Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

CraZzy_K1D 27-06-11 22:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Geox` - daca nu sunt poze cu aia pe care i-am sarit rezulta ca nu participa deci nu apar pe poster:) ok ?

dary762 27-06-11 22:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Nu am mai pus poze cu motoru,nu cred cai problema
E un v6 atat va zic:D

CraZzy_K1D 27-06-11 22:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dary762 - poti sa iti editezi masina .. ca eu zic ca aia nu e masina de drag .. degeaba are v6 .. poti sa lucrezi la ea pana la 2:30

dary762 27-06-11 22:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
CE sai fac frate?
Normal ca nu arata de drag arata de show off
Dar e usoara si cu un motor bun rupeeee
Mai bine una mai usoara decat un camaro greu....

Geox` 27-06-11 22:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4426633)
Geox` - daca nu sunt poze cu aia pe care i-am sarit rezulta ca nu participa deci nu apar pe poster:) ok ?

bine sefu scuze ca te-am deranjat,astept sa vad ce rezultate o sa fie la drag8)

CraZzy_K1D 27-06-11 22:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dary762 - :)) omule nici acum nu ai prins ideea ?? deci faci o masina DE DRAG adica 2 roti mici cu cauciucuri MARI cu suspensie pe spate cat mai inalta ;;) si pe fata cat mai lipita de pamant cu roti mici si subtiri pe fata ;;) cu un motor IMENS care sa atinga 100 Km/h in 2 secunde .. aolo ce vrei mai mult de atat .. fiecare SHOWOFF are cate un STILL acest showoff se bazeaza pe DRAG STYLE cars ;;) adica masini de drag .. daca nici acum nu ai inteles .. nu stiu cum dracu sa mai explic
geox' - nu am vrut sa te supar omule :) doar ti-am zis :-??

Geox` 27-06-11 23:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 4423932)
ce harta e asta ? screenshot cum fac?

urca si tu harta te rog.

spiritualDARY2 28-06-11 03:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Salutare la toata lumea , am revenit si eu pe acest topic , deocamdata am facut ceva clasic , cred ca a iesit bine si sper sa va placa :twisted: .


Ps:Nu ma prea pricep la facut poze + am uitat sa modific AA .

Black & Pink

dary762 28-06-11 08:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ba crazzy-nu ne intelegem de loc:))
Hai sa ne batem=))
ma omule masina e echipata toata de drag x_X
Suspensii,amoritzoare,discurile de frana,arcurile,motoru v6 e modificat de mine ce mai vrei?
Hai ca s-au terminat inscrierile..
Dar daca am 4x4:D ce rost mai are sa pun roti cat casa pe spate
@Bine ai revenit SPIRITUALDARY.
Inca un dary si cu mine 2:)))
@-GEOX'-harta aia e a jocului

KrYpToN 28-06-11 08:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Welcome Back Spiritual
eu mi-am scos capota ca sa vedeti motoru ;) :D ca sa nu ziceti ca nui de drag :))

ANDR31 28-06-11 09:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
@dary762 cum sa ai pe masina de drag tractiune 4x4 o_O ???

KrYpToN 28-06-11 09:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
tot rwd e forta :))

datimi si mie Broscuta va rog ;)

dary762 28-06-11 10:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 4427252)
@dary762 cum sa ai pe masina de drag tractiune 4x4 o_O ???

Banuiesc ca toti aveti pe spate....
Cate liniute au fost la mine in oras numai 4x4 au castigat:P
Vedem in etapa a 2-a:)

KrYpToN 28-06-11 11:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
... rwd o sa rupa tot :))

dary762 28-06-11 12:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Si cum se duce cu RWD?
Eu nu puteam sa o controlez cu RWD si pierdeam timp,
Pana una alta raman pe AWD

spiritualDARY2 28-06-11 12:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Vad ca vorbiti tot de drag .
Banuiesc ca s`au terminat inscrierile....
Deci cand vine etapa a 2`a?

spiritualDARY2 28-06-11 14:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Gata, mi`am preparat un Mustang din 68' cu un prime V8 hand-made .
RWD :twisted: :twisted:
Astept a doua etapa.

dary762 28-06-11 15:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Spiritualdary-nu stiu daca poti participa,
Trebuia sa fi inscris si la prima proba
Intreabal pe k1d

RacingCars 28-06-11 15:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4428058)
Gata, mi`am preparat un Mustang din 68' cu un prime V8 hand-made .
RWD :twisted: :twisted:
Astept a doua etapa.

SI te rog sa folosesti functia EDIT...nu o lua in nume de rau

spiritualDARY2 28-06-11 15:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by RacingCars (Post 4428229)
SI te rog sa folosesti functia EDIT...nu o lua in nume de rau

Is aproape 2 ore intre posturi .. daca mai era EDIT pe acolo il foloseam ..:D

CraZzy_K1D 28-06-11 16:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Rezultatele :) Cui nu ii convine sa faca contestatie :))) Si ca premiu ca acum mi-a venit ideea :) pentru Primele 3 Locuri primesc Pj-uri La Comanda :)
1.ANDR31 – Grafica lasa de dorit si trebuia sa dai capota joss sau sa o pui langa , in rest frumoase poze si frumoasa masina
2.RacingCars – Ai ales bine masina dar pozele sunt banale .. trebuiau facute mai cu stil avand in vedere ca ai ales un hotrod
3.Robicutz – masina e aleasa bine , motorul .. nu stiu ce sa zic … puteai sa pastrezi capota ar fi fost mult mai bine .. avand in vedere ca acel camaro are o versiune drag cu aripile din spate umflate tu ai ales versiunea normala … dc ? nu stiu , v6-le nu este aranjat prea bine , dar esti singuru care face wheele din aceasta competitie
4. KrYpToN – Ai dat cu muci de gard .. serios . cred ca puteai mult mai mult adica sa fim seriosi .. doar atat ?????? ma asteptam la ceva spectaculos de la tn
5.S0rin – nu imi place combinatia inafara de motorul de drag altcv nu e specific
6.Danny – imi place blurul ala , imi place burnout-ul … Daarr Daaarr , exista si un dar … tu puteai sa castigi Primu loc dar esti prea bun pentru ca concura >:) deci ultimul loc este al tau

si pentru toti cei care vor sa participe la Sesiunea a 2 a Veniti cu masini adevarate de drag interior / exterior !!

KrYpToN 28-06-11 16:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dar ce are ma masina are doar un motor mare :))

CraZzy_K1D 28-06-11 16:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ma da-l incolo de motor , ca n-am nimic cu motoru dar zic ca puteai sa faci un pj dala misto cv acolo niste fitze de poze :))

danny125 28-06-11 16:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4428302)
Rezultatele :) Cui nu ii convine sa faca contestatie :))) Si ca premiu ca acum mi-a venit ideea :) pentru Primele 3 Locuri primesc Pj-uri La Comanda :)
1.ANDR31 – Grafica lasa de dorit si trebuia sa dai capota joss sau sa o pui langa , in rest frumoase poze si frumoasa masina........

***

6.Danny – imi place blurul ala , imi place burnout-ul … Daarr Daaarr , exista si un dar … tu puteai sa castigi Primu loc dar esti prea bun pentru ca concura >:) deci ultimul loc este al tau

si pentru toti cei care vor sa participe la Sesiunea a 2 a Veniti cu masini adevarate de drag interior / exterior !!

Puteai sa faci un Poll public si sa se faca votarile acolo de catre toti membrii foumului 4T ;)

Advice: La etapa a doua sa se puna un filmulet in timpul cursei ca asa poza se poate "photoshopa" :lol:

s0r1n 28-06-11 16:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
sa inteleg ca acum putem sa preparam masina de drag cum vrem noi ? .... adica fara niciun element pe masina doar cu scaun volan caroserie roti si motor ? :D...

Acum nu imi sariti in cap am intrebat si eu......

dary762 28-06-11 17:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
pana cand trebuie sa punem filmuletul cu drag-ul?
ca sa nu mai intarzii:))
De data asta o sa pun roti dalea de 100kg pe spate numai sa fie de drag

Radu A.K.A. G.R.M. 28-06-11 17:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Oare cand o sa se termine cu competitia asta de drag?

Nu de alta, da vreau sa postez si eu o masina pe langa competitie, si nu o s-o observe nimeni daca o postez acuma, ca sunteti stresati cu competitia:sad:

danny125 28-06-11 17:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4428410)
pana cand trebuie sa punem filmuletul cu drag-ul?
ca sa nu mai intarzii:))
De data asta o sa pun roti dalea de 100kg pe spate numai sa fie de drag

era doar o opinie nu stiu ce va hotari Kid-u

Radu...pune masina ca poate poate :lol:

Robicutz 28-06-11 17:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4428302)
Rezultatele :) Cui nu ii convine sa faca contestatie :))) Si ca premiu ca acum mi-a venit ideea :) pentru Primele 3 Locuri primesc Pj-uri La Comanda :)
1.ANDR31 – Grafica lasa de dorit si trebuia sa dai capota joss sau sa o pui langa , in rest frumoase poze si frumoasa masina
2.RacingCars – Ai ales bine masina dar pozele sunt banale .. trebuiau facute mai cu stil avand in vedere ca ai ales un hotrod
3.Robicutz – masina e aleasa bine , motorul .. nu stiu ce sa zic … puteai sa pastrezi capota ar fi fost mult mai bine .. avand in vedere ca acel camaro are o versiune drag cu aripile din spate umflate tu ai ales versiunea normala … dc ? nu stiu , v6-le nu este aranjat prea bine , dar esti singuru care face wheele din aceasta competitie
4. KrYpToN – Ai dat cu muci de gard .. serios . cred ca puteai mult mai mult adica sa fim seriosi .. doar atat ?????? ma asteptam la ceva spectaculos de la tn
5.S0rin – nu imi place combinatia inafara de motorul de drag altcv nu e specific
6.Danny – imi place blurul ala , imi place burnout-ul … Daarr Daaarr , exista si un dar … tu puteai sa castigi Primu loc dar esti prea bun pentru ca concura >:) deci ultimul loc este al tau

si pentru toti cei care vor sa participe la Sesiunea a 2 a Veniti cu masini adevarate de drag interior / exterior !!

Uite asta ii motoru cel am pe masina, nu stiu de ce cand ies cu ea pe circuit se vede diferit....si masina este evrsiunea cu aripile umflate :)

CraZzy_K1D 28-06-11 18:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
danny125 - ce imi place mie ca veniti cu ideei exact cand sa terminat treaba :)) =)) bun asa :-bd pana acum pe cn ai asteptat dani ? pe mos craciun ?
ANDR31 - ma mai intrebat cnv aceeasi chestie :-? NU NU este posibil , doar o singura piesa nu toate :)ce naiba ca toti o sa faca asa si unde ai mai vazut competitie de drag cu masini dezmembrate de tot ???:))=))
pentru participanti la ora 21:00 dau startul , Wallpaper+ Reguli si premiu
Cei 3 castigatori sa imi trimita pm sau sa imi spuna pe messenger cum vor sa aiba pj-ul
Radu - da pune masina ca si eu am facut Benz b-) dar imi e lene sa fac poze

ANDR31 28-06-11 18:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ce ANDR31 ma =))) vezi ca s0r1n a intrebat de masini dezmembrate :))

Dar, exista un dar, cum ziceai si tu ... puteai intr-adevar face un poll in care sa voteze lumea masiniile, ca tot a adus Dany vorba :-)

Radu A.K.A. G.R.M. 28-06-11 19:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Hai ca urc si eu pozele cu Caddy-ul.

Dms628 28-06-11 19:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
masinile mele https://www.youtube.com/watch?v=a5AzLoi0LZY uitati-va si dati-va cu parerea despre ele

danny125 28-06-11 20:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4428512)
danny125 - ce imi place mie ca veniti cu ideei exact cand sa terminat treaba :)) =)) bun asa :-bd pana acum pe cn ai asteptat dani ? pe mos craciun ?

Pe Mos Craciun l-am tot asteptat dar decand l-am demascat pe fratimio acum cativa ani buni nu a mai venit ... :cry:

Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4428702)
Hai ca urc si eu pozele cu Caddy-ul.

Foarte frumos , chiar imi place iar combinatia de gri cu rosu da bine...banuiesc ca motorul masinii este unul vechi de pe vremea cand a fost fabricata si nu merge prea bine nu? si de aceea ai pus acele tobe , cand se strica o iei ca pe o roaba right? :lol:

CraZzy_K1D 28-06-11 21:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ba nene ma chinui si ei sa pun un amarat de post de vreo 30 de minute =)) si nu apuc =)) =))
Foarte smecher Raadduuuuuu \m/
Drag Competition Sesion 2
https://img97.imageshack.us/img97/6393/dragcompeion2.jpg
1. Doar v8 si v6
2. Doar cu Cauciucurile astea : http://www.gamefront.com/files/17148...rol%20Tyres.7z
3. Cinci PreentScreenuri , 3 cand faci liniutza si 2 la final
4. Toate Detaliile Posibile Despre Masina din Meniul Car Info ( facute poze )
5. Aveti voie MAXIM 2 Piese date jos
6 . Castigatorul Locului 1 Va Avea ca premiu o masina de drag facuta de mn


Ps : Daca mai vreti vreo regula ascult !

quick_silver2 28-06-11 22:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Baieti,scuze ca va intrerup discutiile.
Am nevoie de un Golf IV. care sa nu dea eroare in editor cand vreau sa pun si alte motoare.
Multumesc!

CraZzy_K1D 28-06-11 22:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
quick_silver2 - nu masina da eroare (CRED) ai vrun motor care da eroare

RacingCars 28-06-11 22:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4429079)
ba nene ma chinui si ei sa pun un amarat de post de vreo 30 de minute =)) si nu apuc =)) =))
Foarte smecher Raadduuuuuu \m/
Drag Competition Sesion 2
https://img97.imageshack.us/img97/6393/dragcompeion2.jpg
1. Doar v8 si v6
2. Doar cu Cauciucurile astea : http://www.gamefront.com/files/17148...rol%20Tyres.7z
3. Cinci PreentScreenuri , 3 cand faci liniutza si 2 la final
4. Toate Detaliile Posibile Despre Masina din Meniul Car Info ( facute poze )
5. Aveti voie MAXIM 2 Piese date jos
6 . Castigatorul Locului 1 Va Avea ca premiu o masina de drag facuta de mn


Ps : Daca mai vreti vreo regula ascult !

Pe ce mapa facem liniuta?

CE ei in rol...timpu scos sau in cat timp facem 100/200 Km
Radu-BV..Respect ..imi place la nebunie:X:X

Radu A.K.A. G.R.M. 28-06-11 23:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 4428917)



Foarte frumos , chiar imi place iar combinatia de gri cu rosu da bine...banuiesc ca motorul masinii este unul vechi de pe vremea cand a fost fabricata si nu merge prea bine nu? si de aceea ai pus acele tobe , cand se strica o iei ca pe o roaba right? :lol:

Da, e un motoras mic, de vreo 500 de CP. o iei ca pe roaba din cauza consumului, cand ramai fara:lol:.

PS Nu imi poate spune cineva cum pot face farurile galbene la o masina?

spiritualDARY2 28-06-11 23:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4429437)
Da, e un motoras mic, de vreo 500 de CP. o iei ca pe roaba din cauza consumului, cand ramai fara:lol:.

PS Nu imi poate spune cineva cum pot face farurile galbene la o masina?

Stiu ca odata am facut farurile galbene la un e30 cu photoshopul.
Uite un exemplu :
D:\Jocuri\SLRR LE2MWM\cars\racers\Duhen_data\textures
Aici cauti headlight 1 sau 2 .. sau am2 nu mai stiu sigur.
Si colorezi farurile de acolo cu o culoare si dai save.
Cred ca asa trebuie sa faci , dar poate gresesc , incearca si tu poate merge.


All times are GMT +2. The time now is 04:35.

- Copyright 2026 4Tuning