Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu.html)
-   -   Sibiu, discutii off-topic (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/15870-sibiu-discutii-off-topic.html)

lupalb 10-02-11 15:29

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
atata timp cat nu e ala mijlociu....e ok:)
daca e ala mijlociu, ti-l tai jos din cot, acolo langa gat:)

ChuckyOvi 10-02-11 15:31

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Quote:

Originally Posted by lupalb (Post 4071856)
atata timp cat nu e ala mijlociu....e ok:)
daca e ala mijlociu, ti-l tai jos din cot, acolo langa gat:)

Nu cu ala mijlociu ... am unu langa cu care obisnuiesc sa arat :))

tino2119 10-02-11 22:56

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
bianca????unde-i bianca???am auzit ceva de bianca???

trafy-vr6 11-02-11 07:46

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
liniste in gashca ca dau cu furca

lupalb 11-02-11 09:20

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
@TFY: ce ma ,te crezi miner pe Costesti?
Pana la urma veniti careva de la VL la intalnire?

trafy-vr6 11-02-11 09:32

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Nu stiu d-asteaaaa...eu unul nu am cu ce. Dar lasa ca se apropie 25...

tino2119 11-02-11 09:44

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
io i-am tot zis "hai ma lupisor sa mergem la vl" da nu ca batman batman n-am bani...si acum in 25 o sa vrea el sa mergem si nu o sa am io bani...:))

trafy-vr6 11-02-11 09:48

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Deci veniti, un tenis, un gratar, un suc, terasa la CAPELA ca are doamna monetaru facut:)))

lupalb 11-02-11 09:51

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
hahahahahaha, ultima oara s-a certat bianca cu aia, de a trimis-o sa isi faca monetaru`:))
V-ati interesat ma de cazare pe unde am putea sa stam?

trafy-vr6 11-02-11 09:53

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Da, l`am pus pe tata sa sune la pensiunea VIP ( ca e var cu patronul ) :)) astept telefonul lui sa`mi zica ce a rezolvat...cate camere, ce bani ( daca o fi cazu` ) , voi cati veniti in total ?

lupalb 11-02-11 10:10

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
ba, s-au anuntat vreo 6.... sa vedem cati suntem defapt:) 3 ar fi sigur... eu TNO si Ionutz de la VL. Chucky ar mai vrea din cate stiu eu , si sa vedem daca mai vine altcineva.

tino2119 11-02-11 10:17

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
cred ca vrea si sobo dar nu stiu daca vine cu pisi sau fara..

trafy-vr6 11-02-11 12:47

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
deci cati sunteti ? pe Pilu l`ati uitat ?

BTN1 11-02-11 12:56

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 4044311)
La noi nu exista magazine pe strada de unde poti cumpara piese sau accesorii pentru a pregati o masina de competitie:) cauta pe net mai bine. In primul rand trebuie sa lucrezi la siguranta apoi la fa frane si ultima data la motor. Depinde la ce grupa vrei sa intri. Parerea mea e ca motorul ala de Passat daca e original nu are ce cauta acolo...da-l jos si pune-i un VR6 sau un 1.8 Turbo. Eu zic ca 1.8 Turbo ar fi cel mai indicat pentru masina ta. VR6-le il gasesti mai greu si deja te bati la o clasa mult mai mare care ridica pretentii si nu ai ce cauta cu un motor stock.

La noi in Sibiu exista magazinul firmei Bucur Tuning (importator oficial Sparco)de unde poti cumpara accesorii pentru a pregati o masina de curse si echipamente pentru piloti!Sos.Alba Iulia nr.110 in incinta Centrului Auto Moto Sera la etajul 1!Program 9-17!

trafy-vr6 11-02-11 12:58

Re: Sibiu, discutii off-topic
 
Bucur Tuning mai e importator Rieger ? ca inainte aducea si de la Rieger


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning