Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Discutii Diverse Intre Useri (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34304-discutii-diverse-useri.html)

DjRainManFast 29-01-08 21:45

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Si logica ta este?

trafy-vr6 29-01-08 21:49

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
:)))))))))))))

Io zic ca e mai greu la urcat decat la coborat...mai ales 4 in masina...deci timpu lu Rainman e super tare:D avem shofer calumea:D

Robbert 30-01-08 13:40

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
deci la coborare ar face un timp mai bun. asta e logica

trafy-vr6 30-01-08 13:58

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
vedem diseara care va fi timpu la coborat...apropo are careva ID`u lu darykuvl ? are un logan 1.6 16v gri....

lupalb 30-01-08 15:07

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 1320943)
nu`i asa k si voi sunteti stresati cu sesiunea asta ? ..... nasol ....

m`am gandit sa va arat si voua cum decurge sesiunea pe la Cluj :)))

- monitor/TV de 21" placat cu Balsa ( un lemn mai usor )
- semn de Bun Venit in camera :))
- LM.... animalutu nostru ce camera
- .... nu aveti cum sa nu stiti promotia de la coca-cola... :))


btw.... stiti cum se desparte in silabe SESIUNE ?!

La noi se silabiseste nu restante, ci FA-RA VA-CAN-TE! ... oricum, io nu am asa ca nu prea am de ce sa imi fac griji...:))
RES- TAN - TE :)))[/QUOTE]

lupalb 30-01-08 15:09

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
btw caddy, joci pe oficial?:)) de aia ai tu mah restante.... din cauza aluia,.... TRUST ME i Kn(W)OW....:))

CaDDy 30-01-08 16:21

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
nu nu... colegu meu de camera joaca WOW :) ... eu joc Counter , Chicken Invaders 3, Most Wanted... :))

DjRainManFast 30-01-08 16:25

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Cineva interesat pt o tura pe dealul negru deseara?

trafy-vr6 30-01-08 18:13

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Cine vrea sa isi faca chip tuning, resoftare, diagnoza, reset la senzori, km inapoi, persoana specializata in Italia ( lucreaza acolo in acest domeniu ), folie llumar la cele mai mici preturi, autorizata, tuning....cine e interesat punetri intrebari aici sau buzz pe mess:

valcea_racing :)

recBeat 30-01-08 19:02

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
Quote:

Originally Posted by Robbert (Post 1323200)
deci la coborare ar face un timp mai bun. asta e logica

se urca si se coboara si dintr-o parte si din cealalta ;)

lorenzobtb 31-01-08 20:55

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
ies eu la tura pe dealul negru si ce facem?

trafy-vr6 31-01-08 21:02

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
record vl-pitesti sau pitesti-vl :)

trafy-vr6 02-02-08 11:41

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
De astazi threadul " Muzica pt masina" se numeste " Recomandari la capitolu MUZICA" pentru a putea urca tot ce ne place :) Daca are cineva ceva impotriva ridicati mana si ziceti si motivu.

thex 02-02-08 12:26

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
eu...*****ie capitolul:)))

trafy-vr6 04-02-08 10:12

Re: Discutii Diverse Intre Useri
 
In legatura cu tricourile. Nu pot face asta, iti dai seama ca daca puteam o faceam demult. Dar ar fi frumos pana la urmatoarea intalnire sa avem tricouri. Ramane de vazut cine vrea si cine nu, care merge sa ne interesam etc


All times are GMT +2. The time now is 05:43.

- Copyright 2026 4Tuning