![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
nu am schimbat farurile, sunt foarte bune. legat de becuri ma refeream la: 4300k,5000k,6000k. eu vreau o lumina alba sa imite ziua si sa aiba luminozitate maxim. nu ma intereseaza culori albastre,move s.a.m.d. ce ai tu montat este kit-ul la 215,00 de la Mivarom? spune lumea ca daca nu ai faruri cu lupa nu este indicata montarea, ca orbesti pe ceilalti din trafic, ceea ce eu nu cred. daca reglezi farurile dupa montare nu vad ceva in neregula. CORECT? toate cele bune!!
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
mali84, mai am o rugaminte la tine: becurile sau potrivit bine sau a fost nevoie de ceva modificari? si mai spune cineva pe Mivarom la OPINII ceva legat de o rezistenta ceramica.ai asa ceva? si daca ai cumva momente in care becurile palpaie? te intreb ptr. ca sunt multe semne de intrebare la kit-urile astea ieftine. Sa ne auzim cu bine la anul ce urmeaza!!!!:D
|
Re: VW Vento - Proprietari
si am uitat sa te intreb: ai garantie?
|
Re: VW Vento - Proprietari
salut
4300k e putin galbui 6000k e alb gheata cred ca cea ce vrei tu iar de la 8000k in sus incepe cu tenta albastra eu am un kit 6000k cu faru reglat bine corespunzator nu o sa ai sanse sa orbesti pe nimeni pe strada garantat |
Re: VW Vento - Proprietari
da , ma mai gandesc mersii mult
|
Re: VW Vento - Proprietari
1 Attachment(s)
salut! ce parere aveti de kit-ul asta ? doar 160 ron:?:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Am mai postat anuntul...am nevoie de 2 distantiere pt. Vento-ul meu...de minim 50mm...maxim 60mm...daca cineva vede anuntul si are asa ceva as dori un pret...am vazut preturile la produsele NOI...de unde, sunt in criza...da adevarul e ca nu imi permit un set nou...multumesc...Este vorba de modelul cu patru, 4, prezoane...
|
Re: VW Vento - Proprietari
sal.GIGI! momentan nu este achizitionat kit-ul mai astept o zi, doua, baiatul nu a primit marfa si mai asteptam putin. colegul MALI ma trimis la Mavirom.ro ...total de acord 215ron.,cel mai mic pret de pe piata!! de la ei ar fi:215+fan-curier, in schimb vanzatorul este de la mine din oras si ma costa doar 160ron. asteapta , sa-l cumpar, sa-l montez, sa vad cum se comporta si te anunt.
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Salut,
A montat cineva A/C pe Vento ? Am un Vento 1,6 75 cp din 94 si sunt interesat sa cumpar o instalatie completa de A/C cu tot cu montaj . Multumesc ,astept propuneri si oferte . |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
frumos l-ai facut:>
|
Re: VW Vento - Proprietari
unde verific si cum oglinzile care ar trebui sa fie incalzite???......acum sunt reci ..doar gheatza :evil:
|
Re: VW Vento - Proprietari
trage de oglinda cu atentie , apasa butonul de degivrare si verifica daca ai + si - la papucii care intra in oglinda. daca ai e bine inseamna ca rezistenta oglinzii este intrerupta. verifica continuitatea rezistentei. bafta!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:48. |
- Copyright 2026 4Tuning