Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Cafeneaua membrilor 4t din Focşani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/19958-cafeneaua-membrilor-4t-focsani.html)

sergiuhusca 27-10-09 17:51

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Bah...da Goldy frate?Pai decat Goldy mai bn iti luai subwoofer activ din Dedeman...era la aceeasi bani...

jipianu 27-10-09 18:00

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
razi tu razi Johnson... da si cand o scoate colo pisicuta luata la reucere si cu wooferu pe eaaa.... :)) :))

sergiuhusca 27-10-09 18:03

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Bah o sa iasa o masina pe simturi economice...

jipianu 27-10-09 18:08

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
gata cat a fost gluma a fost gluma. Haideti sa incetam cu asta ca omul din cate am vazut chiar se supara si nu are rost sa ne certam unii cu altii doar suntem o comunitate

sergiuhusca 27-10-09 18:12

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Da Jipianule...suntem o comunitate, respectele mele pentru tine, dar in comunitatea asta vrem si ceva maturitate...
Daca gresesc imi cer scuze...

jipianu 27-10-09 18:35

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Nu gresesti man cu nimic te inteleg in totalitate dar asta e. Poate asa gandeste el ce sa ii faci...
Poate asta a zis-o din grama sau fara sa se gandeasca ce zice

johnsonxxl 27-10-09 19:12

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 2756060)
razi tu razi Johnson... da si cand o scoate colo pisicuta luata la reucere si cu wooferu pe eaaa.... :)) :))

da nu rad de el frate...omu poate ca are ganduri serioase..azi sub, maine jante si tot asa...si poate sasi ia si caruta da cand o sa o tuneze.. :d ;)

fisan 27-10-09 19:58

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
jante ii mai dau eu 2:)) k 2 is rupte=))

johnsonxxl 27-10-09 20:16

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
ti-am vazut live azi masina ...era pe platforma...

sergiuhusca 27-10-09 20:18

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Johnson nu mai pune sare pe rana...

sonnic54 27-10-09 20:26

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
jonson exact asa erai si la inceput pe forum ..daca ti minte tiam mai zis o data... decat sa vb asa la misto ...mai degraba nu scrii... iao cum vrei . eu tio zic prieteneste .... daca auziti pe careva care vrea motor si cutie renou1.4 dati un pm . c ale tin de pomana

valitataye 27-10-09 21:02

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
fratilor numai ghinioane prin focsaniul asta:cry:

johnsonxxl 27-10-09 21:14

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Quote:

Originally Posted by sonnic54 (Post 2756685)
jonson exact asa erai si la inceput pe forum ..daca ti minte tiam mai zis o data... decat sa vb asa la misto ...mai degraba nu scrii... iao cum vrei . eu tio zic prieteneste .... daca auziti pe careva care vrea motor si cutie renou1.4 dati un pm . c ale tin de pomana

da ce am zis ma?dc ti se pare ca vorbesc la mijto?

fisan 27-10-09 21:33

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 2756643)
ti-am vazut live azi masina ...era pe platforma...

da ma pe platforma ca cu altceva cu ce sa o duc? daca rotile pe fata is rupte (bascula, planetara, jante)

valitataye 27-10-09 21:54

Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani
 
nici macar jumatate din paguba nu tio acopera cu 2500E din ce vad si cunostintele mele de service:D


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning