Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EaGle 18-09-08 16:10

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by GolfuletzS (Post 1761563)
am si eu o sugestie :P pt HDR incercati sa nu mai faceti hdr pe masina ... adik .... doar fundalu .. eventual pe masina un equalizer si contrast cred ca e suficient nu de alta dar se vede urat p masina alba

in rest super

Yep...ai dreptate...la asta chiar nu ne-am gandit :-)
Thnx de sugestie ;)

shantzu 18-09-08 16:16

Re: Evl*Skillz
 
Aproape de stilul vechi :)
O sa incepem sa ne miscam mai bine ...

Trickz 18-09-08 17:00

Re: Evl*Skillz
 
A se observa picioarele fantoma: Doar pantofi umani si o prezenta fantomatica blurata:)
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1221743501

Trickz 18-09-08 17:30

Re: Evl*Skillz
 
Vezi.. the jpeg is alive.... a disparut :))

26WRC 18-09-08 18:20

Re: Evl*Skillz
 
minune!!:lol: la OTV cu voi:)

Sonny 18-09-08 18:21

Re: Evl*Skillz
 
Clonarea asta in PS :lol:...

leonard 18-09-08 21:18

Re: Evl*Skillz
 
vine cataclisma nu furtuna:))

shantzu 18-09-08 21:19

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1762414)

si tot asa uite vine furtuna :D

Era odata o reclama cu un Ferrari care mergea prin desert si in spatele lui se ridicau valuri de apa.E primul lucru care mi-a venit in minte cand am vazut poza :)

Achim 18-09-08 21:32

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1751046)
old style are better then new style :p

si eu zic la fel... mama ce nostalgii m-au luat :D

park intra editare in stil vechi ;)

EvLSant0S 18-09-08 23:20

Re: Evl*Skillz
 
5 Attachment(s)
mama ne-ati zapacit ...
ne-ati zapacit cu old style new style ..

bau mtfkrz :)


+1 mov , nu ma intrebati dc am facut poza asta, testez terenul :D

stefan_88 19-09-08 01:36

Re: Evl*Skillz
 
imi place cum a iesit poza aia mov :)

EvLSant0S 19-09-08 04:22

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
ma bucur...
+1
apoi somn :)

tea_radu 19-09-08 22:06

Re: Evl*Skillz
 
+1 mov , nu ma intrebati dc am facut poza asta, testez terenul :D[/QUOTE]

dc ai facut poza aia??:)))

mitza mtb 23-09-08 01:47

Re: Evl*Skillz
 
Ce greseala misto ai facut sant0s: ))))

leonard 23-09-08 20:09

Re: Evl*Skillz
 
super misto asta ultima...imi place;)

alexGTI 05-10-08 14:27

Re: Evl*Skillz
 
mai e unul in buc cu numere de germania ... :D

tare poza fOcs

Sonny 05-10-08 15:28

Re: Evl*Skillz
 
E ok panning-ul. Dar e cam inghesuit logo-ul acolo in colt...

EvLSant0S 06-10-08 02:34

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
e30pwr :X 10j 4real

Sonny 06-10-08 19:20

Re: Evl*Skillz
 
Cum arata ursu... :D Foarte tare poza.

Insanerzw 07-10-08 19:30

Re: Evl*Skillz
 
Ce masini bai frate....:-) no comment...acel SL e za best of the beast..bv EVL*SKILLZ cele mai reusite poze imi place mai mult acest stil decat cel vechi cum va exasperau unii :shock:

Most_Wanted 08-10-08 19:00

Re: Evl*Skillz
 
SUPER TARI JANTELE !!!

ra2 16-10-08 00:23

Re: Evl*Skillz
 
e lasata si masina sau mi se pare?

Eugen_TL 16-10-08 20:41

Re: Evl*Skillz
 
fara supararare dar URATA rau poza cu vaporul :)))

ps: zxz--- tare :)

Cosmin* 16-10-08 22:44

Re: Evl*Skillz
 
Super tare poza cu vaporul.
f0cs,a 2oa poza este super tare, celelalte 2 nu imi plac.
Superbe ambele masini.

f0cs 16-10-08 22:45

Re: Evl*Skillz
 
a-2-a din ultimele 3 postate s`au a-2-a din ultimul post? :D :))) }{

coman razvan 16-10-08 22:46

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1812508)
hmmmmmmmmmm :rolleyes2
momentan

Mandrie mare pentru Brasov si GTT! Felicitari! :D

alexGTI 18-10-08 01:00

Re: Evl*Skillz
 
aia cu ursul e super smechera :)

Alexc2vtr 22-10-08 05:00

Re: Evl*Skillz
 
Superbe pozele, felicitarile mele!

EaGle 24-10-08 12:48

Re: Evl*Skillz
 
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.

Most_Wanted 24-10-08 12:50

Re: Evl*Skillz
 
opaaaa....gogule problema må?

Sasha 24-10-08 13:15

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1824187)
Eu si focs am decis sa iesim din echipa din cauza atitudinii unui membru ! Evident am sters aproape orice poza facuta de mine si de el pentru ca omenesc, orice lucru se plateste nu? Ar fi frumos din partea echipei Evl*Skillz sa nu le mai publice pentru ca ar fi chiar nesimtire si la cat sunt ei de tari nu au nevoie de pozele noastre ! Va multumim.

Finaly :mrhappy:

Insanerzw 24-10-08 13:18

Re: Evl*Skillz
 
Ce pacat focs..:| imi pare rau pt voi si aiurea ca faceati o echipa buna ;) parerea mea

EvLSant0S 24-10-08 14:03

Re: Evl*Skillz
 
Intradevar, in aceasta trista si urata zi de 24.10.2008
Echipa EvL*Skillz a ramas fara... 2 dintre membri ..
Membri mega importanti de altfel care dupa 2-3 luni de munca unu , altu .. un pic mai mult, au ajuns la concluzia ca ei nu mai pot lucra in conditiile astea.. :lol:
mult succes inainte , altii o fac de ani de zile si nu se plang atat.


acestea fiind spuse, mai exact , parerea voastra, intr-un post, cat si a noastra, in celalalt , gata, postati in alte parti,nu aici !

EvLSant0S 02-11-08 23:43

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
.x.x.x...x.x

ra2 02-11-08 23:46

Re: Evl*Skillz
 
foarte tare prima poza...pisica aia e tziplaaa

11KPO 03-11-08 02:29

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1840232)
.x.x.x...x.x

curaj frate viata e lunga sunt aici sa te sustin

EvLSant0S 03-11-08 09:40

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
xxxxxxxxxxx

EvLSant0S 04-11-08 00:32

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
play&win

andrey2003 04-11-08 08:13

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1840232)
.x.x.x...x.x

foarte misto prima.. :)

EvLSant0S 04-11-08 18:19

Re: Evl*Skillz
 
mersi frate..
mai urmeaza


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning