Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

Ciuby 06-02-11 17:40

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4058698)
@Ciuby ... tu ai putea sa intreti o familie din vanzarea farurilor si sa zicem altor cateva componente? .... nu o spun cu rautate ,Doamne fereste ...m-am gandit si la treaba asta ...dar nu ma avantajeaa cu nimic, doar sa fac pe langa un job stabil si altceva ...un far de ex. ;) ..vedem

Tocmai. Nici nu trebuie sa iti intretii familia din asta, dar ar fi o sursa de venit.

Si, pana la urma, cine stie... poate vedem peste vreo 2-3 ani garajul Jock Tuning ;) Pana nu incerci n-ai de unde sa stii ce iese.

jock 06-02-11 17:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc uNq1 :oops:

Ciuby ,ma bucur ca ai inteles ideea ..si da, ar fi ceva ce imi doresc ... un "garaj" unde sa ne intalnim sa mai reparam pe la masini + un mic "tuning" :silenced:

... as vrea sa imi cer scuze celor care se astepta la altceva decat 3 leduri si modificari ieftine" facute cu bison

dar avem multi colegi cu modificari majore (stage-uri peste stage-uri) , deci avem ce vedea si invata ;) ...respect lor

...nu toti ne permitem asa ceva

jock 07-02-11 15:26

Re: Golf 4 - My Angel!
 
3 Attachment(s)
....10 cp litera ...4x10 = 40 cp Epoca de piatră

..este chestia pe care vine scris 1.4 16 v (capac motor) ...iar literele (golf) provin de pe haion

cca_golf 07-02-11 16:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Totul e "custom" la tine :D

Tweety_rzw 07-02-11 18:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4062479)
....10 cp litera ...4x10 = 40 cp Epoca de piatră

..este chestia pe care vine scris 1.4 16 v (capac motor) ...iar literele (golf) provin de pe haion

Foarte tare

zici ca e marmura crapata sa mor !Home made...by Jock :D

Foarte tare acum ai 130 de cai jock nu?:lol: stai ca nu am pus prizele de bora:))care iti mai dau shase cai frumoshi !

stf192 07-02-11 23:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Felicitari Jock pentru ce ai facut pana acum!La multi ani sa fi sanatos si fericit alaturi de familie,asta e cel mai important!Bafta in tot ce ti'ai propus!Si doua poze mai vechi facute cu telefonul:|

cca_golf 08-02-11 20:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
La multi ani !!! :D

P.S: uite ce am găsit prin pc :rolleyes2

jock 09-02-11 15:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc ;)

..incepe lucrarea la torpedou :twisted:

vinyl 11-02-11 15:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ce se mai aude cu torpedoul?

valitataye 11-02-11 17:15

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu e gata inca.:)

eugen.nytro 13-02-11 10:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
sal foarte frumoasa masinutza poti sa imi spui si mie ce ai facut la haion ca vreau sa ii astup si eu incuietoarea dar nu stiu ce sa ii montez ca sa il dechid? poate ne intalnim in trafic sa iti studiez mai atent golfuletzu:))))

valitataye 13-02-11 11:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Vezi ca a spus cateva pagini in urma cum sa faci cu deschiderea haionului;)

jock 13-02-11 20:50

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Momentan masina/topicul intra in standby

...sper sa revin cu noutati

Circoloco 13-02-11 21:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Lucrezi la torpedo deci.. nu esti in Standby:)

jock 13-02-11 23:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..din pacate nu mi-a iesit ce am vrut sa fac ... este distrus complet

..se poate inchide topicul (pentru o perioada)


All times are GMT +2. The time now is 06:02.

- Copyright 2026 4Tuning