Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

robisavage 19-02-10 18:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
scoatem, scoatem

am schimbat pe la ea cate ceva azi ( stergator , filtru benzina , becurile) , am schimbat trei electromotoare nici unu nu a fost bun , acum astept un baiat sa vad inca unu, sper sa am noroc

Al3xInn0 19-02-10 18:54

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3103482)
scoatem, scoatem

am schimbat pe la ea cate ceva azi ( stergator , filtru benzina , becurile) , am schimbat trei electromotoare nici unu nu a fost bun , acum astept un baiat sa vad inca unu, sper sa am noroc

ba da le`ai stricat pe toate :)) , poate e altceva de la tine nu e de la electromotoare :/ ca ala care il luasi de la noi a fost pus pe masina si a mers foarte bine :) verifica poate ai alta buba :D

robisavage 20-02-10 10:35

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
e de la electromotor , trebuie sa gasesc unu cat mai nou, sau cat mai bun :)

robisavage 23-02-10 13:45

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
am gasit, si totusi ma confrunt cu o problema ( o noua masina )

am propunere din partea familiei sa o vand + bani de la ei sa iau altceva

e destul de tentant si am pus oferta sa vedem rezultate

RideTheRiddle 23-02-10 13:50

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
sa o vinzi si sa nu ma mai sperii eu ca vine razboiul cand te plimbi tu cu masina? suna tentant si pentru mine :))

robisavage 23-02-10 13:57

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
daca ar fi dupa mine as pastra, dar daca nu o dau nu pup nimic plus ca e politie in orasu asta la fiecare interesctie mai nou, si e un Golf 3 frumos rau de vanzare p'aici

pe scurt e un targ , daca o dau sa iau altceva sa nu faca zgomot si sa poata sa mearga si mama cu mine in masina , daca nu nu

RideTheRiddle 23-02-10 14:11

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
e unu rosu cu capota neagra pe la titulescu, ala chiar arata bine ia vezi cum faci sa il iei pe ala, fa-ma mandru :D

robisavage 23-02-10 14:21

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
la ala ma refeream si eu ..

sa vedem daca ma scapa cineva de olteanca

Danutz Bratosin 23-02-10 15:31

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pacat ca se ajunge aici dar te inteleg...daca o vinzi putem spera doar sa nu ajunga la remat:|

robisavage 23-02-10 15:36

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
pai vreau o masina sa merg si eu linistit, si nu am finante daca nu il dau..

am vrut urs , si inca vreau, dar o sa imi iau si d'ala promit

acum un golf 3 sau o tigra , uite ce e de vanzare :) sper sa gasesc pe cineva sa dau oltcitul pana nu se vinde

Danutz Bratosin 23-02-10 15:38

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Ai putea totusi sa strangi niste banii si sa pastrezi si oltcitu...oricum n-o sa iei mare lucru pe el, barem sa stim ca e la cineva care il apreciaza:) eu asa am facut...n-avea rost sa dau oltcit-u ca oricum nu luam cine stie ce pe el, am strans ceva si mi-am luat fiat-u. acu merg cu amandoua cand am posibilitatea:-P

robisavage 23-02-10 15:40

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
eu stiu ca nu iau mare lucru, si imi pare rau, dar daca nu il dau nu am finante , e mai complicat

bani nu prea am de unde strange, nu lucrez, si orice am se duc, sunt inca tanar si se cheltuie, si daca nu il dau ar insemna sa astept pana in decembrie ca sa iau si altceva, si nu stiu daca sunt dispus sa astept atat :)

Co5m1n eXtreme 23-02-10 16:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
E super golful
Il vad in fiecare zi
Pretul parca e undeva la 1600e

73dy 23-02-10 20:20

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
in situatia asta am fost si eu de curand :D dar am renuntat sa-l mai dau...si eu tot la un golf 3(la fel imi doresc urs dar momentan nu-mi permit intretinerea) sper...dar olteanul tot oltean :D poate dupa ce iti iei golf iti iei si un oltean :D bafta

robisavage 23-02-10 20:42

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
m-am saturat sa ma feresc de politie si sa imi faca toba in capushor, am nevoie de o masina de oras :)

repet , doua saptamani e la vanzare intreaga , daca are cineva bani negociem vedem , daca nu o sa dezmembrez


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning