Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 15-03-11 14:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
Multumesc ;)

quick_silver2 , este ceva in plan cu forma locasului numar pe spate ;)


..o poza cu bara transversala pe fata modificata ....mai aproape de pafon

valitataye 15-03-11 14:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Frumoasa a iesit.Tot ceea ce ai facut pana acuma e unicat:D

koala_boy 15-03-11 15:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4171530)
Multumesc ;)

quick_silver2 , este ceva in plan cu forma locasului numar pe spate ;)


..o poza cu bara transversala pe fata modificata ....mai aproape de pafon

nu o sa iti "shuiere" de la vant la viteze mai mari? eu am sticla de la trapa ridicata umpic mai sus (juma` de cm) si fluiera uneori la viteza :D

GopPo 15-03-11 17:23

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4171530)


..o poza cu bara transversala pe fata modificata ....mai aproape de pafon

acum te poti duce linistit la piata sa cari cartofi :lol::lol::lol:

Alex _Ice 15-03-11 19:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4171530)
Multumesc ;)

quick_silver2 , este ceva in plan cu forma locasului numar pe spate ;)


..o poza cu bara transversala pe fata modificata ....mai aproape de pafon

clar reclama mascata la red bull ! :lol: :lol: :lol:
ce sa zic frumoase cadouri de primavara aduse masinii ... 1 si 8 martie presupun :lol:

Rulez 15-03-11 20:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
@Jock , ce transparenta ai pe geamurile din fata :D ??

SV25MBN 15-03-11 20:32

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Maxim 50% :)

bogdy.ghetto 15-03-11 21:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu ai baut redbull-ul =)))
ON: Stiu ca daca nu dau bine pe masina o sa le faci in asa fel incat or sa dea!

jock 15-03-11 21:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..folia pe fata are 73% luminozitate ...dar se vede inchis de la telefon (1.3 MP camera :D )

Bogdy , sa vedem ce iese ,este mult de munca :sad:

SV25MBN 16-03-11 09:50

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Minti ma. 73% luminozitate am eu si e ca si cum nu ar fi acolo. Sau nu ferim de gabori pe forum? :lol:

RossiValent 16-03-11 15:25

Re: Golf 4 - My Angel!
 
de oricare ai avea pe geamurile din fata nu este valabila autorizatia ;) in fata gaborului

B-99-SAA 16-03-11 19:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Cand mi-am pus eu era valabila... tot 73%, dar mai mult transparenta, mi-am bagat unghia in gat ca n-am pus mai inchis, acuma mi-e lene sa o schimb eu :D

leon. 16-03-11 22:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
sal imi cer scuze daca deranjez pe cineva, ma confrunt si io cu o problema detin un seat leon 1m i-am pus suspensie reglabila si daca o las jos jos la viraje imi loveste planetara din dreapta in bara de torsiune.spunemi te rog si mie daca si la tine e la fel ca vad ca si a ta e destul de jos.sau daca stii ce as putea face.ms fr

jock 16-03-11 22:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
..inca nu am verificat ...dar sper sa nu atinga

solutia ar fi bielete reglabile ..."dar nu bag mana in foc"

dog99 17-03-11 14:20

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4166317)
.."mi-a dat mucu tico ala" :twisted:

...obligat trebuie si pe spate 205/45 ...nu 40 :twisted:

senzatie rau botul masini ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:37.

- Copyright 2026 4Tuning