Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 05-08-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2536330)
inseamna ca am simtit doar eu in dorobanti ? vezi ce sa inseamna sa stai in centru ?

Nu stiai cum sa ne zici ca stai in Dorobanti ??:lol:

Fr33`e30 05-08-09 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica cum kimi el nu mai inseamna nimic sau ce??? :rolleyes2



Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2536403)
Nu stiai cum sa ne zici ca stai in Dorobanti ??:lol:


RoByNeT 05-08-09 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))

Lucian_GXZ 05-08-09 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Castigatorul premiului best flash site 2009

http://www.mono-1.com/monoface/main.html
http://www.mono-1.com

enjoy

Lucian_GXZ 05-08-09 15:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2536437)
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))

Sta la dorobanti ca trec multe masini si in felul asta face mai multi bani din spalatul parbrizelor. Asta conteaza mai putin.. practic o arde pe dorobanti. deci e si el CRAI (de Dorobanti)

kidu2006 05-08-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce faceti ma?ma nene ce se intampla cu voi ca nu v-am mai vazut demultisor pe la vreo legala .. de iLegala nu mai zic .. bine ca nici eu n-am mai iesit in ultimele saptamani ...
La Slatina nu va place?data trecuta sa facut treaba foarte buna acolo,traseul,concurentii si organizarea au fost de nota 10
Ne vedem acolo sau ... ?!

Lucian_GXZ 05-08-09 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal kidule, nu vom face deplasarea la slatina. este un eveniment mare in preajma si incercam sa ne concentram aspura lui.. Inferno MotorSport 5 ANI... e net superior ca importanta pentru noi. Poate ne vedem la o vorba zilele astea prin bucuresti pe undeva...
Bafta

kidu2006 06-08-09 01:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tu stii mai bine ... La multi ani si Multi inainte cu evenimente fericite

Hyena 06-08-09 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)

kimi 06-08-09 20:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2539419)
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)

Daca erai in locul lui nici tu nu mai raspundeai la telefon o perioada...............:sad:

DRK*DeSiGn 06-08-09 22:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2536533)
Sta la dorobanti ca trec multe masini si in felul asta face mai multi bani din spalatul parbrizelor. Asta conteaza mai putin.. practic o arde pe dorobanti. deci e si el CRAI (de Dorobanti)

vezi ca am o poza compromitatoare cu tine(cu spalatul parbizelor)

Hyena 07-08-09 01:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu kimi daia incercam sa il si sun.

kidu2006 07-08-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am mai revenit cat de cat,oricum socul este prezent mai tot timpul cand inchid ochii .. e urat si greu rau de tot ...
In fine,as vrea si sper totodata sa va vad diseara,poate reusesc sa ajung,o sa incerc sa fiu pe strada dupa 23:00 diseara,sper sa nu mai ploua,oricum nu ies cu Mazda
V-am pupat

cozo 08-08-09 21:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DOMNILOR SI DOMNISOARELOR!!!!!!
Miine(09.04.2009) orele 18:00 sunteti asteptati la AMKART pe soseaua de centura. vin mai multi baieti pe care ii cunoasteti: SANTOS, AFA, CZR, RIP, HAI, MARIAN DIN CALARASI....e.t.c.
nu este obligatorie prezenta, cum nu este obligatoriu sa va dati cu kart-ul.
este o iesire de dumink.
Eu unul voi fi prezent, la fel si Lucian.
nu este nevoie de confirmare ci doar, daca va face placere si nu aveti ce sa faceti pe acasa, mesele sunt deschise.
exista acolo terasa cu sucuri, bere si pizza.

VA ASTEPTAM!

P.S: vom incerca sa facem cat mai multe iesiri de genul acesta k sa scapam de monotonia bucurestiului.

Evo-Jr 08-08-09 21:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu mi zicea lucica ca e maine...ma duceam de azi e acolo si va asteptam :))


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning