Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/11764-intalnirile-pasionatilor-masini-luna.html)

sageata 11-09-11 13:59

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Quote:

Originally Posted by KELBURTOS (Post 4578532)
Ia 'balena' lu' sageata,daca ai 'D'-ul.:lol:

Daca nu mai ai benzina iti aduc eu masina in portbagaj. Oricum trebuie sa dai o cafea si un Kinley.

KELBURTOS 11-09-11 14:11

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Pentru ce mai vrei si o cafea?:sad:

cristi_407 11-09-11 18:36

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Deci 18 Sept? sau mai tarziu? Hai sa stabilim..

aleks 11-09-11 21:20

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Ok, duminica viitoare sună bine, dacă se anunţă oameni :)

markizu 12-09-11 13:56

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
cand e pana la urma intalnirea ?

cred ca merita sa dau si eu o fuga de la Bucuresti ...

Boasa 12-09-11 15:44

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Vin si eu! Pana acum cam cati am fi?

cristi_407 12-09-11 15:59

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
1. Cristi_407
2. Silviu_tun (o sa vb cu el sper sa vina)
3. Zoz (la fel o sa vb)
4. VSA
5. SFW
6.Alex
7.Sageata
8.Boasa

Compeltati

KELBURTOS 12-09-11 16:01

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
1. Cristi_407
2. Silviu_tun (o sa vb cu el sper sa vina)
3. Zoz (la fel o sa vb)
4. VSA
5. SFW
6. Alex
7. Sageata
8. Boasa
9. KELBURTOS
Completati

Boasa 12-09-11 16:34

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Speram sa vina si FIL-u (Golf 3 ) si Robert (Astra RBY)

Cristy_mat 12-09-11 19:04

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
si eu ma bag, dar sa se spuna exact cand, unde, la ce ora.

cristi_407 12-09-11 19:08

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Duminica 18 sept parcare Arena Mall dar mai in spate.. ora? :) 18, 17, 19?

Boasa 12-09-11 19:52

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Sa fie mai pe luminca un pic :) Sa ne vedem si noi mai bine

Cristy_mat 12-09-11 19:55

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
asa zic si eu, sa stam la o vb pe langa masini si apoi urcam la un suc...un 18-18.30 as zice eu, ca apoi pe la 20 sigur se sparge gasca....

cristi_407 12-09-11 21:35

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
Ok.. la 18 :D

Cristy_mat 12-09-11 22:49

Re: Īntālnirile pasionaţilor de maşini - una pe lună
 
ok....:D


All times are GMT +2. The time now is 19:01.

- Copyright 2026 4Tuning