Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

momo 01-06-06 12:00

Re: Diverse discutii
 
nu ala's yo! :twisted:

Gabi 01-06-06 12:08

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
pai marfa, dar trebuia sa scrii si care e prietena ta... si cine mai e in poza in afar de DON? acela esti tu?

Prietena mea e cea din stanga, cea mai frumoasa, imbracata in negru :)

bogdan_wrc 01-06-06 12:52

Re: Diverse discutii
 
foarte bine..si cea din mijloc...ma face sa fac un drum pana la Craiova? ca as vrea sa vin sa iau o suspensie de la cineva. si as combina nutilul cu placutul..

bogdan_wrc 01-06-06 12:53

Re: Diverse discutii
 
https://www.4tuning.ro/bazar/anunturi...c_xx24065.html

Gabi 01-06-06 13:19

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
foarte bine..si cea din mijloc...ma face sa fac un drum pana la Craiova? ca as vrea sa vin sa iau o suspensie de la cineva. si as combina nutilul cu placutul..

Sa vii sa iei suspensia, da, sa vii pentru ea, nu :lol: Prietenu' ei e un "faimos" bodyguard al unor capi ai lumii interlope craiovene, adica e 2/2 :lol:

bogdan_wrc 01-06-06 13:25

Re: Diverse discutii
 
aha.
bun atunci. bine ca stiu. merci ca stiu.
oricum nu merita... :D :D

DONU' 01-06-06 17:29

Re: Diverse discutii
 
:lol:
Lasa ma Bogdane ca venim noi cu tine...
E ca si cum ai fi singur :lol:
Daca se ia de tine cineva sa-mi spui mie ca fugim amandoi ;)
Asa e, tipa din mijloc are un prieten mare rau ca si mie mi-a povestit ;)

bogdan_wrc 01-06-06 17:53

Re: Diverse discutii
 
gata mai, trecem mai departe..ma uit deja pe topicul cu fetele de la tuning show de la prizma... am idei ...

Skma 01-06-06 19:06

Re: Diverse discutii
 
Ataaaaaaaaat !:lol:

bogdan_wrc 02-06-06 07:23

Re: Noi si masinile noastre
 
si in timp.

DON..sunt foarte aproape de achizitia unei suspensii si a chipului. asa ca sa imi tii pumnii ca ma duc spre RAI.

bogdan_wrc 02-06-06 07:28

Re: Diverse discutii
 
unde atat..ca d-abia acum incepem... :D :P

DRooPY 02-06-06 10:20

Re: Noi si masinile noastre
 
bai vedetzi ca era la sectiunea bazar arcuri sport rosi pt kadett , Astra - se potrivesc si la cielo 1 mil neg le scoteatzi in 6-700 d emii

DONU' 02-06-06 11:44

Re: Noi si masinile noastre
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
si in timp.

DON..sunt foarte aproape de achizitia unei suspensii si a chipului. asa ca sa imi tii pumnii ca ma duc spre RAI.

Inseamna ca o sa te dai pe toate curbele si in toate rondurile in senzatie majora :)

Droopy, arcurile alea sport nu cumva erau si la mana a doua la banii aia? Ca eu asa cred... si nu prea m-ar bate gandul asa...

bogdan_wrc 02-06-06 12:09

Re: Noi si masinile noastre
 
pai mai tre sa iau jante...si astept ceva oferte. am de ales intre ceva de fabrica -care mie personal imi plac, si am auzit ca sunt mai rezistente decat alea aftermarket- de la un G4 sau Leon CupraR..sau unele OZ. sa vad ca inca ma pun pe picioare cu $.
dar oferte cam rare.. :D

momo 03-06-06 09:28

Re: Noi si masinile noastre
 
traiasca bossu'! ce faci bro'?
te-ai gandit sa mai dai si pe la noi?


All times are GMT +2. The time now is 03:29.

- Copyright 2026 4Tuning