![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da dar maine nu vin cu ea ... si nu am mai putut sa ma abtzin :D:D:D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dati-mi si mie numaru lu robynet ca asta e la mare si nu stiu nimic de el :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Merci mult si bine ai revenit printre noi :D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) hahahha foarte tare.. Cred ca e Sorin cand era mic :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah daffy ti-a adus roby baschetii ca l-ai frecat la icre si pe rmy cu ei
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu dau de el frate....cred ca ii plac maxim naicurile mele...nu raspunde la telefon asta....ori e la "puscarie" si nu primeste vizitatori...ori doarme :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
credk doarme :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:shock::shock::shock:
baaaaaaaaaa adidasi lu' Daffy sunt bomba chimica....daia nu raspunde Robynet la telefon...e pa-pa:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@daffy = ratat
restu ... mai bine ii lasam la constanta :)) lasa ... ca mai doarme el pe langa blocuri pe acolo :P PS: gogu ori esti la mare la relaxare ori stai pe forum ma ? :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.thesuperheroquiz.com/ caterinca ... incercati :)))) super mario nu au :( nici fulimigi :( :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt la mare
dar....exista net...:D |
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
|
- Copyright 2026 4Tuning