![]() |
|
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
poate nu mai ai carbuni la aeroterma si astfel nu se invarte
|
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
el nu are nici caloriferu legat
|
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
2 Attachment(s)
1 film de aseara,si atat, doar 1 :D
insa vine ceva bun,bun bun bun :D sapt asta sper n-as vrea sa aud vorbe despre muzica :) whatever makes you happy,nu ? si pana una alta,chair nu ma intereseaza :) daca mie alea dau chef si fortza sa ma distrez asa :) it`s really none of you business,cine vrea sa asculte fara volum sau chiar sa nu ia filmul :) nb |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
cine e nr 1 :D .....
grav rau aseara..... to be continued |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
uite cum pierzi tu noptile.e frumos copilas? :D nu stiu de ce mai vrei caldura in masina,adrenalina nu e suficienta?
|
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
hai pe manea...hai cu driftu pe manea...caterinca jur...am vazut clipu' 2 cu inca 3 prieteni,ne kkm pe noi de ras,tare rau santosica
bafta |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
marfa ce poti sa zici :))
imi place ca esti natural, spre deosebire de altii care vor sa para altceva si se chinuie sa suporte muzica house doar de dragul de a fi ¨cool¨ :)) bv mai rar asa persoane! bafta in continuare! |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Quote:
hai mai repede cu filmul ala bun :) |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Quote:
bravo bossule ... hai ca face treaba 2.0 asta :-) e bun pt antrenament ;) |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Deci super tare filmu cu maneaua :D mie imi palce de tine mah, toti baga bubuieli ca poate se poarta sau poate chiar le place muzica, dar oricum la urechile noastre nu ajung cum trebuie, iar tu faci treaba pe PAM PAM .. :) una alta urca si tu melodia :D
ps: frumoase poze de la bv :) |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Eu zic sa te apuci sa-ti deschizi o scoala de "ghidusii cu ursuletii" :D
PS: totusi, sa faci si caldura aia... |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Tare rau :lol:8)8)8)
La mai multe ! :twisted::twisted: |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
frumos urs;)
frumoase poze de la munte bafta |
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
Bine Santos! Esti de actiune! :>
|
Re: E30 - [B 89 EVL] 3 2.5 12v Coupe ( wip )
1 Attachment(s)
asta e si mai tare :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
VINE UN CAMION!!!!!!! :lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 22:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning