Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

GJ 64 GAB 13-02-11 23:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4082499)
..din pacate nu mi-a iesit ce am vrut sa fac ... este distrus complet

..se poate inchide topicul (pentru o perioada)

Te-au deocheat băieţii :sad:
O să-i dai tu de cap cumva, avem încredere

vinyl 13-02-11 23:52

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock,inchide topicul,ca e prea multa invidie pe aici.Fa-ti masina dupa posibilitatile tale.Fa poze la fiecare schimbare,cand o vei termina,redeschide topicul,si postezi tot ce s-a schimbat.O sa inchizi gura multora,la cat de frumoasa va fi,dar la cate idei ai...cu siguranta nu va fi gata niciodata.Sanatate multa.

andreea_silviana 13-02-11 23:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 4082559)
O să-i dai tu de cap cumva, avem încredere

Cum sa nu ii dea de cap?!? Cred ca nu are nimeni niciun dubiu!

vinyl 14-02-11 00:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Pacat ca demisionezi si de aici..

valyh 14-02-11 00:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4082499)
..din pacate nu mi-a iesit ce am vrut sa fac ... este distrus complet

..se poate inchide topicul (pentru o perioada)

nu te descuraja! capul sus! o sa fie bine...rezolvi tu cu torpedoul :D

multa bafta!

Detman 14-02-11 01:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
pana la urma, o sa realizezi ceea ce iti doresti, nu conteaza cand. toate trec, conteaza ca esti pe drumul cel bun. nu merita sa inchizi topicul. mie imi place foarte mult ca esti atent la detalii, masina in cele din urma sigur o sa iasa o bijuterie, o opera de arta.

nu renunta niciodata. bafta.

jock 14-02-11 08:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
....nu voi renunta niciodata ,este in sange ,dar acum trec printr-o perioada mai dificila iar masina este trecuta pe locul 2,3,4 ....de aia am zis sa se inchida topicul pentru o perioada ...

Bafta tuturor si sper din vara sa incep in forta ;)

valitataye 14-02-11 22:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Lasa jock pana la urma cu rabdarea treci marea cum spune un proverb...Nu postezi timp cat ai probleme si dupa ce te apuci din nou de masina bagi poze cu update-uri,nu e nevoie sa inchizi topicul:)

bloodflow18 20-02-11 14:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
am urmarit si eu o parte din povestea ta. tot ce pot spune e ca nu am vazut pana acum om care sa lucreze cu atata pasiune si chiar daca ai lovit-o si nu ti-au iesit anumite chestii tu tot ai incercat sa le faci si pana la urma ai reusit.eu sunt mare fan golf 4, am si eu unul tot gri si mi-air placea sa il vad intr-o zi si pe al tau. bafta si respect!

jock 03-03-11 15:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
3 Attachment(s)
Multumesc :oops:

..un mic cadou ;) Rondell 8,5 J ,Et 30 toate 4

VW-Bogdan 03-03-11 15:17

Re: Golf 4 - My Angel!
 
bravo bosss....baga mare la polish

valyh 03-03-11 15:17

Re: Golf 4 - My Angel!
 
frumoase!:twisted: felicitari pt achizitie! sa le invarti sanatos!

yg.alex 03-03-11 15:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4139141)
Multumesc :oops:

..un mic cadou ;) Rondell 8,5 J ,Et 30 toate 4

nu credddd....:X

sa le stapanesti sanatos.vorbim cand ajung acasa, ca ma duc la facultatea p... acum :(

ori suntem dub, ori nu mai suntem :D

dragos_rsp 03-03-11 15:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
:)):)):)):)) frumoase jantele:D:D:D maine cel tarziu le ai pe masina, promit.

jock 03-03-11 15:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc Dragos ;)...raman dator fratemeleu ;)

... la vara (daca nu vine sfarsitul lumii) bagam si un polish ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

- Copyright 2026 4Tuning