![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
Raz,cum supravietuiesti cu astia?:evil_laug:wave: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut ieri pe Copou Aston Martin DB5 sau DB6 de culoare neagra!Pana acum nici o informatie nimic despre masina...!
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
Audi cu numarul WDP... (parca) era venita in coloana oficiala a lui Basescu... am mai vazut masina.. de mai multe ori... cu baselu |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Un Cayenne ;);)!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
6 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
De ce nu ai postat si Porsche-ul de langa?:P
limuzina...daca te grabesti s-ar putea sa-l mai gasesti acolo...pe la 16:30 inca era parcat pe Stefan. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Acum am ajuns acasa,am fost plecat in tabara :(:(:(:(:(:(:(:(!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
mi`am adus aminte de el... l`am vazut acum vreo 2 zile prin tudor... sry de caliltatea pozei
Attachment 589159 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
8 Attachment(s)
Dar nici unul nu era GTS :P au inceput si astia ca la placile video...GT, GTS...parca vad ca scot si un Ultra acusi. Scuze de calitatea pozelor, dar lumina se reflecta fix in camera :evil:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
10 Attachment(s)
Am stat azi 4 ore pe Stefan dar nu am vazut nici un Lamborghini :sad::sad::sad:!In schimb inainte sa ma urc in tramvai, am vazut in Tatarasi un F430 nou, banuiesc...deci mai avem un Ferrari :D:D!Restu le-am vazut pe la Hala Centrala...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina...noi le-am vazut ieri...
PS: ce are Golful ala asa de special? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pai eu nu prea am vazut Golf de ala!Am vorbit cu ai mei si ma lasa cu camera,maine ma duc de la 8 dimienata si stau pana la 4,poate prind si Lamborghini'ul...Daca il vedeti spuneti pe forum cand si unde!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cred ca a fost o intamplare ca a stat atata acolo...trebuia sa tragi o fuga aseara sa il prinzi...
|
Cand a fost Gallardo ala portocaliu,tot pe Stefan statea!Bine, da ce ma fac, cum il prind?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
lamborghini asta noi e tot a lui Hauca informativ
si il parcheaza intr-o parcare subterana la statia de ITP din piata uniri off topic ...stiam ca pana acum era la moda sa stai in fata pc-ului si sa joci Lineage sau WOW acum e a venit vremea sa urmaresti masinile din iasi ? sau schimbat vremurile sau esti tu o exceptie ? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
dak te referi la mn ... nu le urmaresc.. pur si simplu imi ies in cale...:) si dak am posibilitatea sa`i fac si o poza .. de ce sa nu`i fac ? ;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Tim, esti offtopic. Posteaza ceva legat de titlul topicului te rog !
P.S.: Tim, nu te mai da lovit, hai la o mokolata :lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Te referi la mine?Da prefer sa alerg pe strazi dupa masini decat sa stau cu ochii in monitor....!Cine poate sa imi dea detalii despre parcarea subterana?Unde anume este?
Despre asta este vorba?Dati-mi cateva repere...va rog ! Adresa: IaşI, P-ţa Unirii, nr. 1, jud. IaşI Sediu: IaşI, B-dul Ştefan cel Mare, nr. 8, jud. IaşI |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
si daca vrei mokolata caldata ...suna-ma maine seara :P Quote:
sunt lucruri mai interesante de facut decat sa stai toata ziua prin orash si sa urmaresti "masini tari" si nu naparat sa stai in fata pc-ului dar la ce ma pot astepta de la tine vezi ca in in spate la farmacia Sf Parascheva este o parcare ...si exact sub parcare este statia de itp si acolo o sa gasesti o poarta metalica dezafectata si se vede prin ea .. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Eram azi la Flux'ul de materiale si era Maserati'ul in fata.In usa era un domn bine facut,am zis hai sa vad sa intreb de patron sa vad daca si-a luat Ferrari!M-am dus in usa la omul repectiv si avea un ecuson in piept cu numele Chescu (era patronul)
Buna ziua! (eu) Buna ziua,cu ce te pot ajuta? (el) Maseratiul este a dv.? Care Maserati? Maseratiu'ul alb de pe partea celalta! Care? Maserati'ul GranTurismo! Ce e cu el? Este al dv.? ..... ! (el) Dumnevoastra sunteti patronul Fluxului,nu? Da,dar ce treaba are patronul cu Maseratiul? Pai am vazut pe internet ca patronul de la flux are un Granturismo! Intr-un final a dat de inteles,cu greu,ca Maserati'ul este al lui! Vati luat un Ferrari? (eu) De cat timp am luat Maserati'ul? (ocolea subiectul) Nu,am vazut de ceva timp prin Tatarasi un Ferrari rosu cu numere noi de Bucuresti! Este al dv.? Stai linistit ca Ferrari'ul nu are treaba cu Fluxul! Bine, Buna ziua,multumesc! Buna...!(el ) Eu zic ca Ferrari'ul este al lui ,nu voria sa spuna,cu greu a recunoscut si de Maserati...!Oricum este un om foarte de treaba :)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pot sa te rog o chestie, te rog frate, posteaza numai pe sectiunea Iasi, ca sa nu rada si restu' pe seama ta si sa generalizeze ca iesenii sunt niste dobitoci; ti-o spun la modul cel mai serios, ai intrecut orice limita...
LE: Decat sa urmaresti masini prin oras mai bine ai pune mana pe carte si ai invata cum se scrie corect Vati. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Trebuia sa incerci sa-l prinzi dupa vreun pahar...ca atunci e foarte bine dispus. Vezi pe la No comment ca mai sta uneori si iti dai seama ca la o bere omul e mai deschis discutiilor.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
vai ce`am mai ras... esti simpatic limuzina :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
devine peste cativa ani reporter la CanCan :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si vom putea sa spunem cu mandrie: il cunoastem de cand era mic...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Long time no speak Espi...Adu-ti si tu una dintre masini s-o pozeze baietii, poate macar asa mai schimbam subiectul pe sectiunea Iasi, ca vad ca numai aici si numai ontopic se posteaza :rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
n`am ce sa aduc, astept sa mai ies la o escapada cu echipa voastra pe la cheile bicazului sau pe unde o sa vreti sa mergeti :) daca o mai da sleep in drifturi :D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Tinem legatura. Poate facem o iesire cumulata cu "masini tari din Iasi si imprejurimi". ;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina vezi ca se cautau reporteri la revista "tara lui Piticot"
zyzule ia zi unde faceti voi o intalnire din asta underground cu baieti din iasi cu masini tari ? sa stiu sa ii spun lui limuzina |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Parca era vinerea nu? Nu zic ora si locul fara voia lui ZyZ...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
eram intamplator la flux cand a avut limuzina discutia si ma c*cam pe mine de ras :)))))))) Foarte tare baietasu`.... :)) era cu aparatu`n mana...poate poate :P
si daca nu ma insel maseratiu` e a lu Chescu junior. A, si ca fapt divers, Ferrari`ul e a celui care avea Porcscheu` argintiu cu nr rosii acum vreo luna, n`are nici o treaba cu Chescu . |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
:))))) nu vreau sa ma gandesc.... da nu iti aduci aminte ... poate l`o si pocnit Chescu :))))
da hai sa nu mai vorbim ca l`am suparat pe limuzina :???:... vad ca tace nu mai zice nimik :lol::lol::lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Quote:
P.S:Vladutzz da-mi te rog detalii despre omul cu Porsche si Ferrari! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina am vazut in parcare la metro un BuGaTi frumos tare era rosu cu negru criminala masina crede`ma poate aduci si niste poze ca eu nu am avut timp sa`i fac.Asteptam poze de la tine ca m`am impacat cu ideea ca esti foarte pasionat de masini si vadca faci tot posibilu sa afli absolut tot despre ele deci fa si tu bucuria sa fie intradevar o MASINA TARE din iasi...Asteptam poze.Am uitat sa specific era un Veyron cu nr de B
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai vazut un Veyron si nu ai avut timp sa faci o poza ...:shock::shock:... sa fim seriosi...cat de ***** trebuie sa fii sa vezi un Veyron si sa nu-i faci o poza...Si de data asta chiar nu te cred...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina;)poate oi fi tu ***** da eu nu imi las treaba sau ma opresc ca sa pozez o masina ;) intelegi?eram in drum spre letzcani si l`am vazut in parcare atata tot.Nu crezi PA si PUSY;)...k alta grija n`am auzi la el :))k e LEGE sa faci poza la un bugaty veyron:)) gasesc p net wallpaper:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
cred ca s`a dus cu veyronu la metro sa faca aprovizionare de marfa :)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
@Pascani
E92 M3 Cabrio, l-am prins doar noaptea. Maserati Granturismo gri, inca nu l-am prins in poze. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning