![]() |
|
Re: Challenges
2 Attachment(s)
versiunea mea...
|
Re: Challenges
Pe masina asta m-a rupt PointMaster intr-o finala acum 2-3 ani la V4TL :)
edit: nu e chiar aceeasi imagine , dar seamana :lol: |
Re: Challenges
Quote:
|
Re: Challenges
reme asa voiam sa o fac si eu...exact asa:DDDD
|
Re: Challenges
Quote:
Pentru off-topicul care l-am facut o sa lucrez si eu masina :-) |
Re: Challenges
Quote:
|
Re: Challenges
awww..acelasi bodykit l-am folosit si yo:))
|
Re: Challenges
2 Attachment(s)
Jetta by C R M
|
Re: Challenges
2 Attachment(s)
= Jetta by Gabi = |
Re: Challenges
Da si eu folosisem aceleasi jenti acum trb sa caut altele :-w
|
Re: Challenges
1 Attachment(s)
my jetta:D
|
Re: Challenges
1 Attachment(s)
Mda cam asta e...
|
Re: Challenges
1 Attachment(s)
hop si eu
|
Re: Challenges
1 Attachment(s)
JETta mea...
|
Re: Challenges
1 Attachment(s)
Jetta GLI by alexghost
P.S o sa fie interesant la cat de multi suntem:) |
| All times are GMT +2. The time now is 03:27. |
|
- Copyright 2026 4Tuning