![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
O să-i dai tu de cap cumva, avem încredere |
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock,inchide topicul,ca e prea multa invidie pe aici.Fa-ti masina dupa posibilitatile tale.Fa poze la fiecare schimbare,cand o vei termina,redeschide topicul,si postezi tot ce s-a schimbat.O sa inchizi gura multora,la cat de frumoasa va fi,dar la cate idei ai...cu siguranta nu va fi gata niciodata.Sanatate multa.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Pacat ca demisionezi si de aici..
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
multa bafta! |
Re: Golf 4 - My Angel!
pana la urma, o sa realizezi ceea ce iti doresti, nu conteaza cand. toate trec, conteaza ca esti pe drumul cel bun. nu merita sa inchizi topicul. mie imi place foarte mult ca esti atent la detalii, masina in cele din urma sigur o sa iasa o bijuterie, o opera de arta.
nu renunta niciodata. bafta. |
Re: Golf 4 - My Angel!
....nu voi renunta niciodata ,este in sange ,dar acum trec printr-o perioada mai dificila iar masina este trecuta pe locul 2,3,4 ....de aia am zis sa se inchida topicul pentru o perioada ...
Bafta tuturor si sper din vara sa incep in forta ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Lasa jock pana la urma cu rabdarea treci marea cum spune un proverb...Nu postezi timp cat ai probleme si dupa ce te apuci din nou de masina bagi poze cu update-uri,nu e nevoie sa inchizi topicul:)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
am urmarit si eu o parte din povestea ta. tot ce pot spune e ca nu am vazut pana acum om care sa lucreze cu atata pasiune si chiar daca ai lovit-o si nu ti-au iesit anumite chestii tu tot ai incercat sa le faci si pana la urma ai reusit.eu sunt mare fan golf 4, am si eu unul tot gri si mi-air placea sa il vad intr-o zi si pe al tau. bafta si respect!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
3 Attachment(s)
Multumesc :oops:
..un mic cadou ;) Rondell 8,5 J ,Et 30 toate 4 |
Re: Golf 4 - My Angel!
bravo bosss....baga mare la polish
|
Re: Golf 4 - My Angel!
frumoase!:twisted: felicitari pt achizitie! sa le invarti sanatos!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
sa le stapanesti sanatos.vorbim cand ajung acasa, ca ma duc la facultatea p... acum :( ori suntem dub, ori nu mai suntem :D |
Re: Golf 4 - My Angel!
:)):)):)):)) frumoase jantele:D:D:D maine cel tarziu le ai pe masina, promit.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc Dragos ;)...raman dator fratemeleu ;)
... la vara (daca nu vine sfarsitul lumii) bagam si un polish ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:19. |
- Copyright 2026 4Tuning