Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Kinghost69 20-08-09 18:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 2517251)
Pun si eu 3 poze cu un mic incident pe Autostrada soarelui la km 70 cand ma intorceam de la mare
P.S -daca deranjeaza lucian stergel

ce chestie... in ziua aia ma intorceam si eu de la mare si cred ca am trecut pe-acolo la un interval de timp destul de apropiat fata de momentul trecerii tale pe acolo... intr-adevar... f naspa imagine. :sad:

p.s.: scuze pt acest post, dar am simtit nevoia de a expune si eu aceste fotografii pt ca pe mine unul m-a impresionat gravitatea accidentului...

b31rmy 23-08-09 07:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Deci nu-i adevarat cum a putut sa faca masina asta :|
Ce se mai omoara lumea pe strada ....

daffy duck™ 24-08-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
azi de dimineata, am deschis mess-u si primesc un mesaj de la Costi cu tigra galbena....el a luat decizia de a lucra in strainatate pe vas o perioada.....am primit urmatorul mesaj de la el si mi se pare corect sa stiti cu toti

"Am plecta la 7 dimineata de pe otopeni in directia frankfurt.Am ajuns bine in 2 ore si 35 cum scria pe bilet.Am ajuns la poarta sa ma imbarc dupa 2 ore cat dura escala .M.am urcat in avion dupa ce au avut o intarziere de o ora ne-a tinut in avion 2 ore si ne-a dat jos alte 4 ore ca se stricase sistemul de comunicare dupa 4 ore si-au dat seama ca tre sa inlocuiasca avionul intr-un final am ajuns seara la 8 in miami si nu ma astepta nimeni nu stiam ce sa fac asa ca am luat un taxi care pana la hotel mi-a luat 45 de dolari .E bine ca am ajuns si sunt ok aici e foarte cald deabia poti sa respiri dar ma obijnuiesc eu. "

RoByNeT 24-08-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
spor la munca ce sa zicem :)

Lucian_GXZ 29-08-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intamplator l-am gasit pe Bogdy pe youtube (stiu ca este vechi, dar de aur dupa parerea mea, nu exista data sa vad filmul si sa nu rad :))) )

https://www.youtube.com/watch?v=-Ipua...eature=related

Hyena 29-08-09 23:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
El e sa inebunesc ...... lucian cred ca tu l ai filmat :D

GopPo 30-08-09 05:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
bah
cum frate?
i-ai descoperit marele secret???
e balerina omu!!!:lol::lol:

DRK*DeSiGn 30-08-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il aprob pe hyena,cred ca tu l-ai filmat....nu ai cum sa dai de greseala peste asa ceva:))))

godboyro 30-08-09 15:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fiecare are secretul lui :)) usor usor tot se afla:>

RoByNeT 31-08-09 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) are miscare scenica =)))

johnny325 31-08-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
in cateva zile o sa revin si eu din nou la treaba:evil::lol:

DRK*DeSiGn 31-08-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate robynet...se misca bine omu...cred ca si-a ratat cariera

bogdy.ghetto 07-09-09 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ati profitat ca numai mergea contul vechi si va permitati arogante dastea cu mine :))) pai buei nenorocitilor ce se int aici ?

GopPo 22-09-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...0-15-7-5j.html

bbs rs

Lucian_GXZ 22-09-09 10:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mercy Gogu, dar sunt pe 15 (prea mici) si au buza prea mica... Intr-adevar.. ca bani stau bine.. dar nu sunt ce caut eu...


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning