![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Si, pana la urma, cine stie... poate vedem peste vreo 2-3 ani garajul Jock Tuning ;) Pana nu incerci n-ai de unde sa stii ce iese. |
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc uNq1 :oops:
Ciuby ,ma bucur ca ai inteles ideea ..si da, ar fi ceva ce imi doresc ... un "garaj" unde sa ne intalnim sa mai reparam pe la masini + un mic "tuning" :silenced: ... as vrea sa imi cer scuze celor care se astepta la altceva decat 3 leduri si modificari ieftine" facute cu bison dar avem multi colegi cu modificari majore (stage-uri peste stage-uri) , deci avem ce vedea si invata ;) ...respect lor ...nu toti ne permitem asa ceva |
Re: Golf 4 - My Angel!
3 Attachment(s)
....10 cp litera ...4x10 = 40 cp Epoca de piatră
..este chestia pe care vine scris 1.4 16 v (capac motor) ...iar literele (golf) provin de pe haion |
Re: Golf 4 - My Angel!
Totul e "custom" la tine :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
zici ca e marmura crapata sa mor !Home made...by Jock :D Foarte tare acum ai 130 de cai jock nu?:lol: stai ca nu am pus prizele de bora:))care iti mai dau shase cai frumoshi ! |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Felicitari Jock pentru ce ai facut pana acum!La multi ani sa fi sanatos si fericit alaturi de familie,asta e cel mai important!Bafta in tot ce ti'ai propus!Si doua poze mai vechi facute cu telefonul:|
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
La multi ani !!! :D
P.S: uite ce am găsit prin pc :rolleyes2 |
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc ;)
..incepe lucrarea la torpedou :twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Ce se mai aude cu torpedoul?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Nu e gata inca.:)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
sal foarte frumoasa masinutza poti sa imi spui si mie ce ai facut la haion ca vreau sa ii astup si eu incuietoarea dar nu stiu ce sa ii montez ca sa il dechid? poate ne intalnim in trafic sa iti studiez mai atent golfuletzu:))))
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Vezi ca a spus cateva pagini in urma cum sa faci cu deschiderea haionului;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Momentan masina/topicul intra in standby
...sper sa revin cu noutati |
Re: Golf 4 - My Angel!
Lucrezi la torpedo deci.. nu esti in Standby:)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..din pacate nu mi-a iesit ce am vrut sa fac ... este distrus complet
..se poate inchide topicul (pentru o perioada) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:02. |
- Copyright 2026 4Tuning