![]() |
Re: discutii Satu Mare
Buna.sunt nou pe acest forum...ma puteti ajuta cu o chestie?de unde gasesc actibilduri cu BOMBA de pus pe masina?cum are WSP-ul de ex.poate vin si eu la rally sprint.cu un tico visiniu:-)
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
mersi oricum...o sa vad ce pot face:D
|
Re: discutii Satu Mare
Dupa cum a spus JDM eventual la design service...dar pentru ce sa iti pui lol ? :lol: Decat sa arunci banii pe asa cv mai bn pune deoparte poate pentru o viitoare investitie in tuning sau pentru o alta masina...who knows...:)
|
Re: discutii Satu Mare
am specificat....sunt nou...tocmai de aceea am ajuns aici ca sa am de la cine sa invat;)de la cine sa primesc sfaturi.
|
Re: discutii Satu Mare
incepe si tu cu descrierea masinii tale,daca ai s-au nu cascaval disponibil,ca sa putem sa iti dam ceva sfaturi..daca nu stim cu ce avem dea face nu stim cum sa te ajutam...
|
Re: discutii Satu Mare
ii un tico simplu....nu are nimic pe el...am vrut sa pun niste stickere pe el pt design ..nu am nu stiu cati bani...:D
|
Re: discutii Satu Mare
buna!ma numesc RADU D.si am 40 de ani as dori cu fiu meu care are 16 ani sa ne apucam de concursuri (el,eu sunt cu off-road )amatori bineinteles am inteles ca mai avem in oras pilot la 16 ani.De aceea as avea o rugaminte sa ne recomandati cu ce masina sa incepem si care sunt primi pasi,finante asa si asa. cu respect
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
VW Golf III Mistubishi Colt CE (1995-2002) Ford Fiesta Mk3 (1989-1997) 1.6Zetec ;) Ford Escort In mare, masini mici, manevrabile, motorizari acceptabile ca si putere, caroserii usoare si rezistente.. alegerea va apartine.. Speram sa va vedem cat mai repede pe pista.. :D |
Re: discutii Satu Mare
de cit trebuie sa fie motor si in ce grupa se incadreaza ca incepator.mersi
|
Re: discutii Satu Mare
Grupa N0 - între 0 şi 1400 de cmc.
Grupa N1 - de la 1400 la 1600 cmc. Grupa N2 - de la 1600 la 1800. Grupa N3 +1800 cmc Grupa A - au drept de participare piloţi licenţiaţi sau foşti licenţiaţi cu maşini modificate Acestea din cate tin minte sunt grupele la Campionatul de RallySprint 2010 .. acu ramane la latitudinea voastra ce motorizare o sa aveti, luati in considerare combatantii de la toate grupele, ganditi-va bine cum sta baiatul ca si pricepere, unde credeti voi ca ar avea o sansa sa inceapa.. nu trebuie sa va bagati din prima in N3 sau A .. putina experienta, apoi pe parcurs.. pe masura ce a prins care e miscarea poate sa urce.. Pentru mai multe detalii legate de grupe, incadrari si alte nelamuriri in acest context, Sediul ACR Satu Mare (B-dul Transilvania), luati legatura cu Seletye David .. Directorul ACR, unul dintre organizatori.. ;) Succes.. |
Re: discutii Satu Mare
mersi mult "Grupa N0 - între 0 şi 1400 de cmc.''de aicea vom incepe asa incet.multumesc de ajutor.cu respect
|
Re: discutii Satu Mare
sall radu bun venit printre noi si pe forum :) ma bucur ca te apuci cu fiul tau de concursuri , ai putea participa si tu cu a ta sa vezi ce timp scoti :)) succes mult
|
Re: discutii Satu Mare
''pt misu'' ceva levonouri ku ''Red Zone'' tot aia de la design service fak ca am cu ei un contract de sponsorizare si nu stiu unde sa mi fac actibildurile:))
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning