Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Fr33`e30 24-07-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti se pare .... :lol:



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2510498)
cam ironic...


DRK*DeSiGn 24-07-09 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2510149)
drk, ai pus tu prea mult.... totu e ok pe forum...

probabil :)))))))) acum parca totul are legatura :P

Neamtzu_e36 28-07-09 06:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Pun si eu 3 poze cu un mic incident pe Autostrada soarelui la km 70 cand ma intorceam de la mare
P.S -daca deranjeaza lucian stergel

Lucian_GXZ 28-07-09 08:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) Nu deranjeaza, dar vezi ca ai pus 4 poze :) Pana la urma ce masina e? Mie mi se pare a fi un porshan.. corect?

Neamtzu_e36 28-07-09 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2517333)
:) Nu deranjeaza, dar vezi ca ai pus 4 poze :) Pana la urma ce masina e? Mie mi se pare a fi un porshan.. corect?

Scuze ca am pus 4 poze :-) era un mercedes CL 500 sport ca avea o roata rupta langa sosea si avea emblema de mercedes pe ea

Lucian_GXZ 28-07-09 10:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 2517455)
Scuze ca am pus 4 poze :-) era un mercedes CL 500 sport ca avea o roata rupta langa sosea si avea emblema de mercedes pe ea

Cei 4 evaghelisti erau 3, luca si matei :) Nu e problema, putei pune 100 :) doar ca ai zis 3 si erau 4 :)

Daniel_DRV 28-07-09 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cand mori nu stiu daca te amuza ...mai ales cand esti omorat din cauza unor Tampiti CARE SE CRED SOFERI....http://stirileprotv.ro/video/acciden...genta/60332559

RoByNeT 28-07-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va rog eu hai sa nu o dam in dramatisme aici :)

Lucian_GXZ 28-07-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se intampla zilnic treburi de-astea... deci nu ar trebuii sa ne mai mire ceva...

RoByNeT 28-07-09 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da dar le dau astia destul la stiri :) si semnalele de alarma se pare ca sunt degeaba trase :) ... daca ar merge toti ca noi ... asa cu 100 pe prima banda :)) viatza

cozo 28-07-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2517935)
da dar le dau astia destul la stiri :) si semnalele de alarma se pare ca sunt degeaba trase :) ... daca ar merge toti ca noi ... asa cu 100 pe prima banda :)) viatza

daaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

consum 3% la gogu.....merge degeaba golfu!:)) oricum a fost super tare drumu....pacat k nu ne-am dat un pic la ele sa le curatam tobele!!!!

RoByNeT 28-07-09 18:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa speram ca asa va fi si urmatoarea :)

Fr33`e30 28-07-09 23:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
b - 69 - msk ......... s-a vandut in seara asta ...

Lucian_GXZ 29-07-09 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept cu interes urmatorul tau post, cu poze cu tot, si de ce nu? chiar si urmatorul post al noului proprietar al MSK-ului. Felicitari si tie si lui!

RoByNeT 29-07-09 10:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock::shock: ce cine cum cand ? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning