Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

tng 15-06-06 17:58

Re: Diverse discutii
 
hai mey.... la bun vorbesc

Vladz 15-06-06 18:07

Re: Diverse discutii
 
unde sa ne reprezinte ? :|

Dirty Pusherman 15-06-06 18:54

Re: Diverse discutii
 
hai ca ciordesc eu o masina de la unchimiu si va reprezint...pana m-o prinde :2gun: :lol:

momo 15-06-06 21:25

Re: Diverse discutii
 
bey frate, n-am nimic cu tine, si eu tin la unchi-miu, dar nici chiar asa... adica nu stiu dar imi vine sa cred ca colectia aia e cea pe care o ai in vitrina de la burrago... sincer, fara suparare

alex2see 15-06-06 21:52

Re: Diverse discutii
 
tare asta cu colectia de burrago
momo-drty..........1 la 0

Dirty Pusherman 15-06-06 22:33

Re: Diverse discutii
 
tu treci cu masina pe bulevardul independentei?
sau ai fost vreodata la Banc Post????? :evil: :evil: :evil:
vezi ca e o casa galbena intre Banc Post si cladirea aia care vor unii s-o transforme in hotel (fosta statistica)

SA TE UITI SI TU IN CURTE.....MAI VB....

acu nu va luati de mine ca ma dau mare....da nu mi-a placut cum a reactionat momo la postul meu anterior care era mai mult o gluma...

daca vreti, de azi inainte nu mai postez la sub-forumul "Ploiesti"....
SA-MI SPUNETI!

:sad:

DRooPY 15-06-06 22:39

Re: Diverse discutii
 
in curtea aia
sunt numa Merturi Un G klasse AMG su Aklasee AMG un 500SE si paraca mai era ceva sunt alineaate akolo.. si numerele sunt identice ( difera decat cifrele de la placuta)

Dirty Pusherman 15-06-06 22:49

Re: Diverse discutii
 
:lol: :lol: :lol: :lol:
e brabus ala....Brabus G Class D8S V8 biturbo
un ML 55 AMG....un E 55 AMG....A 210 Evolution...cu logo AMG :lol:
au la numar PAT...de la patrascu...

NU E NICI UN 500SE:rolleyes2

deci acu sa lamurim problema nr 2....mai vreti sa postez la "ploiesti" sau va deranjez prea mult cu glumele mele proaste si cu masinile unchiului???? :???: :???: :???:

dipsy_007 16-06-06 05:56

Re: Diverse discutii
 
parerea mea e sa nu mai postezi.........glumeam.......sincer nush dc ascultzi ce zic altzii........poa sunt ofticosi....sau fac glume proaste.....nu te mai lua dup ei.........dak unq tau are asa cva in curte ......bravo...e tare...........parerea mea.....posteaza in continuare.........si nu mai baga in seama tot ce zic unii.....

bogdan_wrc 16-06-06 08:02

Re: Diverse discutii
 
as vrea sa nu ne laudam prea mult cu unchii si tatii. intamplarea face sa il cunosc pe unchiul tau.
dar aici vad ca intrii tu, nu el. ok? nu te supara ca iti zic.
eu admir masinile alea, dar hai sa vb despre noi, sau suntem prea putini cu masini pe aici?
asa fur si eu masina lu zGb si va reprezint. ce legatura are? omu' intreba ca vrea sa faca ceva pt Pl, si noi ii raspundem la misto. pai de aia nu se face nimic in Pl...
nu are rost sa nu mai postezi..asa le vei da dreptate. posteaza si demonstreaza ca au gresit. nu are rost sa pleci. ;)

bogdan_wrc 16-06-06 08:05

Re: Diverse discutii
 
anyway, am vazut un escort si un astra aseara prin oras... nebunilor..dc nu mi-ati zis ca va alergati.. :)

tng 16-06-06 10:38

Re: Diverse discutii
 
bogdan
trebuia sa vi dupa ele...... am fost o leaka pe la sala, dar era cam pustiu...si apoi ne-am intors pe coltz :)

vad ca nimeni nu a luat in serios ce am zis eu :rolleyes2

Dirty Pusherman , stai calm ... n-are rost sa parasesti forumu, pt ce?
Intr-adevar, masinile unchiului tau sunt prea tari .. dar degeaba daca nu le poti conduce si tu :sad: ... hai sa incercam sa ne rezumam la ce avem noi ;)

bogdan_wrc 16-06-06 10:49

Re: Diverse discutii
 
as fi venit, dar stateam prost cu acul care coboara la roshu, si mai eram si cu o fata care sta cu ochii pe vitezometru mai rau ca pe butelie. unde mai pui ca nu sunt adeptul curselor.. :P dar oricum va faceam.. :)

bogdan_wrc 16-06-06 10:49

Re: Diverse discutii
 
diseara va duecti la sala? poate trec si eu o secunda..2

RZV_1_XDD 16-06-06 11:43

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
anyway, am vazut un escort si un astra aseara prin oras... nebunilor..dc nu mi-ati zis ca va alergati.. :)

Hmmmm.. ,nu te-am vazut, vino si tu pe la intalniri ca sa te recunoastem alta data, bafta


All times are GMT +2. The time now is 21:33.

- Copyright 2026 4Tuning