Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   New Racing Team: Shadows (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/147965-new-racing-team-shadows.html)

demonu 22-02-12 09:55

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by DiabloXXX (Post 4892142)
Motor nou-noutz zero km pt CUPRA..... :D

sa-l stapanesti sanatos !

trafy-vr6 22-02-12 10:08

Re: New Racing Team: Shadows
 
sa il stapanesti sanatos, sa te multumeasca si sa scoti din el 777,7 cai

Provenzano 22-02-12 22:14

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by DiabloXXX (Post 4892142)
Motor nou-noutz zero km pt CUPRA..... :D

da....felicitari...sper ca Acum ai invatat din greseli...si o sa il faci cum trebuie unde trebuie. Succes!

privat4u2 23-02-12 00:01

Re: New Racing Team: Shadows
 
am avut parte de o seara deosebita avand in vedere ca am stat alaturi de posesori de 2.0tfsi de la care multa lume ar avea de invatat. Multumesc bajeti:D

Bogdan.vl 23-02-12 12:03

Re: New Racing Team: Shadows
 
http://forum.shadowsracingteam.ro back online :) , o sa revina si www.shadowsracingteam.ro cu tot cu galerie dar sa termin de lucru.

privat4u2 23-02-12 21:40

Re: New Racing Team: Shadows
 
Bv Bogdan...jos palaria snipere:P

privat4u2 24-02-12 09:18

Re: New Racing Team: Shadows
 
https://www.youtube.com/watch?v=f856IMdKRXs sa dam tonul la incalzirea globala:))))

felina87 04-03-12 12:46

Re: New Racing Team: Shadows
 
buna,bafta cu clubul si va doresc cat mai multe aniversari si rezultate bune.:hug:

privat4u2 04-03-12 12:47

Re: New Racing Team: Shadows
 
multumim frumos pt urari!!!

cristi_timidu 23-03-12 16:22

Re: New Racing Team: Shadows
 
5 Attachment(s)
dupa ceva bataie de cap ... we are LOW :peace:

PS: reglajele la suspensie nu sunt finalizate si este putin mai inalta pe fata.
cateva poze

privat4u2 23-03-12 20:47

Re: New Racing Team: Shadows
 
am vazuto live azi pe strada....e incredibil de low:)

Aaronnel^ 23-03-12 23:31

Re: New Racing Team: Shadows
 
Pozele nu reflecta deloc realitatea. Este WOOOW. Intr-adevar se vede o mica diferenta, trebuie un pic lasata pe fata sau ridicat putin spatele sa fie la nivel. Oricum este absolut dementiala.

Chiar citeam alaltaieri pe Facebook la PAK Racing care spunea ca el nu a vazut un logan facut cum trebuie la noi in tara(pusese o poza cu un logan rosu cu RS-uri din Turcia era masina). S-a inselat. Exista unul la Valcea

trafy-vr6 24-03-12 09:28

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by cristi_timidu (Post 4946495)
dupa ceva bataie de cap ... we are LOW :peace:

PS: reglajele la suspensie nu sunt finalizate si este putin mai inalta pe fata.
cateva poze

este maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....bestial!!!!!!!!!! !!!!!!

DiabloXXX 24-03-12 19:00

Re: New Racing Team: Shadows
 
R E G U L A M E N T A R ! ! ! ! !

Devu 24-03-12 19:16

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by cristi_timidu (Post 4946495)
dupa ceva bataie de cap ... we are LOW :peace:

PS: reglajele la suspensie nu sunt finalizate si este putin mai inalta pe fata.
cateva poze

Wow :shock:, e bestiala. Sa ai grija de ea.
Felicitari!


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning