![]() |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
daca nu este insotit de echipaj autorizat RAR nu are treaba cu tine... poti sa ai si un reactor nuclear ca la academia de politie nu il invata cate prezoane are dacia
jantele sun alea cu care ai fost la Brasov ? |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Politia poate sa-ti retina talonu pentru nerespectarea dimensiunilor anvelopelor din talon:-P cu sau fara RAR:lol: asa ca potoloti-va:oops: adevarat Politia nu are treaba cu nr de prezoane si detalii tehnice, acolo e treaba RAR-ului Anvelopele le-am pus de nevoie, anu trecut am mers o perioada cu cele de vara si a fost oribil... Anu asta m-am pregatit si eu putin mai bine:-P o sa fie putin nasol ca e lasata masina, dar sunt aproape de bulevardele principale si ma descuc eu pana acolo:-P |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
vezi ca ai o musca in grila:shock:.... hai cu pasajele alea mai repedeee!!!!!!!
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
@Andreea13 mi-ai luat-o repede inainte. Nu mai am ce comenta pe aici.
Cristi ma asteptam sa ma contrazici sau sa te superi. Ma bucur ca imi sustii ideea. Poza in cauza, la momentul cu pricina m-am decis sa n-o postez pentru ca nu avea nici o legatura cu marca sau masina ta si postul ar fi devenit mult mai ambiguu si mai off-topic. Iar daca o postam sunt sigur ca putini intelegeau ce si cum, iar restul... prefer sa nu starnesc multimea. Totusi site-ul inca exista si pe main daca te uiti la masinile postate, e imposibil sa nu vezi ce au mai toate in comun. Dezbatem mai mult ideea cand ne mai intalnim dar asta la primavara. Spor la treaba. |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Legat de pasaje... vezi ce afara... mai intai podeaua facut, ca aia e prioritara.. si vedem si cu pasajele, oricum materialele le am:-P @Mikkai: poti sa-mi dai linkul pe PM, eu cam de max 2 saptamani am inceput sa vizualizez forumul Stance Works... ma uit mai mult pe sectiunea Builds, sunt foarte interesante topicurile acolo, dar aia e singura zona "explorata" |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
auzi ma...da de la ce vine WID la numar? stii?
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
cristi poti sa imi spui si mie ce et ar avea jantele alea pe 14??? |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Da de ce intrebi mai Andrei?:-P Adi habar n-am ce ET au bicicletele, daca la alea te referi:-P au prea multe straturi de vopsea pe ele ca sa mai pot citi... Oricum vezi si din poze ca sunt bagate mult in interior.... |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
defapt e WID de la buruiana :lol::lol: dar nu vrea sa recunoasca
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
-14 grade afara, masina a pornit fara probleme:-P nu la sfert dar a pornit:D dupa ce a stat 24 de ore nepornita in frigu de afara... Defapt a pornit in fiecare zi cand a fost canceru asta de afara:lol: Sincer aveam ceva emotii, ca sunt patit cu masina de la munca, dar vad ca asta mica e mai cuminte si coopereaza, parca vad ca o spurc si nu o sa mai porneasca zilele viitoare:lol: |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
fugi repede si da-i trei flegme sa nu o deochi ;;) si vine adi cu un marker din ala smecher rosu si ii deseneaza o funda rosie la "mititica"
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:02. |
- Copyright 2026 4Tuning