![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salutare lume vad ca mai traiti!poate va vad si eu diseara!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Respect Tataie! Nici un Show Tuning fara el :d si mereu a trecut pe la mine sa vb :*:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te apuca des mah :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu...vorbeste de cluj.....ca s-a intalnit cu tataie...si stii cum e bogdy impreuna cu tataie...show
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
stii foarte bine k daca te vad pe undeva nu pot sa nu trec sa salut echipa ghetto cult!!!! @all: imi pare rau ca nu au putut merge mai multi membri inferno la cluj dar cei care au stat in bucuresti au avut ce pierde......un show in adevaratul sens al cuvintului. sper ca la pitesti sa fim prezenti intr-o brigada numeroasa si sa facem show!!!!! singurul lucru care m-ar impiedica este serviciul..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tocmai am facut curatenie la usergroups Inferno Motorsport, daca am scos din greseala vreun membru IMS, il rog sa-mi dea request inca odata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dupa cum stiti multi dintre voi .... cei care au fost la intilniri .... s-a scos un prim pachet de reguli care vor trebui respectate de catre toti membrii.
referitor la thread-ul lui bogdy....in momentul in care vom avea toti membrii inferno acele mult rivnite camasi, la orice eveniment va fi obligatoriu a fi purtate....fara discutie si fara a se accepta vreun motiv ca scuza. sunt multe de facut si, din pacate. suntem doar citiva care vrem sa respectam aceste reguli. catre toti membrii inferno: cei care au primit regulile sa le citeasca cu mare atentie si sa le respecte. cine nu le stie sa-i dea un mesaj lui lucian sa i le trimita pe mail sau private. va mai fi o perioada scrta de timp in care vom mai merge asa. in momentul in care toti membrii au cunostiinta de regulile care trebuiesc respectate si vedem ca exista o anumita durere in cot din partea unui membru nu vom ezita sa trecem la excluderea lui. primul eveniment care se anunta este cel de la pitesti si este un eveniment bazat pe stylig, sound si drift. eu unul, cu riscul de a veni acasa cu masina tractata voi participa la drift. as vrea ca masinile care sunt pragatite pentru oricare dintre aceste probe sa fie prezente fara nici o scuza. aveti la dispozitie aproape o luna de zile. va reamintesc ca INFERNO MOTORSPORT este un club care are destui membri si masini cu un mare potential care sa participe la oricare dintre aceste probe. acest mesaj este adresat tuturor membrilor inferno indiferent de orasul din care fac parte. pe 12-13 septembrie la pitesti am avut cel mai frumos stand de prezentare. acum va trebui sa facem dovada ca avem cel mai frumos stand si masinile cele mai frumoase. sunt masini care merita sa fie aratate sa fie privite, sa fie fotografiate.... cei care le aveti si va mindriti cu ele.......ARATATILE !!!!!!!!! fiti mindri de ele ca ele sunt rezultatul muncii voastre si al banilor investiti!!!!! va multumesc pentru atentia cu care ati citit acest mesaj si astept atat eu cit si lucian confirmarea prezentei la acest salon de tuning. o zi buna!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai vb f.frumos.....bravo.....daca erai fata iti spuneam ca te iubesc:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca se mai intreba cineva, de ce tataie? Raspunsul il are mai sus....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
O data in viata m-ai ascultat si pe mine si vad ca nu-ti pare rau...;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) FMM - repede tu... stii bine care era situatia... aveam de mult in minte treaba asta... cred ca la maxim dupa 2 luni dupa ce a "semnat cu noi" mi-am dat seama ce fel de om e... si cum vede lucrurile... bine ca mai exista oameni dornici de treaba high-class. si bine ca unul din ei e in IMS :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:07. |
|
- Copyright 2026 4Tuning