Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Discutii, povesti, noutati din zona HD/DEVA (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/22728-discutii-povesti-noutati-zona-hd-deva.html)

driver_xs 05-07-08 17:04

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
1 Attachment(s)
i love the world :woowoo:

xxdadixx 05-07-08 17:08

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by driver_xs (Post 1630402)
i love the world :woowoo:

Asteptam sa dai de baut!

SpYk3 05-07-08 17:18

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
am trecut si eu :lol:
Reusit - 8.64

Kedy 05-07-08 17:45

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
BEM BERE:lol:

NoAngels 05-07-08 18:10

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Bv voua :)
A fost cam liniste pe aici zilele astea ;)

SpYk3 05-07-08 18:13

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
am fost stresati :lol:
@ kedy : bem numa stai sa termin si eu ca iau niste pilss

driver_xs 05-07-08 19:22

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
sa ma vad odata intrat la Ingineria Autovehiculelor/Autovehicule rutiere la hunedoara :writers_b si chiar ca e gata cu tot stresu. nu stiti careva din intamplare care e media cu care s-a intrat anu trecut? :D

Marius3k 05-07-08 21:31

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Ce medii ai avut la mate si la fizica in liceu, pe toti anii ?

puiu 06-07-08 19:03

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
deci mai vine unu la HD:D.............media nu o mai stiu.........eu am avut la bac 8.68 anu trecut si la mate si fizica ceva cu 6 parca..........oricum am intrat la fara taxa cu 7.34.....si acu am terminat cu 7.70-si-ceva.......:D

SpYk3 07-07-08 10:34

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
ma da ce liniste e pe aici :|

NoAngels 07-07-08 10:48

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Bea bere lumea acum :)

F.R.Sonic 07-07-08 13:51

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by HD87DGR (Post 1629959)
;)FRS-ule cine mai umbla cu opelu ca azi era unu incruntat rau prin oras ... ?:lol:

Pai cat am fost plecat probabil fratemio sau tatamio :) ...sau pretenamea dar ma indoiesc de asta :lol:

HD87DGR 07-07-08 15:05

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
cre ca era frateto :lol: ca era mai tanar.Oricum e suparat tare omu...:evil:

adrian78bmw 07-07-08 18:46

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
Quote:

Originally Posted by puiu (Post 1631741)
deci mai vine unu la HD:D.............media nu o mai stiu.........eu am avut la bac 8.68 anu trecut si la mate si fizica ceva cu 6 parca..........oricum am intrat la fara taxa cu 7.34.....si acu am terminat cu 7.70-si-ceva.......:D

matematica si fizica sunt de baza la fac autovehicule rutiere?mie numi plac deloc dar m-ar incanta facultatea...

driver_xs 07-07-08 21:41

Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
 
hai ca la fizica mai merge... da la matematica... ma uit la formulele alea ca la poze


All times are GMT +2. The time now is 05:13.

- Copyright 2026 4Tuning