Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

PuFuL3T3 18-04-11 13:02

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ce bine dadea si DMX-u meu acolo :)) pacat ca n-am avut bani sa bag otzar de peco :))
La viitoarea sper sa ajung si eu :P

HR-27-COS 07-05-11 20:25

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
`seara... Maine se face cevaa intalnire?? :D :)

PuFuL3T3 07-05-11 21:07

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
maybee:)

TheNZN 09-05-11 10:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
MS 08 RXP face toti banii la intalniri mai baieti....
:)))))
curand o sa revin si eu:D

PuFuL3T3 09-05-11 18:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Te asteptam :))

Ms-02-TPI 02-07-11 08:45

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Va mai strangeti baieti ? saptama asta nu dar pe cealalta vin daca se face ceva

YEED 02-07-11 09:09

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
nu venii k nu are rost :) , daca vrei sa vi la o intalnire hai vineri seara la platou ;)

Ms-02-TPI 02-07-11 09:24

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ok merci

YEED 08-02-12 13:53

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Baietiiiiii ce ziceti sa mai trantim o intalnire ca pe vremuri ? acuma cat mai este zapada la interex :))) :D

stresss 08-02-12 16:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
stai sami fac ambreiaju :))

cosibmx 08-02-12 18:36

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by stresss (Post 4870967)
stai sami fac ambreiaju :))

Ce legatura are ambreiaju cu intalnirea ? ;))

YEED 08-02-12 18:39

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by cosibmx (Post 4871193)
Ce legatura are ambreiaju cu intalnirea ? ;))

i so dus ambreaju si nu poate sa vina :))) ,
off: cosi cand vine caldura am nevoie de 2 suporturi pt boxe la usile din fata :))))

cosibmx 08-02-12 20:36

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by YEED (Post 4871199)
i so dus ambreaju si nu poate sa vina :))) ,
off: cosi cand vine caldura am nevoie de 2 suporturi pt boxe la usile din fata :))))

da eu am inteles doar k daca chiar e poate sa vina cu careva :P ... se rezolva ... si cu adaptoarele alea si difuri daca vrei la bani buni :)

Petyy007 08-02-12 23:17

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
cand vrei intalnire Aline?:?:

YEED 08-02-12 23:38

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
pai nush , cat de curand cand pot mai multi :)


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning