![]() |
Re: New Racing Team: Shadows
Quote:
|
Re: New Racing Team: Shadows
sa il stapanesti sanatos, sa te multumeasca si sa scoti din el 777,7 cai
|
Re: New Racing Team: Shadows
Quote:
|
Re: New Racing Team: Shadows
am avut parte de o seara deosebita avand in vedere ca am stat alaturi de posesori de 2.0tfsi de la care multa lume ar avea de invatat. Multumesc bajeti:D
|
Re: New Racing Team: Shadows
http://forum.shadowsracingteam.ro back online :) , o sa revina si www.shadowsracingteam.ro cu tot cu galerie dar sa termin de lucru.
|
Re: New Racing Team: Shadows
Bv Bogdan...jos palaria snipere:P
|
Re: New Racing Team: Shadows
https://www.youtube.com/watch?v=f856IMdKRXs sa dam tonul la incalzirea globala:))))
|
Re: New Racing Team: Shadows
buna,bafta cu clubul si va doresc cat mai multe aniversari si rezultate bune.:hug:
|
Re: New Racing Team: Shadows
multumim frumos pt urari!!!
|
Re: New Racing Team: Shadows
5 Attachment(s)
dupa ceva bataie de cap ... we are LOW :peace:
PS: reglajele la suspensie nu sunt finalizate si este putin mai inalta pe fata. cateva poze |
Re: New Racing Team: Shadows
am vazuto live azi pe strada....e incredibil de low:)
|
Re: New Racing Team: Shadows
Pozele nu reflecta deloc realitatea. Este WOOOW. Intr-adevar se vede o mica diferenta, trebuie un pic lasata pe fata sau ridicat putin spatele sa fie la nivel. Oricum este absolut dementiala.
Chiar citeam alaltaieri pe Facebook la PAK Racing care spunea ca el nu a vazut un logan facut cum trebuie la noi in tara(pusese o poza cu un logan rosu cu RS-uri din Turcia era masina). S-a inselat. Exista unul la Valcea |
Re: New Racing Team: Shadows
Quote:
|
Re: New Racing Team: Shadows
R E G U L A M E N T A R ! ! ! ! !
|
Re: New Racing Team: Shadows
Quote:
Felicitari! |
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning