![]() |
Re: Club astra bertone
Niste ajutor la benzina adik cum? Faceti cheta?:D
|
Re: Club astra bertone
Quote:
|
Re: Club astra bertone
Quote:
:D Deci ne ONORATI ? :oops: |
Re: Club astra bertone
pai cheta frate ca pe praful asta nu cred ca iau salariul vineri :(
|
Re: Club astra bertone
Da va onoram..nu va omoram :lol:
Gigi_x - zii mersi daca il mai iei, vezi ca te sun sambata seara...ala e nr tau de mai sus da? ca sa imi spui sigur daca mergem ca sa nu ma trezesc cu noaptea in cap in ziua a 7-a. :shock: Uite-l si pe al meu : 0723.950.664 |
Re: Club astra bertone
Bafta celor care se duc, aveti grija ca la ultima cursa au pus radare peste tot pe drumul catre Craiova si au ramas cu ceva permise.
@blue - eu am acasa un AK din alea 50 furate dar....sunt pasnic :). Salutarile mele lui DJ-KLA daca tot va vedeti. Distractie placuta tuturor, din pacate nu sunt asa de pasionat de liniute precum ceilalti, voi ramane acasa, am program de gatit cu prietena :D |
Re: Club astra bertone
Da ala e nr. meu. Sper sa nu ploua ca imi sperie pasagerii :D. Hai ma Florine,mai mananca si tu in oras...Ikea :P De fapt e o intalnire cu bertonistii din craiova, noi nu mergem pt liniute:rolleyes2 si cum tu ai fost initiatorul...ne lasi sa mergem fara boss :-) poop
|
Re: Club astra bertone
Eh nu am fost initiatorul, insa pentru mine e prea departe Craiova si mult prea dimineata. Din pacate am alte planuri stabilite de mult, asa ca Have Fun. Daca va bagati careva la liniute, sa ii bateti pe nemernici :D
|
Re: Club astra bertone
s ar putea sa vin si eu,nu stiu daca vin de la 6 dar daca vin ne vedem acolo, apropo cei care vor sa plece la 6 sa spuna unde se intalnesc la plecare din bucuresti
|
Re: Club astra bertone
haa..in sfarsit un Topic unde sunt super baieti...de fapt pe tot forumul sunt dar aici vad ca se intelege lumea foarte bine . Deci ne vedem la "mine acasa"
PS: Lasati acasa fulare/fanioane/materiale cu sTEAUA, dINAMO si rAPID ca e cam periculos...:-P |
Re: Club astra bertone
@fastboy - a ramas stabilit ca ne intalnim la 6 in fata la Metro militari. Sper sa mergem cat mai multi sa ne vedem cu lumea pe acolo...o sa fie misto.
|
Re: Club astra bertone
Vine cineva cu Bertone Turbo? :D As vrea si eu o mica "prezentare" sa stiu ce ma astepta din vara...:-s va rog...
A vorbit cineva cu cineva din Craiova de la Opel de un loc de inltanire dupa cursa? cum facem sa ne intalnim ca vreau sa va cunosc personal..:D |
Re: Club astra bertone
Da venim cu unul frumos si negru :D
|
Re: Club astra bertone
Doua bre', unu' frumos si negru :D si unu' frumos si albastru.
@sezione91: avem un bertone turbo de vanzare- e albastru,piele neagra care arata f bine, e din 2002 6900euro parca vroia si taxa de 400euro |
Re: Club astra bertone
Gigi...de gasit gasesc sa cumpar...dar bani nu prea sunt. adica sunt cativa...dar mai trebuie vreo 3K si ceva..:D
OpelTeam e gata pentru intalnirea cu voi. Acum discutam locul de intalnire de dupa cursa... ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:33. |
- Copyright 2026 4Tuning