Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Various ! (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/3187-various.html)

nytrous_oxide05 05-02-07 18:18

Re: Various !
 
pe langa faptul ca cel putin prima masina arata zici ca ai facut-o cu paint... nu inteleg de ce te grabesti frate....ia-o mai incet...fa selectiile klumea ca nu esti presat de timp.....sau daca esti...ori lasa-te de vt...ori fa in timpul in care faci tu 3-4 masini dinastea..fa una singura dar buna.....dupa cum au mai zis si altii...conteaza calitatea nu cantitatea.....

giubau_v8 05-02-07 18:31

Re: Various !
 
exercitiu de vt pt baiatu cu oltcitu si cu dacia....ia dacia aia si indreapta-i toate elementele sa vina ca din fabrica si coboara-i suspensia pt inceput...eventual un geam negru.....zic eu ca ara arata mult mai bine dacia aia decat ce ai facut tu acolo
bafta

Manson 10-02-07 11:14

Re: Various !
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel (Post 720170)
ba mam uitat, dar totusi ... km intarziata reactia :lol:

pai dak aia e misto...sau nu ai voie sa ii feliciti decat pe cei care sunt pe ultima pagina.....????

SatanaVeX 17-02-07 00:25

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
ma nu ma prea stiu da incerc sa invatz....:D

AxLdesign 17-02-07 19:54

Re: Various !
 
3 Attachment(s)
salutaree!!!....sunt si eu nou pe forum si as dorii sa stiu parelile voastre despre cateva proiecte de vt facute de mine:rolleyes2 . SLK-ul a fost printre primele mele mashini modificate, dupa care a urmat nissan-ul si dacia logan:D

*-_Speed_-* 17-02-07 21:21

Re: Various !
 
Quote:

Originally Posted by AxLdesign (Post 755444)
salutaree!!!....sunt si eu nou pe forum si as dorii sa stiu parelile voastre despre cateva proiecte de vt facute de mine:rolleyes2 . SLK-ul a fost printre primele mele mashini modificate, dupa care a urmat nissan-ul si dacia logan:D

Aici se expun lucrarile nu se si comenteaza,daca vrei sa afli pareri despre lucrarile tale posteazale aici https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/9840-comentarii-lucrari.html

sebi2 01-03-07 13:07

Re: Various !
 
7 Attachment(s)
o sa incerc sa postez si io cateva........ultimele mele lucrari (3 zile)

tng 02-03-07 14:25

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
Printre alte avioane aici .. pun si eu avionu meu .. :D Astra Bertone

boy_wonder 05-03-07 15:07

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
Audi S5 "decapitat" :lol: ; chiar si V10 si LSD :lol:

L33L00 05-03-07 16:36

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
S.C. ozn S.R.L. :lol:

SatanaVeX 30-03-07 03:02

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
un citroen .....!!!mie imi place cum o iesit sper sa va placa si voua

Reme 30-03-07 15:54

Re: Various !
 
2 Attachment(s)
dacia logan

Gorby 31-03-07 00:16

uorc in progres
 
2 Attachment(s)
Se afla in dezvoltare :-P

Voi pune aici toate etapele reconditionarii / operatiei de tuning ;)



:lol:

HoricutzWSR 31-03-07 11:52

Re: Various !
 
super tare...multa bafta :)

Nubyan 01-04-07 15:05

Re: Various !
 
Ce tare.Sunt curios cum o sa iti iasa.Si eu am reconditionat masina aia ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:10.

- Copyright 2026 4Tuning