Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

ZerO_CooL 01-01-06 04:20

Acum am ajuns si eu acasa. LA MULTI ANI tuturor, LA MULTI ANI 4tuning.ro !!!

GolfuletzS 01-01-06 04:29

incepe oficial partea a doua :d prea tare :D pup u ! nus cand mai vb

ZerO_CooL 01-01-06 04:31

Distractie placuta ! Eu ma duc la culcare si cand ma trezesc o sa citesc tot ce s-a scris pana acum.

Kolegosu' 01-01-06 06:45

La multi ani tuturor celor ce azi isi serbeaza onomastica ... La Multi ani 4tuning si toti cei ce administreaza site-ul si cei ce anima forumu-ul !!
La Multi Ani Midninght Racers !!
La Multi Ani Legal Racing !!
La Multi Ani No Speed Limit !!
La Multi Ani Insomnia !!
La Multi Ani fratilor mei de la Virtual Tuning !!
La Multi Ani si respect celor ce poseda URSuletzi!!
La Multi Ani Romania !!
La Multi Ani Romani sa fim mai fericiti sa fim mai intelegatori sa fim mai iubareti sa fim mai competitivi si mai putin carcotasi !!

P.S. Din suflet al vostru Koleg; Admirator;Fan ( Sorin A.K.A. Kolegu ) daca din greseala am omis sa urez cuiva va rog sa iertati gradele in + ce s-au adunat pe ici pe colo !!

https://img519.imageshack.us/img519/6...rks2020102.jpg

AdiNX 01-01-06 07:53

La multi ani tuturor, la multi ani 2006, la multi ani celor ce poarta numele de Vasile, sanatate multa si mult noroc la curse!

Imi pare rau ca nu am fost cu voi in noaptea dintre ani, asta este... la anu' cine stie...

Question: cand si unde e prima cursa din 2006?

GolfuletzS 01-01-06 08:02

pentru mine s`a terminat si partea a doua :D akum :D da mai contiuna dupa masa la noapte si maine naopte :D


Frumosssss :D nici nu am kef sa dorm :D

sil4tuning 01-01-06 08:12

frati .....ce sa va mai zic si eu inafara de la multi ani in tot
un singur lucru ! sa nu beti bautura multa ca e grav :? :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: asta de aseara parca le-a pus capac ...numai beau ...game over :cry:
... :? :? :? ma simt nasol de la ora 1 30 dimineata
mama lui de balantines si alte porcarii ...spirturii !!!

AdiNX 01-01-06 08:17

Da, pai yo ma uit la ce am filmat aseara :shock:, si ma uit singur k toata lumea a plecat la casa lor si doarme acuma...

Ce nu am filmat au fost cainii care alergau prin parcarea de la Billa si pe 1 Mai si Mangaliei ca in fiecare an :D

Keep in touch...

GolfuletzS 01-01-06 08:18

cre ca ma bag la somn ! :D ca nu am dormit decat 1 ora noapta noaptea
:D

sil4tuning 01-01-06 09:02

azi maine am sa va arat un film
sa vedeti petarda adevarata special pt revelion ...
era sa bulim microfonu de la camera ....
:lol: :lol: si nu este grenada defensiva :wink:

peter 01-01-06 09:46

mama..uite acuma ma trezesi..defapt..m-am culcat la 7...si m-am trezit acuma...bah sa-mi bag pl..dak nu a fost tare rev......

multumesc celor care au fost alaturi de mine de rev......GolfTuning,Gabi,lolek,nicewhether...si toti ceilalti....


Si acuma imi cer scuze...imi cer scuze dak am scris ceva urat pe forum..ca eram manga rau... :lol:

SiLoTh 01-01-06 10:08

la multi ani 4tuning :lol: :drunk: :drunk:

bodyspeed 01-01-06 10:30

am citit tot ce sa scris pe aici vad ca chiar va-ti distrat
acum m-am trezit si eu :lol:
ce sa va zic decat sanatate si fie ca anul 2006 sa va aduca multe bucurii si poate niste schimbari in bine in lumea curselor auto
numai bine

GolfuletzS 01-01-06 11:06

m`am trezit ....sunt mahmur ... ma culc la loc :(

mouse 01-01-06 12:14

Gata ! trezirea ! ciorba de potroace si sucul de lamaie recomadat astazi :D :D


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning