Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

stresss 26-12-10 16:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ma duc shi yo....macar fumez 1 :D

YEED 27-12-10 00:52

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ce ziceti facem Marti seara pe la 20:30-21 o intalnire la platou ? ultima din anu asta :)

Petyy007 27-12-10 11:00

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
yo vin k oricum am rata cea de ieri:P:twisted:

stresss 27-12-10 11:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ma duc shi yo....dc nu?:-)

mester_bela 27-12-10 16:31

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Vin si io, vin si io! Daca voi mai fi in oras!

eduardo23 28-12-10 17:14

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
nu merem mai bn la interex ca nu se stie in ce conditie ii drumul la platou si multi n-o sa poata sa urce dealu:P

eduardo23 28-12-10 17:18

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sau la auchan ca acolo este zapada si putem sa ne 'jucam' un pic:))

eduardo23 02-01-11 09:52

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
prima intalnire din anul nou:D cine-i cu mine???

YEED 02-01-11 10:53

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
astazi deja ii prea tarziu de anuntat :| sau dak vreti intalnire adunati cel putin 10 masini si facem :)

mester_bela 02-01-11 16:04

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Stai stai sa iasa alcoolu din noi, poate saptamana viitoare!

YEED 02-01-11 20:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Duminica 9 Ian 2011 !!! intalnire INTEREX !!!! prima din an ar fi frumos sa veniti toti !!! :)

YEED 08-01-11 16:06

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
deci facem maine ceva sau nu ? :S

mester_bela 08-01-11 17:09

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Deci da, asa ar trebui!

eduardo23 08-01-11 19:26

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
corect::twisted:

Petyy007 09-01-11 16:27

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vin si yo:D


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning