Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

DONU' 20-06-07 17:50

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Celmaiprostdincurteascoli (Post 957996)
Pai observ ca tu te-ai bagat in seama cu mine! Deci 2 - 0 ! Hai bafta!

Esti prost gramada cat esti de mare.
Ti-a dat si tie tac-tu bani sa te duci la net ca bani de zeama s-o arzi prin oras n-ai... fatalaule...

tre 21-06-07 01:40

Re: Diverse discutii
 
lasati-l ma in pace, asta sigur e clona a cuiva dupa numarul de posturi. si daca nu e clona e intrat cu scop clar, sa faca deranj.

DONU' 21-06-07 14:32

Re: Diverse discutii
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...084#post959084

Bai fratzilor, cine e baiatu' asta ND 04 SPD, ca ma doare capu' ce-i debiteaza creieru'...?
:lol: :lol: :lol:

bogdan_wrc 21-06-07 15:03

Re: Diverse discutii
 
n, fa cum a zis Nicu'....sau racing Nick..
Quote:

Originally Posted by RacingNick (Post 956717)
ND04SPD - pornesc de la prezumtia ca posturile tale nu sunt la misto. ....


DONU' 21-06-07 15:28

Re: Diverse discutii
 
Se pare ca au fost montate camere de supraveghere pe bulevard...
Asa cica au auzit ai mei la radio.
Urmeaza in urmatoarele saptamani sa se instaleze in majoritatea intersectiilor din oras.
Fiti cu ochii pe ele. Ca si ele sunt cu ochii pe noi. :lol:
Incercati sa aflati si voi unde sunt amplasate mai exact.
Bafta!

kraven_4_all 21-06-07 15:48

Re: Diverse discutii
 
am vaz zilele trekute ce`i debiteaza mintea acestui player de NFS kre este total rupt de realitate:)....

kt despre kmera....hai....kre shtie unde??.....

1. la intersectie la Hotel Central - 100%
2. Casa Casatoriilor - asha am auzit....
3. Intersectie Sindicate-papy - nush dak a fost montata inca

altele???

PH86MIN 21-06-07 15:58

Re: Diverse discutii
 
deci le au montat pana la urma?:D am vb cu un prof de la facultate de la mn de electronik,si ne aratau camerele ce urmeaza sa le moteze(asta acum vreo 2 luni) in colaborare cu nu mai stiu ce firma,sapt viitoare am examen cu el,si dak e poate il trag nitel de limba :D...asta dak nu uit pana atunci !!! sper sa nu

Khalis 21-06-07 18:17

Re: Diverse discutii
 
oricum.... daca sunt doar camere e bine...... sa nu le vina ideea sa le atasheze shi un radar.... ca atunci e rau..... :-P .....
plus.... nu sunt chiar cine shtie ce.... shi Bucureshtiul e plin de ele.... dar nu am auzit sa patzeasca cineva ceva din cauza lor.... probabil le monteaza shi apoi d-l supraveghetor comuta pe canalul de sport.... :twisted:

platon911 22-06-07 01:28

Re: Diverse discutii
 
Khalis ce e cu Kadettu?!?!!? sa nu imi spui k tzi-ai luat Kadett!!!

tng 22-06-07 17:31

Re: Diverse discutii
 
Se vinde Golfu portocaliu ... CTL
https://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/...--xx63946.html

Khalis 22-06-07 17:58

Re: Diverse discutii
 
@platon: nu mi-am luat Kadett (nu-mi tradez marca favorita, Renault) .... dar il refac pe asta... ca deh.... e by special request.... :twisted: ....

mizuno 23-06-07 09:26

Re: Diverse discutii
 
mft-ul is back on streets

kraven_4_all 23-06-07 11:31

Re: Diverse discutii
 
shtim shtim:)...ce bine mi`a parut sa`l vad aseara :)....


sa`l stapaneshti sanatos si fara evenimente...si sa ai grija de mashina k shtii ce poate:)

T@zMania 23-06-07 20:14

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by mizuno (Post 962581)
mft-ul is back on streets

si eu l-am vazut azi ramasese in pana in fatza la cimitir....sa fie o coincidentza?;)

mizuno 23-06-07 20:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 963464)
si eu l-am vazut azi ramasese in pana in fatza la cimitir....sa fie o coincidentza?;)

dar tu dc mergeai in dreapta?nu mai ai gazolina?

momo 23-06-07 23:12

Re: Diverse discutii
 
nu... a intrat in clubul persoanelor ce nu poseda actele ce certifica ca esti capabil sa mergi cu o masina pe strada... intelegi :)

T@zMania 24-06-07 14:16

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by momo (Post 963738)
nu... a intrat in clubul persoanelor ce nu poseda actele ce certifica ca esti capabil sa mergi cu o masina pe strada... intelegi :)

tocmai fusesem sa facem cumparaturi ptr gratar si nu avea rost sa mergem cu doua masini.....momo inca mai am permis..;),de fapt nu permis,drept de circulaytzie pe drumurile publice,dovada;)

DONU' 25-06-07 14:54

Re: Diverse discutii
 
S-a stins Robert TXA-ul :(
Dumnezeu sa-l odihneasca!

https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/44572-txa-robert-odihneste-pace.html

shantzu 25-06-07 15:54

Re: Diverse discutii
 
uitati ce fac baietii de la timisoara . . .
acum sa vezi distractie pe capul lor :)

tng 25-06-07 17:04

Re: Diverse discutii
 
Timisoara e un oras minunat :-)

kraven_4_all 25-06-07 18:33

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 965849)
S-a stins Robert TXA-ul :(
Dumnezeu sa-l odihneasca!

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=44572



Odihneasca-se in pace !!!

kraven_4_all 25-06-07 18:41

Re: Diverse discutii
 
La intrarea în Costineşti, un tânăr a murit după ce a pierdut controlul motocicletei şi s-a izbit puternic de asfalt. El a plecat dis-de-dimineaţă din Mangalia, însoţit de alţi prieteni tot cu motociclete. Ei spun că bărbatul mergea cu viteză foarte mare, iar la un moment dat a pierdut controlul motorului şi s-a prăbuşit. Nimeni nu îşi explică ce s-a întâmplat pentru că şoseaua era liberă. Tânărul a murit pe loc. El avea permis de conducere de numai un an de zile. La sfârşitul săptămânii urma să se căsătorească cu femeia care îi dăruise un copil în urmă cu patru luni.

riv_gms 26-06-07 16:43

Re: Diverse discutii
 
de unde iau si eu o pompa be benzina buna pt o dacie 1310.. nu dp 23 august.vreau ceva bun

bogdan_wrc 27-06-07 08:09

Re: Diverse discutii
 
de unde iau gume??? hai bagati niste idei.

DONU' 27-06-07 09:20

Re: Diverse discutii
 
Depinde de marca.
Eu sunt super multumit de TOYO Proxes T1R.
La tine sunt mai scumpe, avand in vedere ca sunt pe 17''.
TOYO-urile astea sunt foarte bune pentru timp de ploaie, pana la 180 km/h, la viteza maxima nu stiu cat tin dar eu am avut aderentza foarte buna si la 240 km/h si sunt bune la drag-uri daca sunt reci. Daca vii cu ele incalzite sau faci burnout inainte, s-ar putea sa pleci un pic mai prost, dar recuperezi pe parcurs, ca doar ai cu ce ;)

bogdan_wrc 27-06-07 09:40

Re: Diverse discutii
 
pai da un link, ceva de unde se cumpara. mie imi trebuie cu indice de viteza W..adica 270.
cat de scumpe? sa nu fie peste 5 milioane bucata.

bogdan_wrc 27-06-07 09:44

Re: Diverse discutii
 
am agsit aici..si par f bune ca pret.

http://www.anvelope.ro/anvelope_select.php

DONU' 27-06-07 12:24

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 969048)
am agsit aici..si par f bune ca pret.

http://www.anvelope.ro/anvelope_select.php

Daca vrei, iti dau numarul tipului de-acolo sa-ti aduca, sau sa-ti faca o oferta buna.
Il cunosc de cand eram pe forum la Daewoo

bogdan_wrc 27-06-07 15:08

Re: Diverse discutii
 
pai am dat telef acolo, dar nu ma incanta pretul. am gasit in schimb dunlop 9000 si cred ca alea raman. nu am nici f multi bani acum pt ceva f tare.

DONU' 27-06-07 18:48

Re: Diverse discutii
 
A fost cineva la inmormantare azi?

shantzu 27-06-07 18:50

Re: Diverse discutii
 
nu cred . . . din moment ce nu au fost aseara , azi nici o sansa . . .
ei au venit la noi , ce rost avea sa ne ducem si noi la ei ,cam asha gandeste lumea :(

tre 28-06-07 00:58

Re: Diverse discutii
 
pai e scumpa benzina.

Pitu 28-06-07 01:21

Re: Diverse discutii
 
de ce nu te ai dus tu ca doar esti in vacanta?

bogdan_wrc 28-06-07 08:35

Re: Diverse discutii
 
cine mi-a zis aseara de tipul care aduice gume Toyo ieftine? Don, tu?

kraven_4_all 28-06-07 09:13

Re: Diverse discutii
 
yo ti`am zis pe forum:)....si ti`am spus sa vb cu don`u despre ele...;;)...


asta dak` este vb de aceeasi persoana:)

shantzu 28-06-07 10:29

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Pitu (Post 970683)
de ce nu te ai dus tu ca doar esti in vacanta?

mai bine taceai . . .


Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 970860)
cine mi-a zis aseara de tipul care aduice gume Toyo ieftine? Don, tu?

parca baiatu' cu r32-u :rolleyes2

bogdan_wrc 28-06-07 10:31

Re: Diverse discutii
 
nu, lasa ca am rezolvat. am vb cu donu'
tu ai timp liber??? treci si editeaza foto:PPP

Pitu 28-06-07 13:04

Re: Diverse discutii
 
mai bine taceai tu , nu mai ataca p altii , dupa ce a trecut totul

Fabian 28-06-07 13:10

Re: Diverse discutii
 
La Cluj a venit careva dintre voi?

PH86MIN 28-06-07 13:27

Re: Diverse discutii
 
Skama ce faceai duminik prin statiunea Mamaia in fata la hotel Doina k dak nu am alergat dupa u,dar nu ai mai oprit :))


All times are GMT +2. The time now is 02:02.

- Copyright 2026 4Tuning