![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ce bine dadea si DMX-u meu acolo :)) pacat ca n-am avut bani sa bag otzar de peco :))
La viitoarea sper sa ajung si eu :P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
`seara... Maine se face cevaa intalnire?? :D :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
maybee:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
MS 08 RXP face toti banii la intalniri mai baieti....
:))))) curand o sa revin si eu:D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Te asteptam :))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Va mai strangeti baieti ? saptama asta nu dar pe cealalta vin daca se face ceva
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
nu venii k nu are rost :) , daca vrei sa vi la o intalnire hai vineri seara la platou ;)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ok merci
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Baietiiiiii ce ziceti sa mai trantim o intalnire ca pe vremuri ? acuma cat mai este zapada la interex :))) :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
stai sami fac ambreiaju :))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
off: cosi cand vine caldura am nevoie de 2 suporturi pt boxe la usile din fata :)))) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
cand vrei intalnire Aline?:?:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
pai nush , cat de curand cand pot mai multi :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:03. |
- Copyright 2026 4Tuning