![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica cum kimi el nu mai inseamna nimic sau ce??? :rolleyes2
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Castigatorul premiului best flash site 2009
http://www.mono-1.com/monoface/main.html http://www.mono-1.com enjoy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce faceti ma?ma nene ce se intampla cu voi ca nu v-am mai vazut demultisor pe la vreo legala .. de iLegala nu mai zic .. bine ca nici eu n-am mai iesit in ultimele saptamani ...
La Slatina nu va place?data trecuta sa facut treaba foarte buna acolo,traseul,concurentii si organizarea au fost de nota 10 Ne vedem acolo sau ... ?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sal kidule, nu vom face deplasarea la slatina. este un eveniment mare in preajma si incercam sa ne concentram aspura lui.. Inferno MotorSport 5 ANI... e net superior ca importanta pentru noi. Poate ne vedem la o vorba zilele astea prin bucuresti pe undeva...
Bafta |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tu stii mai bine ... La multi ani si Multi inainte cu evenimente fericite
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu kimi daia incercam sa il si sun.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-am mai revenit cat de cat,oricum socul este prezent mai tot timpul cand inchid ochii .. e urat si greu rau de tot ...
In fine,as vrea si sper totodata sa va vad diseara,poate reusesc sa ajung,o sa incerc sa fiu pe strada dupa 23:00 diseara,sper sa nu mai ploua,oricum nu ies cu Mazda V-am pupat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
DOMNILOR SI DOMNISOARELOR!!!!!!
Miine(09.04.2009) orele 18:00 sunteti asteptati la AMKART pe soseaua de centura. vin mai multi baieti pe care ii cunoasteti: SANTOS, AFA, CZR, RIP, HAI, MARIAN DIN CALARASI....e.t.c. nu este obligatorie prezenta, cum nu este obligatoriu sa va dati cu kart-ul. este o iesire de dumink. Eu unul voi fi prezent, la fel si Lucian. nu este nevoie de confirmare ci doar, daca va face placere si nu aveti ce sa faceti pe acasa, mesele sunt deschise. exista acolo terasa cu sucuri, bere si pizza. VA ASTEPTAM! P.S: vom incerca sa facem cat mai multe iesiri de genul acesta k sa scapam de monotonia bucurestiului. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu mi zicea lucica ca e maine...ma duceam de azi e acolo si va asteptam :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning