![]() |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
da un search cu stopuri transparente pt dacia ..si gasesti raspunsul de la Robert . e asa greu ?
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Bravo Tau Esti Tare Tata Le-ai Aratat K Se Poate Face Tuning Si Pe Dacie...tine-o Tot Asa
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
salutare.
eu sunt nou pe aici si..... |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Vezi ca ai gresit topicul...mai invata sa citesti...
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
apai sti tu nasule, io nu stiu sa citesc numa sa scriu
te-am lamurit? no! ti-o pup dulce |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
bravo TAU-le ai facut dintr-o dacie ce nau facut altii din masini mai noi:P stopurile pe led si bordu imi plac cel mai tare:P
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Quote:
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
da,deci dacia tot dacie ramane poti sa-i faci ce vrei
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Quote:
ce comentariu rauracios si nepotrivit... |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Quote:
k daca tio pupa :lol: :lol: |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
1 Attachment(s)
seamana cu b-69-tau ?
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
sincer eu zic k nu iar sta bine capota peste faruri
mai bine punei niste pleoape faine voi c ziceti |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
am schimbat sistemul de franare .... nu imi mai merge cablul de date de la tef ca am facut cateva poze...
deci pe dacie sa ai frane asa e crima.. te da cu capul de parbriz.. e exact la ca orice masina straina.... nu am crezut ca se poate si pe dacie... o sa pun niste poze cu modificarile cand fac cablul asta blestemat.... |
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
De pe ce masina e sist de franare? Greu de adaptat?
|
Re: Dacia Loco Pe Sticla B-69- TAU
Quote:
Felicitari pentru frane, abia astept poze si detalii picante :D (sa nu-mi zici ca ti-ai pus si punte cu discuri...) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:07. |
- Copyright 2026 4Tuning