![]() |
Re: Evl*Skillz
Quote:
Thnx de sugestie ;) |
Re: Evl*Skillz
Aproape de stilul vechi :)
O sa incepem sa ne miscam mai bine ... |
Re: Evl*Skillz
A se observa picioarele fantoma: Doar pantofi umani si o prezenta fantomatica blurata:)
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1221743501 |
Re: Evl*Skillz
Vezi.. the jpeg is alive.... a disparut :))
|
Re: Evl*Skillz
minune!!:lol: la OTV cu voi:)
|
Re: Evl*Skillz
Clonarea asta in PS :lol:...
|
Re: Evl*Skillz
vine cataclisma nu furtuna:))
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
park intra editare in stil vechi ;) |
Re: Evl*Skillz
5 Attachment(s)
mama ne-ati zapacit ...
ne-ati zapacit cu old style new style .. bau mtfkrz :) +1 mov , nu ma intrebati dc am facut poza asta, testez terenul :D |
Re: Evl*Skillz
imi place cum a iesit poza aia mov :)
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
ma bucur...
+1 apoi somn :) |
Re: Evl*Skillz
+1 mov , nu ma intrebati dc am facut poza asta, testez terenul :D[/QUOTE]
dc ai facut poza aia??:))) |
Re: Evl*Skillz
Ce greseala misto ai facut sant0s: ))))
|
Re: Evl*Skillz
super misto asta ultima...imi place;)
|
Re: Evl*Skillz
mai e unul in buc cu numere de germania ... :D
tare poza fOcs |
Re: Evl*Skillz
E ok panning-ul. Dar e cam inghesuit logo-ul acolo in colt...
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
e30pwr :X 10j 4real
|
Re: Evl*Skillz
Cum arata ursu... :D Foarte tare poza.
|
Re: Evl*Skillz
Ce masini bai frate....:-) no comment...acel SL e za best of the beast..bv EVL*SKILLZ cele mai reusite poze imi place mai mult acest stil decat cel vechi cum va exasperau unii :shock:
|
Re: Evl*Skillz
SUPER TARI JANTELE !!!
|
Re: Evl*Skillz
e lasata si masina sau mi se pare?
|
Re: Evl*Skillz
fara supararare dar URATA rau poza cu vaporul :)))
ps: zxz--- tare :) |
Re: Evl*Skillz
Super tare poza cu vaporul.
f0cs,a 2oa poza este super tare, celelalte 2 nu imi plac. Superbe ambele masini. |
Re: Evl*Skillz
a-2-a din ultimele 3 postate s`au a-2-a din ultimul post? :D :))) }{
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
aia cu ursul e super smechera :)
|
Re: Evl*Skillz
Superbe pozele, felicitarile mele!
|
Re: Evl*Skillz
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.
|
Re: Evl*Skillz
opaaaa....gogule problema må?
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Ce pacat focs..:| imi pare rau pt voi si aiurea ca faceati o echipa buna ;) parerea mea
|
Re: Evl*Skillz
Intradevar, in aceasta trista si urata zi de 24.10.2008
Echipa EvL*Skillz a ramas fara... 2 dintre membri .. Membri mega importanti de altfel care dupa 2-3 luni de munca unu , altu .. un pic mai mult, au ajuns la concluzia ca ei nu mai pot lucra in conditiile astea.. :lol: mult succes inainte , altii o fac de ani de zile si nu se plang atat. acestea fiind spuse, mai exact , parerea voastra, intr-un post, cat si a noastra, in celalalt , gata, postati in alte parti,nu aici ! |
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
.x.x.x...x.x
|
Re: Evl*Skillz
foarte tare prima poza...pisica aia e tziplaaa
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
xxxxxxxxxxx
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
play&win
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
mersi frate..
mai urmeaza |
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning