![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
omule tu ori n-ai habar, ori habar n-ai...uita-te bine la dacia ta si apoi la loganul de la pro street...o sa vezi niste "mici" diferente...;) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
masina mea nu va fi prezenta,ea e in curs de modificare,nu mai am nimic pe ea acum,nici bari,nici faruri; am 2 bari visinii,faruri stock. urmeaza. vreau sa o modific foarte mult,sa ajung cu ea cel putin ca acest logan (poate ma ajuta roby cu ceva :lol:). |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
azi am hotarat !!!din pacate a doaua oara trebuie sa renunt la 4 tuning days .desi sunt convins ca pierd foarte mult din cauza asta ... dar nu vreau sa compromit in nici un fel proiectul vreau sa-l fac odata si bine.
p.s. ggd sorry i-ti vei face poze la showul urmator cu loganul.sau cand vii cu masina ta la modificat. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
mare pacat....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deci urat ca nici o masina nu v`a fi prezenta...ma refer la GGD si la asta de la pro stret...pacat..si GGD ce planuri ai cu a ta ?:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cerd ca vom merge pana la urma cu loganul sa concureze macar la exterior.va sta cu geamurile inchise.sa nu se vada haosul din masina .
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
pacat ca nu e gata,dar mai bine mai stai decat sa-l faci in graba si sa nu fie cum trebuie. @mareo: inca nu stiu. vom vedea! :lol: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ce se mao aude? poze ceva? a mai avansat lucrarea? ca vreau neaparat sa vad pozele cu interiorul=p~
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
detaliile sunt foarte importante decat sa te grabesti sa sa nu iasa bine mai bine incet si sigur
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
mai pune ceva poze
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
toate elementele sunt imprastiate prin atelier am facut poza doar cu o fata de usa care este montata deja cu sisteme de prindere
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super tare.Bafta in continuare si spor la lucru.Sa iasa cel mai custom logan din tara.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o sa iasa super. ;)
Roby vii cu ea la 4Tuning Days ? |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cu siguranta v`a iesiii super..la cata munca depune;)
succes in continuare:D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
si cu interiorul asa ....masina va vii apreciata ....pt ca se va vedea munca depusa .....o sa se vada exact cum arata interiorul inainte de a fii gata.....cine va stii sa aprecieze va aprecia .....nu cred ca trebuie atat de ascuns acum interiorul la expozitie ...e WIP ...si poate va lua vreun premiu pt cel mai bun interior in lucru.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cea mai tare autohtona de la Romexpo!!!bv!mi-a placut cel mai mult.este atent lucrata.finisaje facute de nota 10.felicitari!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cea mai tare autohtona de la Romexpo!!!bv!mi-a placut cel mai mult.este atent lucrata.finisaje facute de nota 10.felicitari!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
masina este expusa la romexpo .concureaza doar pt exterior deoarece interiorul este inca in lucru.eu zic ca e momentul sa vedeti masina live , va asigur ca in realitate e milt mai adevarata decat in poze!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
7 Attachment(s)
cateva poze de la expo
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
frumos tare.. chiar e cel mai reusit din tara dupa parerea mea. ast interiorul. sper sa aiba si un sunet in concordanta cu aspectul .. ceasurile sunt super. dar am o int.. esapamentul e schimbat tot sau doar capetele? adik ma refer dak o fi borla,remus sau alta firma sau e facut de tn. bft in cont la proiect
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
3 Attachment(s)
a fost suuuperb loganul:D uite si de la mine cateva poze:D felicitari pt masina...nam cuvinte...superba
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
app : a luat ceva premiu ?:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
la cat de bine a iesit masina,pe langa cele 5 cupe pe care le avea, a mai adaugat inca 2 cupe la Romexpo.
Plus ca a plecat si Renault-ul Megane tot de Roby facut, cu o cupa; prima expozitie - prima cupa. Bafta in continuare. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
4 Attachment(s)
am pus si eu cateva poze sper sa nu se supere nimeni:twisted::twisted:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
The Best Ever.....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
am urcat in masina ...........cred ca stiti deja ....ca nu poti gasi defect ....totul vine la linie
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
3 Attachment(s)
loganul a castigat inca doua cupe la 4 tuning days .i-mi pare bine ca am reusit sa il expun in bucurestipt ca multa lume a asteptat sa o vada in realitate.
la interior mai am de lucru mi- au mai venit niste idei ce vreau neaprata sa le aplic,desi bugetul este deja depasit cu ore suplimentare mai creez cateceva. procentrul raport cupe expozitii e foarte buna.7 cupe de best la 4 expozitii!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
felicitari pentru tot efortul pe care l-ai depus.. a iesit ceva unic , si cred ca finalizat o sa fie si mai si ;) , Multa bafta taticcc :D p.s vezi cu ce am vorbit.. atunci la terasa.... stiu ca din mana ta ar iesi o posibila masina care va adera la multe saloane de gen ;) .... sunt proiecte cu aceea masina so.. take care :D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
1 Attachment(s)
mai pun o poza care imi place foarte mult;) sper sa nu te superi:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
apropo : nu te`ai gandit la varianta sa astupi locul bandouriilor ?:D sper ca intelegi ce vreau sa iti spun.. poate ar arata mai bine:D tu ce zici ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
...prea ne tii in ceata..ceva noutati?poze?
bafta in continuare sunteti cei mai tari |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cel mai mult la mashina asta imi place cum se imbina locul in care era emblema de la "Dacia" ....linia continua frumos pe capota tare de tot
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sper ca nu se trezeste careva sa zica ca nu e cel mai tare loganu din romania ca...vin la el si ....:)))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
E cel mai tare logan din LUME, nu din Romania...glumesc...adica nu...dar totusi e reusit:-)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
roby e plin de surprize si d`aia nu a zis nimic pana acum. @alexufo: pot sa zic eu? :lol: si astept sa vad ce se intampla cand vin la Cluj pe 17-18 mai. :lol: :lol: :lol: sau poate ne vedem pe la roby pana atunci. ;):lol: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ceva noutati Roby cu interiorul ? tare curios sunt cum o sa iasa(evident o fi superb) doar ca poate o sa ma intereseze si pe mine asa un interior si sunt curios;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Hello...Haideti mai fratilor, mai faceti un update...:D...nu sunt fan Logan, dar asta e prea criminal si de mult urmaresc evolutia...si astept si eu, ca si restul, sa vedem interiorul acela, cum a iesit. Multa bafta in continuare si spor la munca.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cel mai adevarat logan! cat a fost de criticata si este in continuare aceasta masina dar baietii au aratat contrariul si au reusit sa faca o treaba foarte buna din acest banal logan. felicitari :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
dupa parerea mea,locu ala pt bandouri ar trebui sa ramana asa,ma uitam si io la 4td...ar fi prea comuna fara locu ala...oricum,masina e de nota 10,si DA e cel mai tare logan din lume!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning