor cik! nu va mai certati k ala face ala drege!bine dak era unu mai tare trebuia sa se bage el sa faca, premiile si gata!ne certam pentru orice vorba....orgoliile astea... :(

g_unit 13-01-06 14:52

NICI NU STITI CAT MA PLICTESESTE SA CITESC TOPICUL ASTA......BAHHHHH...aici e vorba despre un concurs...nu mai postati toti aiurea...si va luati care de o mica greseala a altuia...ce draq frate???cui nu'i convine ce se hortaraste....e liber sa nu se inscrie...daca vreti sa va creasca numaru de posturi ca sa fiti jmecheri..decat sa aberati, bagati \"...\" si gata

vlad_VSV 13-01-06 15:24

inceput concurs
 
si pana la urma cand incepe concursul asta :evil: :evil: :evil: ca de cateva zile se tot amana...stiu cai greu sa se organizeze ......da totusi...alti se leaga de topart ca se baga in seama pe cand el vrea sa deie o mana de ajutor.....daca tot continuati asa cu certurile in loc sa propuneti si voi ceva bun pentru concurs pentru ca asta ii tema topicului....nu sa va tat certati acilea si sa va tat legati de unu si de altu

TopArt 13-01-06 15:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
...... CAND INCEPE CONCURSUL ?

am scris... de ce nu cititi ?!?
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
PS: concursul va incepe (dupa definitivarea completa a TUTUROR detaliilor) la sfarsitul lunii ianuarie.

inca putina rabdare si veti avea TOATE DETALIILE. REGULAMENTUL s-a facut in asa fel incat sa fie foarte abordabil si sa nu existe discutii. TOTUL E CLAR, CONCIS, MOTIVANT. cat de curand veti vedea :wink:

mer|in 13-01-06 15:35

nu aveam nici o indoiala ca un concurs asa d complicat o sa aiba o organizare si un timp necesat pt organizare asa de mare...

rabdare... da pana cand...

TopArt 13-01-06 16:17

un mic PREVIEW. :wink:

https://img366.imageshack.us/img366/5494/11ia3.jpg

later edit: se lucreaza la definitivarea detaliilor concursului.

TazAless 13-01-06 16:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mer|in\"
nu aveam nici o indoiala ca un concurs asa d complicat o sa aiba o organizare si un timp necesat pt organizare asa de mare...

rabdare... da pana cand...

pai e concursul concursurilor trebuie rabdare :D
TopArt:inca putina rabdare si veti avea TOATE DETALIILE. REGULAMENTUL s-a facut in asa fel incat sa fie foarte abordabil si sa nu existe discutii. TOTUL E CLAR, CONCIS, MOTIVANT. cat de curand veti vedea

mer|in 13-01-06 16:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TazAless\"
Quote:

Originally Posted by \"mer|in\"
nu aveam nici o indoiala ca un concurs asa d complicat o sa aiba o organizare si un timp necesat pt organizare asa de mare...

rabdare... da pana cand...

pai e concursul concursurilor trebuie rabdare :D
TopArt:inca putina rabdare si veti avea TOATE DETALIILE. REGULAMENTUL s-a facut in asa fel incat sa fie foarte abordabil si sa nu existe discutii. TOTUL E CLAR, CONCIS, MOTIVANT. cat de curand veti vedea



IO NU PREA AM INCREDRE IN CE SPUNE TopArt.... NU IMI INSPIRA INCREDRE...

TazAless 13-01-06 16:31

si totusi... topicul s-a deschis la data de Wed Jan 04, 2006 10:48 pm si pana azi, 13 ianuarie nu avem decat un mic PREVIEW... :lemon:

TopArt 13-01-06 16:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mer|in\"
IO NU PREA AM INCREDRE IN CE SPUNE TopArt.... NU IMI INSPIRA INCREDRE...

de ce de fiecare data cand se implica cineva care are realizari in domeniu, se gasesc intelepti care sa spuna asa ceva ?!? nu am ca ocupatii crosetatul macrameurilor sau cantatul la violoncel. nu am inselat increderea nimanui, legata de tuning, styling, design. hai sa trecem peste OFFtopic-uri si sa incercam sa fim profi.

PS: da-mi un PM, uimeste-ma spunandu-mi de ce n-ai incredere in mine si hai sa lasam topicul ONtopic. valabil pt. toti :wink:

Quote:

Originally Posted by \"TazAless\"
si totusi... topicul s-a deschis la data de Wed Jan 04, 2006 10:48 pm si pana azi, 13 ianuarie nu avem decat un mic PREVIEW...

deci au trecut 10 zile. 10 zile in care s-au sintetizat idei, 10 zile in care lucrurile au evoluat. gratian va spunea de surprize. ei bine, sunt surprize. mari. cat de greu e sa mai asteptati un pic ? repet, totul se pune la punct. sunt 10 zile de cand s-a deschis topicul. nu 10 ani. haideti, va spun inca o data, sa fim profi. cand veti vedea regulamentul si surprizele, veti fi uimiti. va fi intr-adevar concursul concursurilor. asa ca pregatiti-va pentru ceva mare.

multumesc de intelegere tuturor celor care mi-au aratat asta. :wink:


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning