Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

CJ-01-WOB 15-11-06 21:59

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by DaNuTzU' (Post 624301)
hahah sa ia o tzapa in petrom!!! voi ati crezut ca ma duk????!!!
practic acum mi-am vandut masina is pe masina lu tata!!!si aia nu e de linii
Paul dam o linie cu bicicletele?

copii fenteaza copii ! :rolleyes2

GP O 1310 15-11-06 22:02

Re: Chat
 
da ma da nu era cazu ca nu prea am timp de prostii...ca ma datut la cap o juma de ora sa mergem...

DaNuTzU' 15-11-06 22:31

Re: Chat
 
hai ma wob eu is un copil mai mare;)=)))

fiat500 15-11-06 22:36

Re: Chat
 
io nu mai zic nimic, nenea dk...pot sa vin cu carucioru lu mama k numa cu ala pot intra pe cartodrom fara sa il rup
merem acolo shi ne-o dam cat vrei tu pana tzi se gata benzina :D:D:D:D

DaNuTzU' 15-11-06 22:40

Re: Chat
 
eeeeeeeeeee asa asa

GMan 15-11-06 23:09

Re: Chat
 
2 Attachment(s)
Am o intrebare buna . Nu stiti ce marca e masinutza asta ?
E de provenienta europeana , nu e TVR .

florin_cars 15-11-06 23:19

Re: Chat
 
Saab Sonett II motor Ford V4..altele necunoscute mai aveti? :lol::twisted: :twisted:

CJ-01-WOB 15-11-06 23:27

Re: Chat
 
bravo copilu ;)

florin_cars 16-11-06 00:13

Re: Chat
 
hai mosu'....poate bagi u una....ce ai vazut prin imprejurimile Dublinului :-P

CJ-01-WOB 16-11-06 00:16

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 624560)
hai mosu'....poate bagi u una....ce ai vazut prin imprejurimile Dublinului :-P

hai sa nu stricam topiku de chat :))
las ca vb pe mes neste treburi cand suntem online

GMan 16-11-06 09:20

Re: Chat
 
Felicitari :) Florin !

Piry 16-11-06 09:30

Re: Chat
 
tu cu florin te pui ma? asta viseaza masini din 70 si dimineata cand se spala pe dinti :))

florin_cars 16-11-06 09:46

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by GMan (Post 624791)
Felicitari :) Florin !

mersi...n-a fost cine stie ce...deja in ultimul timp de vo' 3 ori m-am lovit de Sonettu' asta :-)
dar tu ai pus poza k nu stiai ce este..sau ...asa...sa vezi "care se stie" :D
ai gasit cumva una 4 sale :?: :shock: :shock:

GMan 16-11-06 13:55

Re: Chat
 
1 Attachment(s)
Nu am gasit de vanzare , dar dak voi gasi va anunt . Ia vezi astalalta :)

Piry 16-11-06 14:29

Re: Chat
 
ba, tu te plictisesti? daca da, citeste o carte nu ne mai ***e capu cu acest concurs care exista pe zeci de topicuri cu "ghiceste masina" ...... TE ROG


All times are GMT +2. The time now is 19:44.

- Copyright 2026 4Tuning