![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
salut am si eu un vento si as dorii sa-i fac pragurile pt ca asta este boala lor daca stie cineva un tinichigiu bun in bucuresti sau in apropiere multumesc anticipat [un bip 0723254709]:lol:
|
Re: VW Vento - Proprietari
salut stie cineva sa imi spuna cum aflu codul la cass beta la un vento? e universal sau individual la fiecare masina altul..? multumesc mult
|
Re: VW Vento - Proprietari
stie careva un vento sau un pasat ca acest model...: http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...-10066286.html unde as putea gasi la schimb cu a mea???
|
Thermotronic
Salut...Am si yo un vw vento 1.8 GL din 1993.
Am o intrebare ce e thermotronicu ala ?:?: |
Re: VW Vento - Proprietari
am si eu thermotronic ...cand este dat pe caldura, acesta mentine temp. pe care tu o setezi din butonul din mijloc...ex: 20,22 24 grade.
temp. setata va fi optima in mers si la viteza constanta ;) |
Re: VW Vento - Proprietari
Ms mult...Mai am o intrebare trapa nu are siguranta ?am trapa electrica dau de pe buton so deschid si nimic nici un semn ca misca...ori o fii motorasu stricat?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
salutari...am si eu un vento din 95...1.9TDI, 90cai..sper sa va placa
|
Re: VW Vento - Proprietari
identic ca al meu ..culoare an motor ... :d sal poti sanatos.... cum stai cu rugina?
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3619531 |
Re: VW Vento - Proprietari
Am avut probleme cu trapa, ploua inauntru....pe la portbagaj o aparut ceva rugina....si la pragu din stanga. Si pe portbagaj am si eu probleme cu lacu...
|
Re: VW Vento - Proprietari
trebuie curatata scurgerea si nu mai ploua in masina
|
Re: VW Vento - Proprietari
ce parere aveti de pragurile exterioare de tabla de la firma aceasta http://www.autokarma.ro/Produse.aspx...terior%20tabla
sunt ok? sunt doar de aspect sau ai si rezistenta...la mine sa cam infundat pragu ...si mie cam frica sa il mai ridic pe cric.... iar acestea se potrivesc bine pe vento? http://www.autokarma.ro/Produse.aspx...nament%20aripa as fi interesat de ele...am ceva rugin la aripi...si dupa ce curat bine as pune aceste ornamente pentru a scuti o vopsire care este mai costisitoare |
Re: VW Vento - Proprietari
eu nici nu m-as gandi la ornamente .....
sau daca vrei sa schimbi segemntii de aripa dupa 2 ani ..poti sa iti pui |
Re: VW Vento - Proprietari
Am o problema...cand plec de pe loc se aude un scartzait de curea....si cand dau cu spatele la fel...dupa nu mai suna nimic....ce poate fi?
|
Re: VW Vento - Proprietari
ceau as dori si eu ac pe masina se poate sa vb mai mult pe mess?? d-mi id tau Sebastian pe pv mersi mult
|
Re: VW Vento - Proprietari
s3b4s7i4n e id meu
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:04. |
- Copyright 2026 4Tuning