Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 29-07-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate facem si noi cum fac astia din ploiesti...lucian stie despre ce vorbesc, poate si florin stie......bafta cu viitoare masina ba!!!!

DRK*DeSiGn 30-07-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cata incompetenta pe uni soferi.......sufera de raceri si omoara oameni :(

RoByNeT 30-07-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucica nu asta iti trebuia ?


https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...bara-tech.html

daffy duck™ 30-07-09 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2523549)



nu aia...el are nevoie de bara de sus...aia pe care sta numarul si semnalele.....

Lucian_GXZ 31-07-09 09:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da.. mie imi trebuie partea de sus... :( Multumesc oricum...

kidu2006 31-07-09 10:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salutari baieti,ce faceti veniti pe 16 la Slatina?Poate ne vdm diseara sa mai stam de vb ..

Lucian_GXZ 31-07-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu cunoastem detalii despre evenimentul asta... dar ultima experienta made in oltenia a fost cam neplacuta... eu sustin neprezentarea Inferno @ Slatina, dar vom discuta cu toti din consiliu diseara si vom putea spune exact... Noi ne vedem la 22.30... cred ca ai numarul meu de tel, daca e ceva call us!

cryssl 31-07-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia a fost la craiova ;) nu are nici o legatura..poti sa cauti pe topic la cursa accelerare sa vezi ca prima cursa la slatina a fost un succes..asta e a 2 a..speram ca si aceasta sa fie un succes

Lucian_GXZ 31-07-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asta a fost un fel de tema de vacanta? sa caut topicuri pe 4tuning? :)) chiar nu am de ce sa caut pe niciun astfel de topic... mi-am exprimat parerea despre cum sunt lucrurile pe-acolo. si nu ma refer neaparat la organizatori... ci in special la spectatori... Nu contest ca sunt si multi oameni ok pentru care am tot resepectul... bafta si hai sa incheiam ontopicul slatina... aici este o sectiune usoara, cu discutii lejere de vancata...

Lucian_GXZ 31-07-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
O poza inedita luata de pe hi5-ul lu' goppo :)) ENJOY

johnny325 31-07-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogule cred ca iti place big mec-ul din ce in ce mai mult :))):):):):):

Fr33`e30 31-07-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
am venit si cu post`ul pe care il asteptai si cu poze cu tot ... 320i e36 coupe ... full mai putzin clima




Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2519558)
Astept cu interes urmatorul tau post, cu poze cu tot, si de ce nu? chiar si urmatorul post al noului proprietar al MSK-ului. Felicitari si tie si lui!


Lucian_GXZ 31-07-09 16:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa-l stapanesti sanatos si sa ai parte de el!

johnny325 31-07-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa-l stapanesti santos si fara incidente

Fr33`e30 01-08-09 02:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult baietzi ...


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning