![]() |
Re: Ramnicu Sarat
pei...cand ai stick`erul:))))
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai cand iti faci si tu prezenta simtita.....Nu numai pe forum...si live
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
e clar...MA LIPSESC.(zbiu=off)
|
Re: Ramnicu Sarat
Ceva poze de la intalnire??? Pacat ca n-am putut ajunge :sad: !
|
Re: Ramnicu Sarat
Poze de la intalnire nu`s ....Dar explicativ ar fi cam asa...15-20 de masini ( Buzau,Focsani ,Ramnicu Sarat) aproximativ 40 de persoane...
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Chiar... am auzit ca ati fost intampinati de nenea Garcea???
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
te vazusi mai devreme |
Re: Ramnicu Sarat
Da , ajunsesi :-P si eu intr-un final ... dar de unde ma stii?:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
ei luau date si "fetele" lipeau parasolare...:lol: |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Asa numesti tu "tuneri" =)) fete ? =))
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Nu mersi.Eu nu lipeam parasolar....ma ascundeam de pretenii cu caravana
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
v-am confundat cu naomi ... SCUZE:lol: v-ati simtit ? |
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
terminativa mai alintatilor daca va ajuta o sa postez eu niste poze de duminica doar cu o parte din membri clubului
|
Re: Ramnicu Sarat
Faine :-P !
|
Re: Ramnicu Sarat
arata frumos
P.S. cati veniti la 4tuning days? |
Re: Ramnicu Sarat
misto !
sper ca acest nucleu se va dezvolta ! ...8) |
Re: Ramnicu Sarat
de ce mai ca baietii incearca sa faca ceva frumos.
|
Re: Ramnicu Sarat
LA 4 tuning Days eu fac prezenta.Eu ,Lupu (edi) ....sa se contiunuie lista cu cine mai e adept...
|
Re: Ramnicu Sarat
Unde se va tine aceasta intalnire sau ce e???
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ah , n-am ce arde pana acolo si inapoi :D !
|
Re: Ramnicu Sarat
inseamna ca nu stii ce pierzi...
|
Re: Ramnicu Sarat
Stiu ce pierd dar nu vedeti ce e pe afara si asa ca trebuie sa mai schimb cateceva pe la masina si nu ma mai inteleg cu banii astia:( ! Pacat:???:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ah, e mai ok asa dar cand e ziua cea mare?
|
Re: Ramnicu Sarat
Da frate o fuga pe la primarie seara ...si daca vezi un opel astra cu nr bz 11 gsi opreste 5 minute sa stam de vorba ca nu te mananca nimeni.Sa ne cunoastem si o sa vorbim mai multe
|
Re: Ramnicu Sarat
K, durule , sa vad ce pot face 8)
|
Re: Ramnicu Sarat
13-14 martie (sambata + duminica )
|
Re: Ramnicu Sarat
mai durule:))
sperii..oamenii mai nou:)) cum ii pe farurile pe negru :D |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
SPOOKY !
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Nu prea mai e activitate pe aici.Mai incerc eu ceva.
|
Re: Ramnicu Sarat
frumoasa foc dar o chestie poti sa o mai lasi de spate?
|
Re: Ramnicu Sarat
Weekendul asta ....Trag sperante sa fie joasa si de "cur"
|
Re: Ramnicu Sarat
bun bun bun!!! dar vezi k o sa se mai ridice de fata
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning