![]() |
Re: Diverse discutii
Quote:
Ti-a dat si tie tac-tu bani sa te duci la net ca bani de zeama s-o arzi prin oras n-ai... fatalaule... |
Re: Diverse discutii
lasati-l ma in pace, asta sigur e clona a cuiva dupa numarul de posturi. si daca nu e clona e intrat cu scop clar, sa faca deranj.
|
Re: Diverse discutii
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...084#post959084
Bai fratzilor, cine e baiatu' asta ND 04 SPD, ca ma doare capu' ce-i debiteaza creieru'...? :lol: :lol: :lol: |
Re: Diverse discutii
n, fa cum a zis Nicu'....sau racing Nick..
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Se pare ca au fost montate camere de supraveghere pe bulevard...
Asa cica au auzit ai mei la radio. Urmeaza in urmatoarele saptamani sa se instaleze in majoritatea intersectiilor din oras. Fiti cu ochii pe ele. Ca si ele sunt cu ochii pe noi. :lol: Incercati sa aflati si voi unde sunt amplasate mai exact. Bafta! |
Re: Diverse discutii
am vaz zilele trekute ce`i debiteaza mintea acestui player de NFS kre este total rupt de realitate:)....
kt despre kmera....hai....kre shtie unde??..... 1. la intersectie la Hotel Central - 100% 2. Casa Casatoriilor - asha am auzit.... 3. Intersectie Sindicate-papy - nush dak a fost montata inca altele??? |
Re: Diverse discutii
deci le au montat pana la urma?:D am vb cu un prof de la facultate de la mn de electronik,si ne aratau camerele ce urmeaza sa le moteze(asta acum vreo 2 luni) in colaborare cu nu mai stiu ce firma,sapt viitoare am examen cu el,si dak e poate il trag nitel de limba :D...asta dak nu uit pana atunci !!! sper sa nu
|
Re: Diverse discutii
oricum.... daca sunt doar camere e bine...... sa nu le vina ideea sa le atasheze shi un radar.... ca atunci e rau..... :-P .....
plus.... nu sunt chiar cine shtie ce.... shi Bucureshtiul e plin de ele.... dar nu am auzit sa patzeasca cineva ceva din cauza lor.... probabil le monteaza shi apoi d-l supraveghetor comuta pe canalul de sport.... :twisted: |
Re: Diverse discutii
Khalis ce e cu Kadettu?!?!!? sa nu imi spui k tzi-ai luat Kadett!!!
|
Re: Diverse discutii
Se vinde Golfu portocaliu ... CTL
https://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/...--xx63946.html |
Re: Diverse discutii
@platon: nu mi-am luat Kadett (nu-mi tradez marca favorita, Renault) .... dar il refac pe asta... ca deh.... e by special request.... :twisted: ....
|
Re: Diverse discutii
mft-ul is back on streets
|
Re: Diverse discutii
shtim shtim:)...ce bine mi`a parut sa`l vad aseara :)....
sa`l stapaneshti sanatos si fara evenimente...si sa ai grija de mashina k shtii ce poate:) |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
nu... a intrat in clubul persoanelor ce nu poseda actele ce certifica ca esti capabil sa mergi cu o masina pe strada... intelegi :)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
S-a stins Robert TXA-ul :(
Dumnezeu sa-l odihneasca! https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/44572-txa-robert-odihneste-pace.html |
Re: Diverse discutii
uitati ce fac baietii de la timisoara . . .
acum sa vezi distractie pe capul lor :) |
Re: Diverse discutii
Timisoara e un oras minunat :-)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Odihneasca-se in pace !!! |
Re: Diverse discutii
La intrarea în Costineşti, un tânăr a murit după ce a pierdut controlul motocicletei şi s-a izbit puternic de asfalt. El a plecat dis-de-dimineaţă din Mangalia, însoţit de alţi prieteni tot cu motociclete. Ei spun că bărbatul mergea cu viteză foarte mare, iar la un moment dat a pierdut controlul motorului şi s-a prăbuşit. Nimeni nu îşi explică ce s-a întâmplat pentru că şoseaua era liberă. Tânărul a murit pe loc. El avea permis de conducere de numai un an de zile. La sfârşitul săptămânii urma să se căsătorească cu femeia care îi dăruise un copil în urmă cu patru luni.
|
Re: Diverse discutii
de unde iau si eu o pompa be benzina buna pt o dacie 1310.. nu dp 23 august.vreau ceva bun
|
Re: Diverse discutii
de unde iau gume??? hai bagati niste idei.
|
Re: Diverse discutii
Depinde de marca.
Eu sunt super multumit de TOYO Proxes T1R. La tine sunt mai scumpe, avand in vedere ca sunt pe 17''. TOYO-urile astea sunt foarte bune pentru timp de ploaie, pana la 180 km/h, la viteza maxima nu stiu cat tin dar eu am avut aderentza foarte buna si la 240 km/h si sunt bune la drag-uri daca sunt reci. Daca vii cu ele incalzite sau faci burnout inainte, s-ar putea sa pleci un pic mai prost, dar recuperezi pe parcurs, ca doar ai cu ce ;) |
Re: Diverse discutii
pai da un link, ceva de unde se cumpara. mie imi trebuie cu indice de viteza W..adica 270.
cat de scumpe? sa nu fie peste 5 milioane bucata. |
Re: Diverse discutii
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Il cunosc de cand eram pe forum la Daewoo |
Re: Diverse discutii
pai am dat telef acolo, dar nu ma incanta pretul. am gasit in schimb dunlop 9000 si cred ca alea raman. nu am nici f multi bani acum pt ceva f tare.
|
Re: Diverse discutii
A fost cineva la inmormantare azi?
|
Re: Diverse discutii
nu cred . . . din moment ce nu au fost aseara , azi nici o sansa . . .
ei au venit la noi , ce rost avea sa ne ducem si noi la ei ,cam asha gandeste lumea :( |
Re: Diverse discutii
pai e scumpa benzina.
|
Re: Diverse discutii
de ce nu te ai dus tu ca doar esti in vacanta?
|
Re: Diverse discutii
cine mi-a zis aseara de tipul care aduice gume Toyo ieftine? Don, tu?
|
Re: Diverse discutii
yo ti`am zis pe forum:)....si ti`am spus sa vb cu don`u despre ele...;;)...
asta dak` este vb de aceeasi persoana:) |
Re: Diverse discutii
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse discutii
nu, lasa ca am rezolvat. am vb cu donu'
tu ai timp liber??? treci si editeaza foto:PPP |
Re: Diverse discutii
mai bine taceai tu , nu mai ataca p altii , dupa ce a trecut totul
|
Re: Diverse discutii
La Cluj a venit careva dintre voi?
|
Re: Diverse discutii
Skama ce faceai duminik prin statiunea Mamaia in fata la hotel Doina k dak nu am alergat dupa u,dar nu ai mai oprit :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:02. |
- Copyright 2026 4Tuning