![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma duc shi yo....macar fumez 1 :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ce ziceti facem Marti seara pe la 20:30-21 o intalnire la platou ? ultima din anu asta :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
yo vin k oricum am rata cea de ieri:P:twisted:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma duc shi yo....dc nu?:-)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Vin si io, vin si io! Daca voi mai fi in oras!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
nu merem mai bn la interex ca nu se stie in ce conditie ii drumul la platou si multi n-o sa poata sa urce dealu:P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sau la auchan ca acolo este zapada si putem sa ne 'jucam' un pic:))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
prima intalnire din anul nou:D cine-i cu mine???
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
astazi deja ii prea tarziu de anuntat :| sau dak vreti intalnire adunati cel putin 10 masini si facem :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Stai stai sa iasa alcoolu din noi, poate saptamana viitoare!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Duminica 9 Ian 2011 !!! intalnire INTEREX !!!! prima din an ar fi frumos sa veniti toti !!! :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
deci facem maine ceva sau nu ? :S
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Deci da, asa ar trebui!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
corect::twisted:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
vin si yo:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning