Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 22-07-09 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2504369)
abtinete de la comentarii .... nu era vlad stiu bine ce si unde am vazut...

1. Eu nu am cum sa ma abtin de la comentarii..
2. Corect se scrie "abtine-te"
3. Postul meu a fost o ironie la ce a scris Vlad..

RoByNeT 22-07-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si am incheiat si subiectul asta :lol:

Lucian_GXZ 22-07-09 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut Daniel, lucrurile nu am cum sa le scap de sub control, este bine stiut de catre toata lumea faptul ca filialele se administreaza si organizeaza singure. omul care face legatura intre sucursalalela centrala (filiala Bucuresti) si cele teritoriale ale IMS este Daffy - cu care am vorbit despre IMS jud. CT si dupa atata lipsa de progres, atat din punct de vedere al calitatii si al numarului de membrii, am decis ca trebuie facut ceva. Solutia lui, acceptata de mine a fost aducerea de noi oameni in club cu calitati bune in organiare si cunostinte mai ample ale responsabilitatilor de club. Noul presedinte IMS CT - cred ca iti poate da mai multe detalii privind situatia ta in club si conditiile necesare ce trebuiesc indeplinite pentru o persoana ca sa poata fi membru IMS.

Kimi - este un apropiat de-al nostru, o persoana care a contribuit fundamental la dezvoltarea noastra ca si club in trecut, i-am atribuit intotdeauna rolul de a-si putea da cu parerea nemarginit de faptul ca in prezent reprezinta interesele altui club. Concluzie: "isi poate da cu parerea despre orice subiect pe forumurile Inferno MotorSport.
O zi buna

DRK*DeSiGn 22-07-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci am citit ultimele 5 pagini si am gasit multiple subiecte care s-au incheiat cu cearta.....credeti ca am putea sa ne certam in privat?daffy nu il mai supara pe robynet ca iti sparg capsorul.

Lucian_GXZ 22-07-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu se cearta nimeni drk... in ultimele posturi s-au clarificat niste chestii... restul se vb pe privat...

RoByNeT 22-07-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dati`va ca mi`a luat DRK`u apararea :X te iert pt aseara =))

jB*XSA 22-07-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa inteleg ca in sfarsit incep conflictele sa fie aplanate asa cum ar trebui...finally :D

johnny325 22-07-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2504490)
1. Eu nu am cum sa ma abtin de la comentarii..
2. Corect se scrie "abtine-te"
3. Postul meu a fost o ironie la ce a scris Vlad..

apropo kimi casa de piatra:evil:

kimi 22-07-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sar'na

DRK*DeSiGn 22-07-09 22:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te-ai insurat kimi???casa de piatra fratimiu!!

DRK*DeSiGn 22-07-09 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2504813)
dati`va ca mi`a luat DRK`u apararea :X te iert pt aseara =))

ce-ai mah robynet??da eu nu am nimica cu tine ca sa nu iti iau apararea.eu sunt tovaras cu toti din club mai putin duffy

johnny325 23-07-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/477-anunturi...g-del-sol.html
pentru nenea dunga ;)

daffy duck™ 23-07-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
legat despre IMS Ct....eu am facut o propunere la conducerea clubului si s-a luat o decizie.....daniel va fi contactat pe YM sau la telefon de romica cu skoda....

bafta tuturor!

Lucian_GXZ 23-07-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vineri seara, clubul Purple va gazdui evenimentul, incepand cu orele 23:00. Un membru participant la acest concurs este si colegul nostru Remus - The Purple Daffy Duck. Ii uram mult succes in aceasta "batalie" pentru OSLO. Multa bafta remus si ne auzim cand te intorci.

http://www.ziare.com/Mister_Gay_Roma...le-829293.html

RoByNeT 23-07-09 16:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce sa zic ma ... bafta stim toti ca poti :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning