![]() |
Re: Sibiu, discutii off-topic
atata timp cat nu e ala mijlociu....e ok:)
daca e ala mijlociu, ti-l tai jos din cot, acolo langa gat:) |
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
bianca????unde-i bianca???am auzit ceva de bianca???
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
liniste in gashca ca dau cu furca
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
@TFY: ce ma ,te crezi miner pe Costesti?
Pana la urma veniti careva de la VL la intalnire? |
Re: Sibiu, discutii off-topic
Nu stiu d-asteaaaa...eu unul nu am cu ce. Dar lasa ca se apropie 25...
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
io i-am tot zis "hai ma lupisor sa mergem la vl" da nu ca batman batman n-am bani...si acum in 25 o sa vrea el sa mergem si nu o sa am io bani...:))
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Deci veniti, un tenis, un gratar, un suc, terasa la CAPELA ca are doamna monetaru facut:)))
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
hahahahahaha, ultima oara s-a certat bianca cu aia, de a trimis-o sa isi faca monetaru`:))
V-ati interesat ma de cazare pe unde am putea sa stam? |
Re: Sibiu, discutii off-topic
Da, l`am pus pe tata sa sune la pensiunea VIP ( ca e var cu patronul ) :)) astept telefonul lui sa`mi zica ce a rezolvat...cate camere, ce bani ( daca o fi cazu` ) , voi cati veniti in total ?
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
ba, s-au anuntat vreo 6.... sa vedem cati suntem defapt:) 3 ar fi sigur... eu TNO si Ionutz de la VL. Chucky ar mai vrea din cate stiu eu , si sa vedem daca mai vine altcineva.
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
cred ca vrea si sobo dar nu stiu daca vine cu pisi sau fara..
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
deci cati sunteti ? pe Pilu l`ati uitat ?
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Bucur Tuning mai e importator Rieger ? ca inainte aducea si de la Rieger
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning