Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 24-07-09 02:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca asta vi se pare mai interesant decat evenimentul din mangalia....e clar....
baietii din ct o sa fie prezenti la mangalia + mircea cu ursul de drift....poate mergem si noi mai multi , din mai multe filiale si facem un stat de vreo 8 masini asa....astept un semn de la conducerea clubului sau sa se faca o intalnire "de urgenta" si sa discutam unele aspecte....

va reamintesc ca mai este o saptamana!!!!!!!!!

multumesc!

Lucian_GXZ 24-07-09 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intalnirea se face asta seara, asta dupa ce rezolvam cu cele 44 de bucati de spart :)

kimi 24-07-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509341)
Intalnirea se face asta seara:)

Prezent:lol:

Lucian_GXZ 24-07-09 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
;)) cumetre, uite-te la user group inainte de-a posta... eu te cred ca te-ai obisnuit intr-un fel... am auzit ca si de latzei se mai scapa dar de tine chiar nu? :)

kimi 24-07-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509716)
am auzit ca si de latzei se mai scapa dar de tine chiar nu? :)

Sunt ca raia / Tu esti cu m**a

Lucian_GXZ 24-07-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2509780)
Sunt ca raia / Tu esti cu mama

Toata lumea stie treaba asta :)

Fr33`e30 24-07-09 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde va fi intalnirea in seara asta ???



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509341)
Intalnirea se face asta seara, asta dupa ce rezolvam cu cele 44 de bucati de spart :)


kimi 24-07-09 12:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509800)
Toata lumea stie treaba asta :)

Din intamplare si eu sunt moderator pe forumul ExclusivE;)....

Lucian_GXZ 24-07-09 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2509852)
unde va fi intalnirea in seara asta ???

spam.. cum crezi ca iti pot raspnde pe forum la intrebarea asta?

Lucian_GXZ 24-07-09 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2509860)
Din intamplare si eu sunt moderator pe forumul ExclusivE;)....

nu vad legatura? :)) ti-am povestit ce frumos mi-au crescut pepenii in gradina la tara?

GopPo 24-07-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
bah asa e......si eu am 2 biciclete

DRK*DeSiGn 24-07-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fratilor ori sunt eu lemne ori nici un post nu are legatura cu altu?kre din cele 2 variante?

Lucian_GXZ 24-07-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
drk, ai pus tu prea mult.... totu e ok pe forum...

Fr33`e30 24-07-09 16:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma scuzatzi domnul Lucian ... am uitat k e top secret ...



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509907)
spam.. cum crezi ca iti pot raspnde pe forum la intrebarea asta?


Lucian_GXZ 24-07-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam ironic...


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning