![]() |
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Quote:
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Pentru ce mai vrei si o cafea?:sad:
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Deci 18 Sept? sau mai tarziu? Hai sa stabilim..
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Ok, duminica viitoare sună bine, dacă se anunţă oameni :)
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
cand e pana la urma intalnirea ?
cred ca merita sa dau si eu o fuga de la Bucuresti ... |
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Vin si eu! Pana acum cam cati am fi?
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
1. Cristi_407
2. Silviu_tun (o sa vb cu el sper sa vina) 3. Zoz (la fel o sa vb) 4. VSA 5. SFW 6.Alex 7.Sageata 8.Boasa Compeltati |
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
1. Cristi_407
2. Silviu_tun (o sa vb cu el sper sa vina) 3. Zoz (la fel o sa vb) 4. VSA 5. SFW 6. Alex 7. Sageata 8. Boasa 9. KELBURTOS Completati |
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Speram sa vina si FIL-u (Golf 3 ) si Robert (Astra RBY)
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
si eu ma bag, dar sa se spuna exact cand, unde, la ce ora.
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Duminica 18 sept parcare Arena Mall dar mai in spate.. ora? :) 18, 17, 19?
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Sa fie mai pe luminca un pic :) Sa ne vedem si noi mai bine
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
asa zic si eu, sa stam la o vb pe langa masini si apoi urcam la un suc...un 18-18.30 as zice eu, ca apoi pe la 20 sigur se sparge gasca....
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
Ok.. la 18 :D
|
Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
ok....:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:01. |
- Copyright 2026 4Tuning