Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 28-02-10 15:12

Re: Ramnicu Sarat
 
pei...cand ai stick`erul:))))

Fast_wheels 28-02-10 15:17

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai cand iti faci si tu prezenta simtita.....Nu numai pe forum...si live

pompierul atomic 28-02-10 20:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Zbiu (Post 3131610)
si acum intrebarea de 10 puncte
CAND?

cand s-o gasi lipici ...:lol:

Zbiu 28-02-10 23:49

Re: Ramnicu Sarat
 
e clar...MA LIPSESC.(zbiu=off)

GrOzOy 01-03-10 11:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Ceva poze de la intalnire??? Pacat ca n-am putut ajunge :sad: !

Fast_wheels 01-03-10 12:15

Re: Ramnicu Sarat
 
Poze de la intalnire nu`s ....Dar explicativ ar fi cam asa...15-20 de masini ( Buzau,Focsani ,Ramnicu Sarat) aproximativ 40 de persoane...

pompierul atomic 01-03-10 19:44

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3135225)
Poze de la intalnire nu`s ....Dar explicativ ar fi cam asa...15-20 de masini ( Buzau,Focsani ,Ramnicu Sarat) aproximativ 40 de persoane...

si o atmosfera "interesanta" ,mai ales in a doua parte SIGURANTA SI INCREDERE;)

GrOzOy 01-03-10 21:29

Re: Ramnicu Sarat
 
Chiar... am auzit ca ati fost intampinati de nenea Garcea???

pompierul atomic 01-03-10 21:30

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3137173)
Chiar... am auzit ca ati fost intampinati de nenea Garcea???

ai ajuns acasa tata ?
te vazusi mai devreme

GrOzOy 01-03-10 21:31

Re: Ramnicu Sarat
 
Da , ajunsesi :-P si eu intr-un final ... dar de unde ma stii?:D

pompierul atomic 01-03-10 21:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137178)
ai ajuns acasa tata ?
te vazusi mai devreme

MILITIA cu treaba ei ,NOI cu treaba noastra
ei luau date si "fetele" lipeau parasolare...:lol:

pompierul atomic 01-03-10 21:33

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137182)
MILITIA cu treaba ei ,NOI cu treaba noastra
ei luau date si "fetele" lipeau parasolare...:lol:

daca ai chef de palavrageala ID-eduard.dragu;)

pompierul atomic 01-03-10 21:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3137185)
daca ai chef de palavrageala ID-eduard.dragu;)

aici nui loc

Fast_wheels 01-03-10 22:22

Re: Ramnicu Sarat
 
Asa numesti tu "tuneri" =)) fete ? =))

pompierul atomic 01-03-10 22:25

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3137409)
Asa numesti tu "tuneri" =)) fete ? =))

te simti ?:lol:

Fast_wheels 01-03-10 22:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu mersi.Eu nu lipeam parasolar....ma ascundeam de pretenii cu caravana

pompierul atomic 01-03-10 22:29

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3137423)
Nu mersi.Eu nu lipeam parasolar....ma ascundeam de pretenii cu caravana

ma scuzati !
v-am confundat cu naomi ...
SCUZE:lol:
v-ati simtit ?

bz51zid 02-03-10 17:35

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
terminativa mai alintatilor daca va ajuta o sa postez eu niste poze de duminica doar cu o parte din membri clubului

GrOzOy 03-03-10 18:35

Re: Ramnicu Sarat
 
Faine :-P !

cozmin23 03-03-10 18:43

Re: Ramnicu Sarat
 
arata frumos
P.S. cati veniti la 4tuning days?

pompierul atomic 03-03-10 18:53

Re: Ramnicu Sarat
 
misto !
sper ca acest nucleu se va dezvolta !
...8)

cozmin23 03-03-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
de ce mai ca baietii incearca sa faca ceva frumos.

Fast_wheels 03-03-10 21:09

Re: Ramnicu Sarat
 
LA 4 tuning Days eu fac prezenta.Eu ,Lupu (edi) ....sa se contiunuie lista cu cine mai e adept...

GrOzOy 03-03-10 21:10

Re: Ramnicu Sarat
 
Unde se va tine aceasta intalnire sau ce e???

Fast_wheels 03-03-10 21:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3144177)
Unde se va tine aceasta intalnire sau ce e???

La Bucuresti ....este expozitie , drifturi...

GrOzOy 03-03-10 21:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Ah , n-am ce arde pana acolo si inapoi :D !

cozmin23 03-03-10 21:13

Re: Ramnicu Sarat
 
inseamna ca nu stii ce pierzi...

GrOzOy 03-03-10 21:15

Re: Ramnicu Sarat
 
Stiu ce pierd dar nu vedeti ce e pe afara si asa ca trebuie sa mai schimb cateceva pe la masina si nu ma mai inteleg cu banii astia:( ! Pacat:???:

Fast_wheels 03-03-10 21:16

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3144210)
Stiu ce pierd dar nu vedeti ce e pe afara si asa ca trebuie sa mai schimb cateceva pe la masina si nu ma mai inteleg cu banii astia:( ! Pacat:???:

Nu e problema de asta. Ca doar nu trebuie sa vii cu masina neaparat...Ne combinam la benzina si mergem ! Care e problema ?

GrOzOy 03-03-10 21:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Ah, e mai ok asa dar cand e ziua cea mare?

Fast_wheels 03-03-10 21:20

Re: Ramnicu Sarat
 
Da frate o fuga pe la primarie seara ...si daca vezi un opel astra cu nr bz 11 gsi opreste 5 minute sa stam de vorba ca nu te mananca nimeni.Sa ne cunoastem si o sa vorbim mai multe

GrOzOy 03-03-10 21:22

Re: Ramnicu Sarat
 
K, durule , sa vad ce pot face 8)

Fast_wheels 03-03-10 21:24

Re: Ramnicu Sarat
 
13-14 martie (sambata + duminica )

draky90 03-03-10 22:46

Re: Ramnicu Sarat
 
mai durule:))
sperii..oamenii mai nou:))
cum ii pe farurile pe negru :D

pompierul atomic 04-03-10 11:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 3144655)
mai durule:))
sperii..oamenii mai nou:))
cum ii pe farurile pe negru :D

pot sa ma spal si io cu DUDU' ?:lol:

Fast_wheels 04-03-10 11:32

Re: Ramnicu Sarat
 
SPOOKY !

Fast_wheels 04-03-10 20:10

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Nu prea mai e activitate pe aici.Mai incerc eu ceva.

bz51zid 04-03-10 20:12

Re: Ramnicu Sarat
 
frumoasa foc dar o chestie poti sa o mai lasi de spate?

Fast_wheels 04-03-10 20:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Weekendul asta ....Trag sperante sa fie joasa si de "cur"

bz51zid 04-03-10 20:15

Re: Ramnicu Sarat
 
bun bun bun!!! dar vezi k o sa se mai ridice de fata


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning