Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Tari & Concept Cars (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars.html)
-   -   Masini tari vazute la noi !!! (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars/5781-masini-tari-vazute.html)

SFW 27-12-06 15:40

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
hmmmm ... nu prea sunt de acord cu asta ... .ca e allroad-ul cel mai frumos ... spatele si lateralul arata intradevar f bine ... dar fata aia plina de crom ma lasa cam rece :sad: pacat ...

19tdi 27-12-06 15:49

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 676693)
hmmmm ... nu prea sunt de acord cu asta ... .ca e allroad-ul cel mai frumos ... spatele si lateralul arata intradevar f bine ... dar fata aia plina de crom ma lasa cam rece :sad: pacat ...

total de acord cu tine...nu prea arata bine cu nervurile alea cromate
ontopic:de curand isi face veacu prin buzau un mercedes clasa R ... nu e o masina tare da e prima pe care o vad

R-NOS15 27-12-06 19:22

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
2 Attachment(s)
today .............nu mai avea sigla in fata :(:(:(:(

Ali_ump 28-12-06 00:01

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by R-NOS15 (Post 676912)
today .............nu mai avea sigla in fata :(:(:(:(

criminal aston-ul ....imi plac la nebunie ....

R-NOS15 28-12-06 21:58

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
rolls .....................

daman 28-12-06 22:52

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
mi se pare un topic facut aiurea.cred ca oricare dintre noi a vazut cel putin cate o masina tare pe strazile din romania.eu cred ca nu are nici un farmec daca nu argumentam si cu poze.asa poate sa spuna oricine ca a vazut vreun ferrari sau mai stiu eu ce.nu zic ca nu ar fi adevarat dar sa vedem si poze.

Leul 29-12-06 10:47

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Off topic : Mai luminati pozele inainte ( cele intunecate ) ca nu se vede ....

str33tmania 29-12-06 17:19

baietzii masinile leatzi vazut...da soferii erau ceva de kpu lor ??? ca am vazut mare masina...si era dictamai blonda la volan...si nush park ii scade din valoarea masinii :(

ps ...sa mai auzea la sarak masina crrrrrrr crrrrr ...si ea zice linistita ..off a intrat in marsalier...ce bucuroasa sunt of of of .. :))

sebi_glumetu 29-12-06 19:57

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
referitor la Range Roverul(b 49 tsb) de la pagina 134 - scuze de intarziere - masnia si detinatorul sunt prezentati pe larg in ultimul nr al revistei Cox. masina apartie lui Ali Amer un brazilian afacerist la noi in tara. sa evdeti interiorul acelei masini : piele, tft in tetiere, comenzi dvd pe portiere in spate=> masinutza e SCULA...

CJ-01-WOB 30-12-06 00:47

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
1 Attachment(s)
apropo de skylineurile din RO ->

BogdanNZ 30-12-06 01:19

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Sa fie primul Sky din ro?E un R33 model GTS sau GTS25, non-turbo banuiesc

Leul 30-12-06 10:54

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Skylinu e model mai vechi , dar ce cauta cu bestia asta in Ro , a misto dacia aia ... ;)

19tdi 30-12-06 10:58

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
ford excursion in buzau....imensa masina:shock: :shock: :shock:
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...637cc18134.jpg

str33tmania 30-12-06 10:59

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
dak si gateste te potzi muta in ea :))) e imensa masina :Dcred ca il costa o avere :P sa o spele :)) si de aia o tzine ajea prafuita ;))

CJ-01-WOB 30-12-06 13:08

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by BogdanNZ (Post 679347)
Sa fie primul Sky din ro?E un R33 model GTS sau GTS25, non-turbo banuiesc

Primul nu e cu siguranta ! dar non turbo s-ar putea sa fie R33iul
Cat despre r34 din craiova chiar nu cred ca are 1000 cai ! dar .. cine sunt eu sa contest :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2026 4Tuning