![]() |
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
da ma da nu era cazu ca nu prea am timp de prostii...ca ma datut la cap o juma de ora sa mergem...
|
Re: Chat
hai ma wob eu is un copil mai mare;)=)))
|
Re: Chat
io nu mai zic nimic, nenea dk...pot sa vin cu carucioru lu mama k numa cu ala pot intra pe cartodrom fara sa il rup
merem acolo shi ne-o dam cat vrei tu pana tzi se gata benzina :D:D:D:D |
Re: Chat
eeeeeeeeeee asa asa
|
Re: Chat
2 Attachment(s)
Am o intrebare buna . Nu stiti ce marca e masinutza asta ?
E de provenienta europeana , nu e TVR . |
Re: Chat
Saab Sonett II motor Ford V4..altele necunoscute mai aveti? :lol::twisted: :twisted:
|
Re: Chat
bravo copilu ;)
|
Re: Chat
hai mosu'....poate bagi u una....ce ai vazut prin imprejurimile Dublinului :-P
|
Re: Chat
Quote:
las ca vb pe mes neste treburi cand suntem online |
Re: Chat
Felicitari :) Florin !
|
Re: Chat
tu cu florin te pui ma? asta viseaza masini din 70 si dimineata cand se spala pe dinti :))
|
Re: Chat
Quote:
dar tu ai pus poza k nu stiai ce este..sau ...asa...sa vezi "care se stie" :D ai gasit cumva una 4 sale :?: :shock: :shock: |
Re: Chat
1 Attachment(s)
Nu am gasit de vanzare , dar dak voi gasi va anunt . Ia vezi astalalta :)
|
Re: Chat
ba, tu te plictisesti? daca da, citeste o carte nu ne mai ***e capu cu acest concurs care exista pe zeci de topicuri cu "ghiceste masina" ...... TE ROG
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning