![]() |
Re: Various !
pe langa faptul ca cel putin prima masina arata zici ca ai facut-o cu paint... nu inteleg de ce te grabesti frate....ia-o mai incet...fa selectiile klumea ca nu esti presat de timp.....sau daca esti...ori lasa-te de vt...ori fa in timpul in care faci tu 3-4 masini dinastea..fa una singura dar buna.....dupa cum au mai zis si altii...conteaza calitatea nu cantitatea.....
|
Re: Various !
exercitiu de vt pt baiatu cu oltcitu si cu dacia....ia dacia aia si indreapta-i toate elementele sa vina ca din fabrica si coboara-i suspensia pt inceput...eventual un geam negru.....zic eu ca ara arata mult mai bine dacia aia decat ce ai facut tu acolo
bafta |
Re: Various !
Quote:
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
ma nu ma prea stiu da incerc sa invatz....:D
|
Re: Various !
3 Attachment(s)
salutaree!!!....sunt si eu nou pe forum si as dorii sa stiu parelile voastre despre cateva proiecte de vt facute de mine:rolleyes2 . SLK-ul a fost printre primele mele mashini modificate, dupa care a urmat nissan-ul si dacia logan:D
|
Re: Various !
Quote:
|
Re: Various !
7 Attachment(s)
o sa incerc sa postez si io cateva........ultimele mele lucrari (3 zile)
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
Printre alte avioane aici .. pun si eu avionu meu .. :D Astra Bertone
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
Audi S5 "decapitat" :lol: ; chiar si V10 si LSD :lol:
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
S.C. ozn S.R.L. :lol:
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
un citroen .....!!!mie imi place cum o iesit sper sa va placa si voua
|
Re: Various !
2 Attachment(s)
dacia logan
|
uorc in progres
2 Attachment(s)
Se afla in dezvoltare :-P
Voi pune aici toate etapele reconditionarii / operatiei de tuning ;) :lol: |
Re: Various !
super tare...multa bafta :)
|
Re: Various !
Ce tare.Sunt curios cum o sa iti iasa.Si eu am reconditionat masina aia ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:10. |
- Copyright 2026 4Tuning