![]() |
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
1 Attachment(s)
i love the world :woowoo:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Quote:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
am trecut si eu :lol:
Reusit - 8.64 |
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
BEM BERE:lol:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Bv voua :)
A fost cam liniste pe aici zilele astea ;) |
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
am fost stresati :lol:
@ kedy : bem numa stai sa termin si eu ca iau niste pilss |
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
sa ma vad odata intrat la Ingineria Autovehiculelor/Autovehicule rutiere la hunedoara :writers_b si chiar ca e gata cu tot stresu. nu stiti careva din intamplare care e media cu care s-a intrat anu trecut? :D
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Ce medii ai avut la mate si la fizica in liceu, pe toti anii ?
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
deci mai vine unu la HD:D.............media nu o mai stiu.........eu am avut la bac 8.68 anu trecut si la mate si fizica ceva cu 6 parca..........oricum am intrat la fara taxa cu 7.34.....si acu am terminat cu 7.70-si-ceva.......:D
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
ma da ce liniste e pe aici :|
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Bea bere lumea acum :)
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Quote:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
cre ca era frateto :lol: ca era mai tanar.Oricum e suparat tare omu...:evil:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
Quote:
|
Re: Discutzii...povesti, noutatzi din zona HD/DEVA
hai ca la fizica mai merge... da la matematica... ma uit la formulele alea ca la poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:13. |
|
- Copyright 2026 4Tuning