Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar (https://forum.4tuning.ro/85-arad/37807-comunitatea-4tuning-arad-intalniri-fiecare-vineri-ora-19-parcarea-patinoar.html)

Black Pearl 08-01-10 11:19

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Si eu vin azi. :)
Prima intalnire pe 2010!

alexalfa2006 08-01-10 14:52

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
vin si eu. cine mai vine?

wow-ar 08-01-10 16:44

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
imediat plec ...
ne vedem acolo

predescu 08-01-10 17:16

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by wow-ar (Post 2958078)
imediat plec ...
ne vedem acolo

si eu vin:D:D:D:D:D numa sa termin de mancat:):):)

Black Pearl 08-01-10 23:17

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
21 Attachment(s)
Cateva poze de acum seara:

TM 27 LMT 08-01-10 23:20

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Frumos, ma bucur ca am reusit sa va cunosc in mare parte, mersi de primire, sper sa mai particip.

predescu 08-01-10 23:21

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by TM 27 LMT (Post 2959214)
Frumos, ma bucur ca am reusit sa va cunosc in mare parte, mersi de primire, sper sa mai particip.

oricand.........sunteti bineveniti...va mai asteptam


Lili frumoase pozele......

alexalfa2006 09-01-10 08:25

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
16 Attachment(s)
frumoasa prima intalnire pe anul 2010 si faine si pozele
si niste poze de la mine (scuzati claritatea pozelor)
si poza in care apare masina cu scoala de soferi Onciu ar trebui sa dispara :)

Dragster 09-01-10 08:27

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Quote:

Originally Posted by alexalfa2006 (Post 2959615)
frumoasa prima intalnire pe anul 2010 si faine si pozele
si niste poze de la mine (scuzati claritatea pozelor)
si poza in care apare masina cu scoala de soferi Onciu ar trebui sa dispara :)

N-ai putut sa te abti??:lol:

alexalfa2006 09-01-10 08:31

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
nu nu

Black Pearl 09-01-10 10:32

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Esti binevenit oricand la intalnirile de vineri seara Adi (@TM 27 LMT) :)

absstrakt 09-01-10 12:53

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
tot mai multe LMT pe aici :P

Black Pearl 09-01-10 15:09

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Ce spirit de observatie ai! :lol:

Birky 10-01-10 17:39

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Atunci sa imi tinetzi si mie pumnii maine...si sper ca peste 2 sapt si yo vin fara sofer;))

Black Pearl 11-01-10 01:52

Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar
 
Succes Birky! :)


All times are GMT +2. The time now is 07:53.

- Copyright 2026 4Tuning