Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

IONUT-GBP 17-12-08 12:42

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
si Malos e PENTRU vineri

GOGU_VL 17-12-08 12:55

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Eu, _aditzu_ si cred k si Donn suntem pt 27 dec.
Iar e prea din scurt si n'o sa vina lumea.....atunci e cel mai bine.....si daca ia vacanta lumea ce ?

IONUT-GBP 17-12-08 13:04

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Bine hotarati'va cand vreti\puteti.... TOTI !

SaproDVL 17-12-08 13:13

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
sunteti nebuni :))
Io zic asa: care poate sa vina vineri, sa vina, care nu ne vedem si pe 27-28 ce are daca nu e toata lumea... iesim la o tigare, o barfa ceva.

andreyWOB 17-12-08 13:24

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Daca se mai strange ceva lume vin si eu. Ca o sa fiu de joi in Valcea.
Hai lumeeeeeeeee

Malos 17-12-08 13:30

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Malos si Adytzu_JerrY prezenti vineri !

IONUT-GBP 17-12-08 13:30

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
vine si Adytzu_JerrY daca se face vineri....

CaDDy 17-12-08 13:44

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
cu putin noroc.... poate o sa fiu si eu si Goe in VL ... vineri seara .... dar totusi ... nu vreti sa fim toti ? sa ne strangem mai multi? .... respectiv sa alegeti alta zii decat vineri ?
sincer... dupa un drum de Cj-Vl ... de 4-5 ore... esti destul de obosit

chiar daca e criza .. asta nu inseamna ca nu o sa ne mai vedem ...

pt mine e oke .. oricand.... numai sa fim si noi in VL ;)


nu am mai scris nimnic in ultima vreme .. dar m`am uitat mereu..... cred c ati facut 4-5 intalniri in ultimele saptamani
inainte faceam 1 la sapt... daca nu la 2 saptamani ;)

ganditiva si la cei care nu sunt in valcea si ar vrea sa vina ;)

GOGU_VL 17-12-08 13:51

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Asta ziceam si eu tata.......lumea vine acasa in vacanta.......si cel mai bine ar fi intre Craciun si Revelion.......mai sunt si altii care vin atunci acasa.......sau mai sunt altii kre fac drum special sa vina la intalnire.......si una e sa fim mai multi k e mai frumos, alta e sa fim cum am fost la ultima (sambata) nici 10 persoane.......;)

SaproDVL 17-12-08 14:02

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
... unii vin in oras de sarbatori iar altii pleaca din oras de sarbatori , ba la munte ba la tara... e imposibil sa strangi pe toata lumea

lupalb 17-12-08 14:04

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Important e sa se stranga cat mai multa lume... Intrebati si pe restul, pe mess, la telefon, si postati care cum doreste sa vina, si vedem pe ce date sunt cei mai multi "disponibili".

GOGU_VL 17-12-08 14:06

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Asta asa e.....a.cum fiecare cum poate.....
Sa scrie toti Cine e PENTRU VINERI (19 Dec) sau PENTRU SAMBATA (27 Dec)

DannyKid 17-12-08 14:43

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Pentru sambata (27 Decembrie)

andreyWOB 17-12-08 18:47

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Eu daca sunt la Valcea vin si vineri (19 dec) si sambata (27 dec) , dar numai daca sunt aici. Deci eu sunt pentru ambele. Acum voi hotarati cand ne vedem. Sarbatori fericite tuturor !

radu_nb1 17-12-08 22:56

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
cine se da cu mine ca vin.1.4 75 cp


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2026 4Tuning