Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim) (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10206-semnaturile-voastre-facute-500x100-pixeli-maxim.html)

Eddy_e39 11-04-12 09:27

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
Quote:

Originally Posted by red_fury (Post 4974240)
o incercare:D

"O incercare" reusita. Ms frumos. Ai tot respectu' meu

dan.moraru 12-05-12 13:15

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
2 Attachment(s)
Salut,as vrea si eu o semnatura cu una din poze,care este mai potrivita.Mersi.

s3vraj 12-05-12 22:11

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dan.moraru (Post 5020142)
Salut,as vrea si eu o semnatura cu una din poze,care este mai potrivita.Mersi.

:arrow::arrow::arrow:

ADi 9n 12-05-12 23:24

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dan.moraru (Post 5020142)
Salut,as vrea si eu o semnatura cu una din poze,care este mai potrivita.Mersi.

Salut, ti-am facut eu cateva variante, sper sa iti placa, cu o singura poza nu prea am avut idei dar cea cu trei pictograme parca da mai bine. :lol:
Am urmarit topicul tau, frumoasa rau masina.

BOGDAN_UWW 13-05-12 14:36

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ADi 9n (Post 5020802)
Salut, ti-am facut eu cateva variante, sper sa iti placa, cu o singura poza nu prea am avut idei dar cea cu trei pictograme parca da mai bine. :lol:
Am urmarit topicul tau, frumoasa rau masina.

salut ! as vrea si eu ceva de genu daca se poate :D

s3vraj 15-05-12 09:50

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BOGDAN_UWW (Post 5021422)
salut ! as vrea si eu ceva de genu daca se poate :D

Nu vad de ce nu :-)

BOGDAN_UWW 15-05-12 10:18

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
Quote:

Originally Posted by s3vraj (Post 5024056)
Nu vad de ce nu :-)

multumesc frumos!

bcoupe 04-06-12 21:48

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
1 Attachment(s)
Se poate o semnatura cu poza de mai jos? dar sa nu se vada nr de inmatriculare :D

Multumesc!!!

eqilibruee 07-11-12 19:55

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
ma poate ajuta si pe mine cineva cu o semnatura care sa contina un fundal negru si scris ''PvbCars'' si ''vand kit xenon'' si sa ataseze un kit xenon la care sa sclipeasca becurile, un gif ceva! multumesc anticipat

Bogdan_BMC 30-12-12 19:05

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
Se mai ocupa cineva de semnaturi? As vrea si eu una!

UndergroundDesigns 20-02-13 20:00

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
salut as vrea o semnatura sa scrie pe fundal underground designs si sa fie cu masina asta:

UndergroundDesigns 21-02-13 13:42

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by UndergroundDesigns (Post 5371084)
salut as vrea o semnatura sa scrie pe fundal underground designs si sa fie cu masina asta:

ma scuzati acum am vazut ca nu am pus poza

zazare 14-08-13 09:10

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
Vreau si eu una sa scrie zazare si sa fie langa banerul 4tuning.ro

Kintyre31 20-11-18 19:48

Re: Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim)
 
mi-am facut si eu una ... daca voi nu ati vrut ...
din cate am vazut nu e mare smecherie si ia cateva minute ...


All times are GMT +2. The time now is 16:40.

- Copyright 2026 4Tuning