![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
sunt foarte excitat :shock:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
foarte frumos. acum chiar imi place Golful. doua zile nu am intrat pe forum sa iti citesc ce ai mai facut la masina, si uite, ca am o supriza extrem de placuta. :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Felicitari Jock pentru jante mai vopsita trebuie si e vis ;), sa le invarti sanatos si fara probleme. Cauciucuri pe spate ai pus 205/45/R17 ?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Foarte frumoasa jantele jock sa le stapanesti sanatos si cat mai putine gropi ....
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc si ma bucur ca va place ;)
*-_Speed_-* , sunt 215/45 acum ,iar pe fata o sa pun 205/45 ......pe viitor o sa pun si pe spate 205 ...sa nu zapacim ESP-ul |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Am vazut masina live si se vad pida rau jantele :X |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
de vis jantele sa le stapanesti sanatos!;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
Multumesc ;)
..o rugaminte ..nu stiti unde gasesc si eu valve mai subtiri decat cele normale?....jantele au gaura la valva mai mica ( 8-8,2mm, iar cele normale sunt 11,5mm) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock DE ce nu cauti valve metalice ?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
marfa rau rau rau jantele!!!:shock::shock::shock:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
4 Attachment(s)
..gata si jantele pe fata
|
Re: Golf 4 - My Angel!
ai lasat-o si mai jos sau mi se pare mie?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
ti se pare ...dar urmeaza sa o las ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
orgasmic :mrhappy:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:46. |
- Copyright 2026 4Tuning