![]() |
Re: Chat
Stie cineva in cazul becurilor H4 daca se instaleaza becuri HID (xenon), va trebui instalata bixenon sau se poate face astfel incat sa ramana si faza lunga obisnuita pe langa instalatia HID pe scurta?
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Quote:
Am fost acolo am dat o tura si nime nimic .. |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
salutare baieti, ca tot vorbeati de cluburi si intalniri , stiti ceva de club Opel cluj??? :)
merci |
Re: Chat
Quote:
Deci :) Despre Opel .. parca joi este intalnire la polus .. langa terenu de fotbal artificial .. tot acolo ii vedeam. |
Re: Chat
Este forum de opel, da pe astia cu vectra b nu ii primeste :p
|
Re: Chat
asta e atunci o sa imi caut o vectra a :)
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
@Cuiutz, au fost vreo 19 masini :) ( poate ai ajuns cu cateva minute mai tarziu, si au plecat )
https://img837.imageshack.us/img837/5098/dsc0386fa.jpg |
Re: Chat
Quote:
Dragos nu aveau cum sa plece daca Dolce ia vazut pe la 5 acolo au plecat poate mai tarziu insa Cuiutz`u a ajuns la 4:15 pana la 4:30 :) Din poza pusa de tine arata bine treaba pe acolo frumos poate la anu si eu am avut un prieten care a fost si nu a gasit pe nimeni si a plecat. |
Re: Chat
|
Re: Chat
Care are platforma si imi duce un Golf 4 din Marasti pana in Apahida cu vreo 50 RON. Nu va dau mai mult ca ii CRIZA
0740-226670 |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
S-a pus cumva la ceva scoala de soferi din cluj, BMW E46 pt categ. B ??? sau nu e bine ce am auzit ?:)
|
Re: Chat
Salutare.
Mai monteaza cineva folii auto in Cluj in afara de firma de pe Dorobantilor? |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
da, este un 320 sau 318 nu stiu exact negru, la auto rally cred, modelul cu facelift...
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Quote:
Quote:
LE: imi recomanda cineva o scoala de soferi care sa ofere profesionistii si sa aiba servicii si masini de calitate? din cate am vazut si etc se pare ca Toni ofera cele mai bune servicii (dintre scolile care oferta profesionistii, + A).Poate stiti voi scoli mai bune :) |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Toni are E46...stiu sigur deoarece un prieten a terminat recent si era foarte suparat ca nu a reusit sa faca pe el:lol:...si da ai dreptate siteul nu este actualizat de mult...
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Quote:
vezi ce faci si ai grija de tine ;) mare grija! |
Re: Chat
Quote:
Zneu da un id de mess pe privat sa vorbim. |
Re: Chat
Da la tony este si din cate imi aduc aminte ii 1.8 asa mi-o zis un prieten care ii instructor acolo... si eu iti recomand autotony ca scoala de soferi. Is foarte buni si detreaba si poti sa faci A+B+C+E+D care vreti :D sediu ii sus la sora
Il intreb astazi de motor si o sa pot sa iti zic. |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Am vorbit si da ii precum am spus Toni are BMW si ii de 1.8 insa mi s-a mai spus ca ii cam full :d nu stiu daca o sa prinzi loc acuma la el.
Cam in cat timp vrei sa te apuci de sc? |
Re: Chat
Salut baieti :) nu am mai postat eu de muulta devreme pe forum ceva..preferand doar sa citesc pe tot locul una alta insa acum vreau sa impartasesc cu voi cel putin prin imagini o bucurie pe care o traiesc zi de zi. Am plecat la munca peste tari si mari ca valet parker si am ajuns sa pun piciorul in masini la care nu visam si multi dintre useri forumului nici nu viseaza ca o sa puna vreodata.vreau sa va intreb unde le-as putea posta ?(pozele ) :P mersii
|
Re: Chat
Pune aici :-P sa vedem :->
|
Re: Chat
Quote:
aici:> https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-...ml#post3732287 |
Re: Chat
bine punctat LEx
|
Re: Chat
Si-a cumparat cineva xenoane de la firma fk ? va rog anuntati-ma ca am mare nevoie!
|
Re: Chat
Nu stiti un loc de unde as putea sa iau o narghilea? La pret bun. Sau nu aveti voi una de vanzare?
|
Re: Chat
sunama zilele astea.
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Is membru nou si asi vrea si eu un actibild de club si unde se tin intalniri..?
|
Re: Chat
ce aptibild vrei .... cu ce?
|
Re: Chat
|
Re: Chat
cu 4 tuning? o iei de pe google pe un stick si mergi la pretext in abator langa Irenis si iti face autocolant cu sigla si gata treaba!!! ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:37. |
- Copyright 2026 4Tuning