![]() |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
scoatem, scoatem
am schimbat pe la ea cate ceva azi ( stergator , filtru benzina , becurile) , am schimbat trei electromotoare nici unu nu a fost bun , acum astept un baiat sa vad inca unu, sper sa am noroc |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
e de la electromotor , trebuie sa gasesc unu cat mai nou, sau cat mai bun :)
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
am gasit, si totusi ma confrunt cu o problema ( o noua masina )
am propunere din partea familiei sa o vand + bani de la ei sa iau altceva e destul de tentant si am pus oferta sa vedem rezultate |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
sa o vinzi si sa nu ma mai sperii eu ca vine razboiul cand te plimbi tu cu masina? suna tentant si pentru mine :))
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
daca ar fi dupa mine as pastra, dar daca nu o dau nu pup nimic plus ca e politie in orasu asta la fiecare interesctie mai nou, si e un Golf 3 frumos rau de vanzare p'aici
pe scurt e un targ , daca o dau sa iau altceva sa nu faca zgomot si sa poata sa mearga si mama cu mine in masina , daca nu nu |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
e unu rosu cu capota neagra pe la titulescu, ala chiar arata bine ia vezi cum faci sa il iei pe ala, fa-ma mandru :D
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
la ala ma refeream si eu ..
sa vedem daca ma scapa cineva de olteanca |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Pacat ca se ajunge aici dar te inteleg...daca o vinzi putem spera doar sa nu ajunga la remat:|
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
2 Attachment(s)
pai vreau o masina sa merg si eu linistit, si nu am finante daca nu il dau..
am vrut urs , si inca vreau, dar o sa imi iau si d'ala promit acum un golf 3 sau o tigra , uite ce e de vanzare :) sper sa gasesc pe cineva sa dau oltcitul pana nu se vinde |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Ai putea totusi sa strangi niste banii si sa pastrezi si oltcitu...oricum n-o sa iei mare lucru pe el, barem sa stim ca e la cineva care il apreciaza:) eu asa am facut...n-avea rost sa dau oltcit-u ca oricum nu luam cine stie ce pe el, am strans ceva si mi-am luat fiat-u. acu merg cu amandoua cand am posibilitatea:-P
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
eu stiu ca nu iau mare lucru, si imi pare rau, dar daca nu il dau nu am finante , e mai complicat
bani nu prea am de unde strange, nu lucrez, si orice am se duc, sunt inca tanar si se cheltuie, si daca nu il dau ar insemna sa astept pana in decembrie ca sa iau si altceva, si nu stiu daca sunt dispus sa astept atat :) |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
E super golful
Il vad in fiecare zi Pretul parca e undeva la 1600e |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
in situatia asta am fost si eu de curand :D dar am renuntat sa-l mai dau...si eu tot la un golf 3(la fel imi doresc urs dar momentan nu-mi permit intretinerea) sper...dar olteanul tot oltean :D poate dupa ce iti iei golf iti iei si un oltean :D bafta
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
m-am saturat sa ma feresc de politie si sa imi faca toba in capushor, am nevoie de o masina de oras :)
repet , doua saptamani e la vanzare intreaga , daca are cineva bani negociem vedem , daca nu o sa dezmembrez |
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
- Copyright 2026 4Tuning