![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uuu...daffy...parc-ai fi fetitza :P
acu...ca tot suntem la diverse...de ce a fost nevoie de 2 oameni sa faceti un filmulet cu poze? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
intrebare......cine a facut filmuletz de poze?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uite linku cu filmuletzu :lol: e la semnatura lu tweety :D Rzw Design & Daffy Design !
https://www.youtube.com/watch?v=p87urslJcTo |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bun si ce leg au pozele si filmul sa itzi explic.Shedintza foto a fost facuta de unu si editul de altul era assa greu sa itzi dai seama?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
voila....a inceput DRK sa gandeasca.....si oricum am vrut rzw sa faca filmu...io habar nu aveam...aflasem la fel de film....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce oameni rautaciosi ma,oricum am primit si commentarii de rele la video dar toate comentariile rele vor fi sterse gen"Incercam sa copiam" nu frate nu am incercat sa copiam pe nimeni !Ia-uite ma nu mai are omu voie sa faca poze !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata RzW...fara certuri te rog!
@ SUPAPA_jr....inceteaza te rog!!! P.S terminati cu certurile ca altfel vom fii nevoiti sa va stergem posturile! Multumesc! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu zic sa va vedeti lungul nasului,
RESPECTA pentru a fi respectat,nu imi permit eu asemenea glume cu daffy ...! :arrow::arrow::arrow:FAST |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce discutii inutile aveti si voi mai bine faceti ceva util ... cum ar fi daffy ... gaseste ti si u o prietena.... :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hyena are dreptate aicea duffy.....ar fi timpul sa itzi gasaseshti o iubita.....sa facetzi si voi chestii dalea rushinoase =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Adik sa datzi partzuri =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu daffy ca e rusine ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba lasati ma copilu in pace ca o sa ramana marcat pe viata :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) cred ca mi-am dat si eu seama la ce exceleaza daffy...la suportat mistouri :)) da tot poza aia cu fetita mucoasa rupe...nota 10 :)
LE: kidule...rzv-u e asa....un fel de fan...peste tot...mai are ceva vreme pana la permis...face si el ce poate sa fie aproape de masini...pe partea cealalta...pe daffy nu-l prea inteleg de ce nu cumpara si el un permis de la librarie :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ All : momentan numai exista nicio iubita/prietena/amanta....astept propuneri
@ Supapa_jr : chiar acum am citit din legislatie si sincer nu e treaba ta ce face RzW...incetati cu certurile ca va sterg posturile aliurea!!!!!!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bai baiatule,baga-ti bai mintile in cap,eu nu o sa ma laud cum fac altii cu oltcit-uri sau dacii sau mai stiu eu ce cojii!Vezi-ti de treaba ta Supapa ca in ultimul timp ai devenit nesuferit grav....!Eu momentan am de terminat un liceu,dupa aceea ma apuc de facultate ca sa imi fac un viitor ca orice om! Si lasa-l tu pe daffy ca isi ia permisul cand vrea .... lui ;) !Ai venit tu cu,caterinca ta ...."eftina" sa zicem...aici!Go Fast! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Supapa inceteaza si tu RzW la fel...SCHIMBATI SUBIECTUL!!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si io sunt la liceu cls a 11a si fac scoala de soferi (avand note peste 8):rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda....ACE incearca sa nu ma mai suni pentru a afla unde se tin intalnirile atata timp cat numai esti in club, nu am nimic peronal cu tine dar trebuie sa ne trezim la realitate....sorry
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumesc Fratilii Daffy....alias GPS..=)) pentru plimbarea nocturna din seara astha..hii ma la el ma...la risc tata =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. la mana vreau sa stiu cine mi-a sters postul???!!!..2. la mana,stiu si ce daca sunt rautacios,dar Luciane,ti-am mai zis,ce dreaq faci strangi toti copiii in club?N-am nimic cu treaba asta,doar ca mie personal nu`mi plac "copiii care sug la 2 tatze..."
Asta am vrut sa zic,si am vrut s-o stiti si voi!Si remus daca`mi mai stergi posturile o sa le scrii singur pe urma! Au revoir8) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Caligrafie face cu tine Duffy daca nu te potolesti...:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ce slbz in plm e aici? Va mananca carcasa pe totzi? poate vretzi sa va arat eu ce inseamna stergere de posturi. RETZINETZI! Chiar daca e un loc destinat offtopicului pastrati in pl mea bunul simt, iar cei ce nu mai au nicio legatura cu clubul sau nu au avut niciodata sa foloseasca un limbaj adecvat unui vizitator. Supapa vezi ca e ultima oara cand iti trec cu vederea obraznicia posturilor si la fel cum ii zic si lu dmx nu mai creatzi stare neplacuta ca nu mai scrieti pe inferno niciodata. In rest va pup pe shapca.
@ Kid, am incercat sa vorbesc cu titi aur si mihai leu sa vina ei sa ne faca poze, dar nu au vrut... ;) In alta ordine de idei, atat clubul, membrii clubului, cat si forumul nu sunt patrimoniu de stat si avem dreptul sa primim, sa dam afara, stergem posturi inutile/arogante si sa ne conducem dupa regulile noastre ca si dupa bunul nostru plac, cui nu-i convine, il invit afara... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hopaaa...s-a suparat sheful...pazea :???:....
app: remuse, de ce spune lumea ca nu ai femeie....nu o cunosc pe irina????:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
NU kidule nu sug la 2 tate cum zici tu,sug la cate vreau:lol:,daca nu sti de ce nu mai sunt in fanatik ,atuncia nu mai vorbi tu in nestire de cauza!
Mai intreaba si tu lumea,......! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine domnu gxz, nu te mai enervez :) si numai scriu, daca pustiu nu stie de caterinca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
PACE voua fanii mei....:drunk::drunk::drunk: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Atzi auzit pe Miss Inferno MotorSport???eeeee dak nu atunci va prezint febletzea clubului!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) fmm drk-ule imi shifonezi imaginea =))))) hahahhahahahahah
Super-FIZIC!!! Am zis: sa vina femeile!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tarie de caracter :)) :lol: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Imi cer scuze pt neprezentarea de aseara da am venit foarte obosit de la munca m-a pus in pat la 21:40 ca m-ai stau unpic pana sa vin la intalnire si am adormit...imi cer scz incaodata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nici eu nu am putut ajunge,sper ca lucian sa nu se supere,daffy stie motivul pt care nu am venit ,sper sa nu supar pe nimeni ! :cry:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Daca aseara am dat cu chiulul astazi am facut unpic de treaba zic eu.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
In mare parte a iesit bine,dar dupa parerea mea nu trebuia vopsita grila aia de jos din bara,ca se vede putin ciudat,trebuia sa faci rosie si grila de sus ,daca tot ai facut-o pe aia de jos!
Oricum e curata,frumoasa da-o in balamuc :lol: :doh: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Totul e provizoriu nu va ramane nimic asa dar pt inceput e acceptabil zic eu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
misto....:D :D :D :D :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning