Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce telefon mobil ai?Dicutii si pareri! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1259-telefon-mobil-dicutii-pareri.html)

HD-90-MTZ 14-03-10 18:45

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Sony Ericsson w902 de cam 3 luni.Sunt multumit de el :camera bunicica(5 megapixeli),card memorie 8 gb,walkman, castile sunt mortale iti bubuie capul:lol:

EveMitzy 14-03-10 18:48

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Update: Nokia 5230. Sunt foarte multumita de el.

andrey17 20-03-10 00:38

Re: Ce telefon mobil ai?
 
De Vanzare Nokia N97 32G Alb ....Folosit 1 luna , inca are folia pe ecran , decodat pentru retelele din Rom , vine cu pachet complet plus cablu de conectare la tv 300 euro ... pt detalii 0767.414.248

martin21 20-03-10 02:40

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Quote:

Originally Posted by martin21 (Post 3150118)
update E61i :D

Update E71:evil:

CT-82-PWR 22-03-10 09:11

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Update: Samsung Corby ... sunt foarte multumit de el in special de baterie care tine foarte mult.

martin21 22-03-10 09:37

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Quote:

Originally Posted by martin21 (Post 3202140)
Update E71:evil:


Update E72:twisted::twisted:

TheFasterMan 22-03-10 18:43

Re: Ce telefon mobil ai?
 
update:Nokia N96 si Nokia 6610!!!

quick_silver2 22-03-10 19:37

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Un gunoi de ku 990 :cry :
cred ca imi pun streangu' cu el de gat :lol:

tm_kata 22-03-10 20:12

Re: Ce telefon mobil ai?
 
samsung s3310 si imi vine sa-i dau foc

cozmin23 22-03-10 20:14

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Samsung E250

quick_silver2 22-03-10 22:25

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Am o rugaminte, de aici e cineva care lucreaza la un magazin Orange (nu conteaza orasul)
Sa imi dea un PM,am niste nelamuriri cu abonamentul.
Multumesc.
Scuze de offt.

BANK$ 23-03-10 16:16

Re: Ce telefon mobil ai?
 
intrebare...merita sa dau ku990i pe n95 simplu?

martin21 23-03-10 17:47

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Quote:

Originally Posted by martin21 (Post 3208069)
Update E72:twisted::twisted:


Update N97 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

suciuciprian 23-03-10 17:50

Re: Ce telefon mobil ai?
 
Nokia 5200/sunt foarte multumit de el

cozmin23 23-03-10 17:59

Re: Ce telefon mobil ai?
 
aaa si mai am unu Mandarina Duck...e interesant telefonu si simplu


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2026 4Tuning