Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

CryForD 08-07-11 10:37

Re: VW Vento - Proprietari
 
unde s-a mutat toata lumea....nu mai scrie nimeni nimic?

paul_ral 08-07-11 22:08

Re: VW Vento - Proprietari
 
In general, pe topicul de prezentare a mașinii

bn12cos 29-09-11 09:08

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by turbatu' (Post 1717670)
as vrea sa imi pun aer conditionat..stie cineva o firma in Timisoara sau Arad care ar face asa ceva?
daca ati sti si un pret informativ ar fi si mai bine :D

climatronic pt vento 1100 ron + montaj

bn12cos 29-09-11 09:08

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by turbatu' (Post 1717670)
as vrea sa imi pun aer conditionat..stie cineva o firma in Timisoara sau Arad care ar face asa ceva?
daca ati sti si un pret informativ ar fi si mai bine :D

climatronic pt vento 1100 ron + montaj 0742450073

bn12cos 29-09-11 09:11

Re: VW Vento - Proprietari
 
Quote:

Originally Posted by catalin-stefan (Post 4429546)
ceau as dori si eu ac pe masina se poate sa vb mai mult pe mess?? d-mi id tau Sebastian pe pv mersi mult

0742450073 pt climatronic

bn12cos 29-09-11 09:12

Re: VW Vento - Proprietari
 
Quote:

Originally Posted by catalin-stefan (Post 4429546)
ceau as dori si eu ac pe masina se poate sa vb mai mult pe mess?? d-mi id tau Sebastian pe pv mersi mult

klimatronic 0742450073

[email protected] 23-11-11 19:27

Re: VW Vento - Proprietari
 
1 Attachment(s)
salut.
is nou pe foum :D
si eu is proprietarul unui vento :D

ulie.cozmi 23-11-11 19:43

Re: VW Vento - Proprietari
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4736267)
salut.
is nou pe foum :D
si eu is proprietarul unui vento :D

au au ce nervos e :D
are nos?:twisted:

sa ai parte de momente extreme cu el:lol:

[email protected] 24-11-11 16:57

Re: VW Vento - Proprietari
 
Quote:

Originally Posted by ulie.cozmi (Post 4736316)
au au ce nervos e :D
are nos?:twisted:

sa ai parte de momente extreme cu el:lol:



nare nos :D

[email protected] 25-11-11 15:45

Re: VW Vento - Proprietari
 
nu e interesat nimeni de masina ??!!!


asi dao :P

[email protected] 25-11-11 17:21

Re: VW Vento - Proprietari
 
e de vanzare daca va intereseaza :D:lol:

bzsa 05-12-11 14:14

Re: VW Vento - Proprietari
 
am avut si eu lambo,nu merita 2 bani.
dupa 3 zile le-am dat jos.

bn12cos 05-12-11 21:50

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bn12cos (Post 4613104)
climatronic pt vento 1100 ron + montaj

acuma ca e iarna il dau si cu 900

bzsa 06-12-11 20:11

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bn12cos (Post 4761151)
acuma ca e iarna il dau si cu 900

trebuie multe adapatari la instalare ?eu am doar termotronic

[email protected] 08-12-11 15:44

Re: VW Vento - Proprietari
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 4760278)
am avut si eu lambo,nu merita 2 bani.
dupa 3 zile le-am dat jos.

eu le am de 1 an !!ji imi plac :X

se deschid singure din telecomanda ,sau eu cu mana :x


All times are GMT +2. The time now is 12:59.

- Copyright 2026 4Tuning