Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

Doctorul 21-02-07 18:59

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
e destul....ai o masina pregatita serios...ai temele facute..felicitari pt. asta

nepotu 22-02-07 17:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 763501)
e destul....ai o masina pregatita serios...ai temele facute..felicitari pt. asta


intr-adevar e ceva da yo tot raman la parerea mea k e peste subaru lu sebi porsche-ul ala....e parerea mea si sper sa nu fie luata in nume de rau....poate sebi imi va demonstra contrariul...as fi placut surprins...

SEBASTIAN 22-02-07 20:41

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
Nu am demonstrat de doua ori?
Cu mare placere as vrea sa ma mai dau cu masina inca de 3 ori dar nu cu libidinosul ...

Razvan-CT 22-02-07 20:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 765777)
Nu am demonstrat de doua ori?
Cu mare placere as vrea sa ma mai dau cu masina inca de 3 ori dar nu cu libidinosul ...

cred ca se referea la maftei;)

SEBASTIAN 22-02-07 22:00

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
O sa se intample si o sa vedeti.

BaBaOs 23-02-07 11:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
io cred k despre ono vb.:)) parerea mea ca nu mai ai nimic de demonstrat sebi, oricum dupa ce am vazut tot ce s-a scris despre el(ono)... pfff mi-am schimbat total parerea despre ono cik the rocket(lol). ar trebui intai sa se gandeasca la accidentu kre l-a faqt in damaroaia acum cativa ani(asta o stiu din niste surse sigure) si apoi sa zica de agarici care stau la terasa... ca parq el e mare mecanic:) are ore pe circuit dar in rest.. da banu si gatha..habar nu are despre masina lui. si vb aiurea in presa si la televizor. sorry dk sutn rautacios dar nu mi se pare corect . Numai bine , Sebastian.

SEBASTIAN 23-02-07 15:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Pe circuit de cart si alea acum mai bine de 10 ani.

andy_wpo 26-02-07 12:02

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
http://videos.streetfire.net/categor...be0063c843.htm

SEBASTIAN 26-02-07 20:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
Nu pot decat sa ma amuz.
E un film prost si prost trucat.
Linia de finish este cea unde se afla ghemuit catalin cu Audi A4 negru 2.0tfsi.
El a filmat si am castigat.
Linia fin filmul compozitie este trucata si este la cca 220m de acolo se vede unde sunt cei 400m.

Am filmul insa vad ca nu suporta mp4 aici si mai am un film de la cursa trecuta unde ceasul de la gara era un instrument fin de masurarew a timpului de decalaj intre STI si 996.

SEBASTIAN 26-02-07 20:39

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by andy_wpo (Post 771808)


Aici or sa fie filmele.

andy_wpo 26-02-07 21:17

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
pai de aia am pus si eu sa ma lamuresti ca din film eu am inteles ca tu ai castigat asa se vedea.dar pe slow motion si dupa linie se vede altceva si era o curiozitate de am mea.oricum nu ma interesa cine a castigat.nu cred ca asta ii principalu scop ci pasiunea te impinge sa faci toate astea.daca castigi ii un bonus pt eforturile depuse si o multumire pt sine.
apropo ce model de cl ii mertzanu din spate ca vad ca se tine bine si el?

SEBASTIAN 26-02-07 21:58

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu 600cl dar nu e decat o senzatie ca se tinea mercedesul.

andy_wpo 26-02-07 22:07

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
probabil ca se vede din spate si nu se percepi bine.chiar mas mira sa se tina un 600cl.oricum frumoasa cursa si frumoase masini.totusi ono ii cam acid din cate imi dau seama.sau asta ii un obicei la oameni cu bani?

SEBASTIAN 26-02-07 22:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu stiu daca se poate generaliza pt cei cu sau fara bani insa e urat.

andy_wpo 26-02-07 22:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
asta ziceam si eu.cel putin dupa emisiunea de la pro tv in care ne-a dovedit ca el este maestrul sofatului si restu sunt agarici.nu cred ca se poate comenta asta.in fine sa nu ocupam topicu cu tampeni

SEBASTIAN 26-02-07 22:26

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Asa e numai un maestru poate fi dominat consecutiv si in mod repetat de diversi AGARICI.

aiurel 27-02-07 12:13

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebastian pe un alt topic ono a lansat o provocare, nu ai nimic de zis?
eu sper din toata inima ca da.
numai bine si succes.eu mizez toti banii pe tine.

MariusM 27-02-07 22:38

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by aiurel (Post 773564)
sebastian pe un alt topic ono a lansat o provocare, nu ai nimic de zis?
eu sper din toata inima ca da.
numai bine si succes.eu mizez toti banii pe tine.

si eu pun toti banii pe sebi . ce-mi place din acel video e coloana sonora (piesa) ca ce-au zis acolo . . . . mai multe minciuni . . .

SEBASTIAN 27-02-07 22:42

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Am sa va rog sa ma respectati.
Nu vreau sa mai apar nici macar intr-o fraza langa asa un exemplar masculin.
Atunci i-am dat o sansa sa-l bat mai clar dar a refuzat.

aiurel 28-02-07 10:18

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
TOTUSI.....omu a lansat o provocare....acum stii ca sunt contra a tot ce a spus el...insa omu a spus....provocati-ma.

SEBASTIAN 01-03-07 09:21

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Pe langa caracterul infect nici drept nu stie sa mearga cu masina aia care-l domina. E chiar periculos.

aiurel 01-03-07 11:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sa intelegem ca nu va mai exista o palma cu sigla subaru care sa ramana adinc impregnata pe obraz?eventual la urm baneasa....?

SEBASTIAN 01-03-07 16:45

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Te rog sa nu ma obligi sa te ignor.
Nu am ce sa discut in paralel cu ala.

Sindrom 01-03-07 17:51

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
il sustin pe sebi am avut, culmea, ocazia sa-l vad pe nenea ala cu porche-u si nu m-ar mira daca ar asculta manele in bijuteria aia....prea multe fitze strica....vb reclamei: Prietenii stiu de ce..

solo24 02-03-07 17:36

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
singurul mod in care am putea sa clarificam ceva este sa se dea din nou p zi undeva p o sosea mare si nimeni sa nu mai faca nici un fel de prostie
si daca se poate(si stiu ce este posibil),seby ia si u un avans destul d mare ca sa nu mai faca lumea gura ca ono e primu(eu stiu dc ai mers asa de incet,ai avut picioru p frana nu?):twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

acidutzzu 03-03-07 04:33

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ma numesc Ciprian si as dori sa va urez sanatate si sa va impliniti toate telurile propuse! Va respect si va admir pt realizarile,principiile si alegerile dumneavoastra, reprezentati un ideal pt mine si sper ca nu sunt singurul. As dori foarte mult ca intr-o buna zi sa ajung sa va strang mana si sa avem o conversatie strict despre mecanica si autoturisme, poate sa-mi impartatsiti din experienta sau poate chiar sa realizez un proiect sub tutela dumneavoastra.

ps: nu vreau sa creez o impresie de pupincurist doar ca din punct de vedere al caracterului si al realizarilor d-voastra (acest subaru extraordinar...) va admir .

I5@k 04-03-07 11:06

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
vb lu sebastian....park vezi k ala cu porschele habarnuare sa mearga cu ea :)))...oricum io respect mult pe sebastian...
1. pt respectul carel arata in limbaj
2. pt masinile care le face
3. si pt cielo ala care la facut( e febletea mea)...apropo cu cielo ala ce se mai aude??
sorry dak vam deranjat k mam bagat si io aici :D

SEBASTIAN 04-03-07 23:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu e nici o problema ca intrebi de Cielo-Nexia.
Este in lucru in laboratoarele Racing Code. masina este acum a lui SEi si astepata ceva piese pe comanda.

TSC-Us 05-03-07 01:00

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
marfa masina dar pacat ca i-ai pus nume de cod "cielo evoII"!

daca nu ai stii despre ce e vb lumea ar zice "ce cielo evo...amg...,tot daewoo e..."!

la cat se duce...km/h ?

SEBASTIAN 05-03-07 08:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Este in functie de setare. Mergea 330 dar e setat la 320 si testat.

roninx 05-03-07 23:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
o intrebare putin offtopic : masina va fi la Tuning Days pe 1 Aprilie ? , dar Cielo-Nexia ? :rolleyes2

SEBASTIAN 05-03-07 23:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu e nimic sigur suntem in discutii cu organizatorul.

Doctorul 14-03-07 01:14

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
eu sper sa fie...are multi fani si ar fi pacat sa nu fie prezenta...:P

sco211 14-03-07 13:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
pe mine m-a emotionat un pic cand a venit la bucuresti la cursa d langa casa poporului... :D

ce cutie de viteze are? de p opel? f16?

SEBASTIAN 14-03-07 21:43

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 797038)
eu sper sa fie...are multi fani si ar fi pacat sa nu fie prezenta...:P

Atunci cand organizezi faci multe sacrificii nu ai timp suficient pt tine si mai pierzi din bucurie.

Gratzian 23-03-07 03:56

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
adevarat ai spus, adevarat de tot. iti multumesc ca ai spus asta...
daca tu nu intelegi... nu stiu cine ar putea...

SEBASTIAN 23-03-07 07:52

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Desi am kitul de marire a puterii venit am sa mai stau cca doua saptamani si masina o sa o bag in lucru dupa urmatorul raliu.
Concurenta se apropie si eu nu voi sta adormit pe urechea bleaga.
Am sa fiu mereu cu un pas , doi trei sau mai multi in fata lor.

ROSSI 46 26-03-07 19:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sa intzeleg k vei fi prezent pe litoral nu doar k organizator?....

constantza e in aer....vrem sa vedem cum alearga sau mai bine zis cum intzeapa floreta

SEBASTIAN 26-03-07 23:59

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:lol: :lol: :lol:

inca nu stiu

aiurel 02-04-07 16:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
BV...AM ADMIRAT MASINA MINUTE INTREGI.....DE FAPT...TE ADMIR PT FAPTUL CA NU AM VAZUT ABSOLUT NICI UN ACCESORIU INUTIL.....M-AM UITAT INNAUNTRU....Aproape stoc.(VEZI MILIOANELE DE CEASURI SI CADRANE DE PE ALTE MASINI).
PS....REZOLVA REPEDE SCURSURA DE PE ELERON...E VIZIBILA.ACUM PRBL CUM TE CUNOASTEM TE INTERESEAZA MAI PUTIN....INSA....SHOW.....EXPO....ORICUM SUBERB ELERONUL.


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning