Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Fr33`e30 13-08-09 10:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:

daffy duck™ 13-08-09 10:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:

Fr33`e30 13-08-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da dar maine nu vin cu ea ... si nu am mai putut sa ma abtzin :D:D:D


Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2554908)
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:


b31rmy 15-08-09 08:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dati-mi si mie numaru lu robynet ca asta e la mare si nu stiu nimic de el :)

Kinghost69 15-08-09 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2554899)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:

sa-l stapanesti sanatos! foarte frumos!;):D

Fr33`e30 15-08-09 12:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Merci mult si bine ai revenit printre noi :D


Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2559747)
sa-l stapanesti sanatos! foarte frumos!;):D


daffy duck™ 19-08-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vedeti ma...il abordam? :lol::lol:

https://www.youtube.com/watch?v=kSvdt...eature=related

Lucian_GXZ 19-08-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) hahahha foarte tare.. Cred ca e Sorin cand era mic :))

naiman 19-08-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah daffy ti-a adus roby baschetii ca l-ai frecat la icre si pe rmy cu ei

daffy duck™ 19-08-09 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu dau de el frate....cred ca ii plac maxim naicurile mele...nu raspunde la telefon asta....ori e la "puscarie" si nu primeste vizitatori...ori doarme :lol::lol::lol:

naiman 19-08-09 23:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
credk doarme :)

GopPo 20-08-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:shock::shock::shock:
baaaaaaaaaa
adidasi lu' Daffy sunt bomba chimica....daia nu raspunde Robynet la telefon...e pa-pa:lol::lol::lol:

RoByNeT 20-08-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy = ratat

restu ... mai bine ii lasam la constanta :)) lasa ... ca mai doarme el pe langa blocuri pe acolo :P


PS: gogu ori esti la mare la relaxare ori stai pe forum ma ? :))

RoByNeT 20-08-09 13:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.thesuperheroquiz.com/ caterinca ... incercati :)))) super mario nu au :( nici fulimigi :( :))))

GopPo 20-08-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt la mare
dar....exista net...:D


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning